8/6
Nové byty Praha – Obytný park Kbely

Nové byty Praha – Obytný park Kbely

8. června 2009 v 00.00, Nové byty

Sponzorované odkazy

Nové bydlení v Praze, moderní prostory a vynikající park k odpočinku – tři typické rysy pro lokalitu, která je nazvaná Obytný park Kbely, a která se nachází pochopitelně v Praze. I když už jsou tři domy z první etapy beznadějně rozkoupené, stále je k dispozici osm bytových domů z druhé etapy, které nabízí dohromady 187 bytů, přičemž aktuálně je volná zhruba polovina. Nicméně je o byty velký zájem, a tak byste si měli v případě, že hledáte kvalitní bydlení v Praze, pospíšit.

Nové byty Praha

Developerem celého projektu je obecně méně známá společnost Aripuana, která se zaměřuje na výstavbu bytových jednotek výhradně v Praze, a proto o ní možná někteří občané, kteří se do Prahy tak často nedostanou, vůbec neslyšeli. Nicméně se jedná o spolehlivého stavitele, který má za sebou už tři projekty v rámci Prahy, přičemž Kbely jsou jedním z nich. Aripuana také financovala většinu nákladů, není ale prodejcem. Tím je reálně mladá realitní kancelář s názvem OPIDIUM Reality, která je právě výhradním prodejcem všech projektů výše zmíněného developera.

Obytný park Kbely

Jak už byl řečeno, současný projekt se skládá z osmi bytových domů, které jsou abecedně řazeny, a ve kterých je možné byty stále vybírat. Plocha bytových jednotek se pohybuje mezi 36 až 119 m2 a co se týče koncepce, tak ta je klasicky od 1+kk až po velké byty 5+kk. Jedná se tak o bydlení, kde si vyberou jak nároční, tak i skromnější zákazníci, což potvrzuje i developer, který stavěl Obytný park Kbely s ideou bydlení pro všechny. Samotný design bytů je pochopitelně na vás, nicméně ještě nezařízené prostory mají něco společného – každý má terasu, balkón, či předzahrádku; jsou vždy vzdušné a prostorné; a největší důraz byl kladen na velikost obývacího pokoje, který je podle autorů pro spokojený život nejdůležitější. Dále je v domech k dispozici přípojka pevné telefonní linky a internetu, společná televizní anténa a také je zde možnost instalace satelitu.

Celý Obytný park Kbely výborně doplňuje náměstí s kašnou, které je jeho součástí. Nedaleko také vyrůstá nový park, který nabídne amfiteátr, potůček a některé volnočasové aktivity, při kterých se dá perfektně relaxovat. Samozřejmostí je i dětské hřiště a cyklostezka. Co se týče lokality, tak je velmi dobře dopravně propojená – autobus přímo v místě, 7 minut od stanice metra a 20 minut autem od centra Prahy. Obytný park Kbely je tak opravdu velmi dobrou volbou, pokud chcete v hlavním městě kvalitně bydlet.

zdroj: http://www.bytykbely.cz/

Sponzorované odkazy:

Reality Magazín

Reality Magazín

Reality Magazín je nově vzniklý projekt, který si klade za cíl mapovat český, slovenský a částečně také zahraniční trh s realitami. Sloganem našeho realitního magazínu je příznačné trojslovní spojení „domy, byty, reality“. Tyto tři slova přesně vystihují obsahovou náplň Reality Magazínu.

Chceme naše čtenáře informovat o nově vystavěných domech a bytech v celé ČR, o architektonic­kých zajímavostech současnosti i těch z dob již minulých. Zaměříme se také na profily českých realitních kanceláří a budeme pro naše čtenáře sledovat novinky v oblasti výstavby, revitalizací, zateplování a jiných.

Pevně věříme, že náš Reality Magazín vám pomůže se zorientovat na trhu s nemovitostmi, pomůže vám vybrat si tu správnou realitní kancelář a třeba vám dopomůže i k lepšímu bydlení.

Doporučujeme

Home nábytek nabízí kvalitní rohové sedací soupravy do každé domácnosti.

Hledáte nové bydlení či byt na investici? Prohlédněte si novostavby v celé ČR a vybírejte z široké nabídky bytů, domů a pozemků na prodej.

Barové židle za skvělou cenu najdete na e-shopu Hawaj.cz

Bazény ke každému domu jedině od Mountfieldu.

Chcete prodat Vaši nemovitost za maximální možnou cenu? S Eurodražbami.cz prodávejte nemovitosti pomocí aukcí bez dodatečných nákladů a provizí. Rychlý a kvalitní způsob jak prodat Vaši nemovitost.

Je libo 2+kk, 3+kk nebo i větší a nové byty Praha? Určitě si vyberete!

Ikdyž se již v poslední době reality Praha tolik nestaví, stále je bydlení v nich velmi výhodné.

domy, byty, reality