9/11
Zatopte si obrazem!

Zatopte si obrazem!

9. listopadu 2017 v 00.00, Nové byty, Nové domy, Stavba a rekonstrukce

Sponzorované odkazy

Infrapanely jsou velmi moderním a kreativním způsobem vytápění interiéru. Stylový vzhled a možnost prostorového umístění z něj dělá prima parťáka do chladných dní.

Infrapanely jsou speciální topná zařízení, která jsou tak stylová a dekorativní, že z prvního pohledu nepřipomínají topení. Jde totiž o desky, které fungují na základě sálavého tepla. Toto sálavé teplo tudíž neohřívá vzduch, ale předměty, zdi, podlahu a strop a od nich se poté šíří teplo vzduchem.

Dnešní vývoj z infratopení udělal umělecké dílo, čili dnes lze nejen obyčejné panely instalovat do vašich příbytků, ale mít doma i infraobrazy. Zkrátka obrazy, které vás budou hřát a s vámi vyhřejí i váš domov. Je to moderní a zcela nový způsob vytápění interiérů. Sálavý princip vytápění vám dá zdravé a příjemné teplo.

Zatopte si obrazem! (http://www.realitymag.cz)

Pro alergiky a astmatiky

Je přínosem hlavně nemocným alergikům a astmatikům. A s infrapanely uspoříte až 40%% tepla, přičemž se jimi ohřívají nejdříve předměty a osoby v místnosti, čímž se budete cítit v teple mnohem dříve, nežli by to mu bylo u jiných typů vytápění.

Novodobé infrapanely alias obrazy jsou opatřeny korundovým povrchem, který výhřev činí ještě efektivnější a rychlejší. Při vytápění infrapanely se nevíří prach ve vzduchu jako u jiných topných těles, jelikož infrapaprsky neohřívají vzduch, kde se prach zdržuje a cílí přímo na předměty a osoby.

Bez vysušení vzduchu

Infravlny topných infraobrazů prochází vzduchem bez jeho zahřátí a všechno teplo je vedeno na osoby, zdi, a předměty a až poté se od nich ohřívá vzduch. Není tak zbytečně vysušen vzduch a pobyt v interiéru je příjemný bez suchého vzduchu.

Zatopte si obrazem! (http://www.realitymag.cz)

Žádné plísně

Infrapaprsky navíc díky výhřevu zdí zabraňují vzniku plísní. Vzduch se nesráží ani na zdech, ani na oknech a tak nevznikají nikdy plísně. A jistě znáte infrasauny a inkubátory pro miminka, takže víte, že jejich vliv na lidský organismus je přínosný. Podobně je tomu u infravytápění. Sálavé teplo proniká hlouběji do tkání a působí pozitivně na svaly, klouby a termoregulaci.

Jednoduše a lehce

Obraz lze lehce instalovat, stačí 4 vruty s hmoždinkami a elektrická zásuvka. Plného výkonu dosáhne infraobraz již po 15 minutách, přičemž do každého pokoje si můžete zvolit obraz s jiným motivem.

Infraobrazy jsou de facto bezúdržbové, velmi tiché a stávají se stylovým doplňkem vašeho interiéru, přičemž vám nikde nepřekáží. Infravytápění je ekologickým způsobem topení, jež nezatěžuje přírodu, protože z něj nejsou žádné zplodiny.

Zatopte si obrazem! (http://www.realitymag.cz)

Zdroj foto: Facebook.com

Autor: Pavla Košík Jelínková

Sponzorované odkazy:

Reality Magazín

Reality Magazín

Reality Magazín je nově vzniklý projekt, který si klade za cíl mapovat český, slovenský a částečně také zahraniční trh s realitami. Sloganem našeho realitního magazínu je příznačné trojslovní spojení „domy, byty, reality“. Tyto tři slova přesně vystihují obsahovou náplň Reality Magazínu.

Chceme naše čtenáře informovat o nově vystavěných domech a bytech v celé ČR, o architektonic­kých zajímavostech současnosti i těch z dob již minulých. Zaměříme se také na profily českých realitních kanceláří a budeme pro naše čtenáře sledovat novinky v oblasti výstavby, revitalizací, zateplování a jiných.

Pevně věříme, že náš Reality Magazín vám pomůže se zorientovat na trhu s nemovitostmi, pomůže vám vybrat si tu správnou realitní kancelář a třeba vám dopomůže i k lepšímu bydlení.

Doporučujeme

Home nábytek nabízí kvalitní rohové sedací soupravy do každé domácnosti.

Hledáte nové bydlení či byt na investici? Prohlédněte si novostavby v celé ČR a vybírejte z široké nabídky bytů, domů a pozemků na prodej.

Barové židle za skvělou cenu najdete na e-shopu Hawaj.cz

Bazény ke každému domu jedině od Mountfieldu.

Chcete prodat Vaši nemovitost za maximální možnou cenu? S Eurodražbami.cz prodávejte nemovitosti pomocí aukcí bez dodatečných nákladů a provizí. Rychlý a kvalitní způsob jak prodat Vaši nemovitost.

Je libo 2+kk, 3+kk nebo i větší a nové byty Praha? Určitě si vyberete!

Ikdyž se již v poslední době reality Praha tolik nestaví, stále je bydlení v nich velmi výhodné.

domy, byty, reality