18/5
Luxusní byty v centru Ostravy – Rezidence Améba

Luxusní byty v centru Ostravy – Rezidence Améba

18. května 2009 v 00.00, Nové byty

Sponzorované odkazy

Rezidence Améba je bytový dům v Ostravě, který má nabízet především klidné a atraktivní bydlení pro klienty, kteří chtějí bydlet ve velice žádané lokalitě takzvaných Komenského sadů. Oblast, která je mezi Ostravany nazývána „Malou stranou“ je po všech stránkách téměř dokonalou lokalitou; nabízí kompletní občanskou vybavenost, prostory pro sportovní využití i trávení volného času, a především je plná zeleně, což ocení všichni, kteří znají silně znečištěné prostředí města Ostravy. Najít si zde bydlení v „zelené oblasti“, kde je čistý vzduch, je ohromnou výhrou, která se takřka nedá penězi vyčíslit.

Centrum Ostravy?

Zmíněný bytový dům Améba se skládá ze dvou částí – jednoduše A a B. Oba domy jsou podsklepeny, přičemž dům A má čtyři podlaží, dům B o jedno patro víc. Oba objekty jsou spojeny pouze podzemním podlažím, na povrchu nikoliv. Do každého domu je samostatný vstup přes recepci, a pokud se v Ostravě vyznáte, tak do budovy A je z ulice Blahoslavova, do budovy B z ulice Sadová. Celkem se v rezidenci Améba nachází 40 bytových jednotek, které jsou řešeny v různých variantách od 1+kk až po 4+kk. Rozlohy jednotlivých bytů se pohybují od 50 m2 u nejmenších, až po 260 m2 u luxusnějších variant. Prakticky většina bytů má terasu či balkon a obyvatelé, kteří bydlí v posledním patře, mají přístup i na střešní terasu. Naprostou dominantou této rezidence je pak mezonetový byt na vrcholku budovy A.

Nové a moderní bydlení

V podzemí je k dispozici až 60 parkovacích míst, která jsou striktně vyhrazena pro obyvatele domu, když je navíc celý prostor uzavřen vraty. Pochopitelně je k dispozici i výtah a schodiště v obou budovách Améby. I když se jedná o luxusní lokalitu, o kterou je velký zájem, je zhruba patnáct bytů stále volných k prodeji. K dispozici jsou jak nejmenší prostory, které lze pořídit za cenu od tří miliónů korun, až po velké byty, jejichž cena se pohybuje v mnoha případech nad hranicí deseti miliónů. Majitelé rezidence Améba ale nabízejí i individuální splátkové kanceláře, protože je pochopitelné, že takovou hotovost má k dispozici jen malá hrstka klientů.

zdroj: http://rezidenceameba.cz/

Sponzorované odkazy:

Reality Magazín

Reality Magazín

Reality Magazín je nově vzniklý projekt, který si klade za cíl mapovat český, slovenský a částečně také zahraniční trh s realitami. Sloganem našeho realitního magazínu je příznačné trojslovní spojení „domy, byty, reality“. Tyto tři slova přesně vystihují obsahovou náplň Reality Magazínu.

Chceme naše čtenáře informovat o nově vystavěných domech a bytech v celé ČR, o architektonic­kých zajímavostech současnosti i těch z dob již minulých. Zaměříme se také na profily českých realitních kanceláří a budeme pro naše čtenáře sledovat novinky v oblasti výstavby, revitalizací, zateplování a jiných.

Pevně věříme, že náš Reality Magazín vám pomůže se zorientovat na trhu s nemovitostmi, pomůže vám vybrat si tu správnou realitní kancelář a třeba vám dopomůže i k lepšímu bydlení.

Doporučujeme

Home nábytek nabízí kvalitní rohové sedací soupravy do každé domácnosti.

Hledáte nové bydlení či byt na investici? Prohlédněte si novostavby v celé ČR a vybírejte z široké nabídky bytů, domů a pozemků na prodej.

Barové židle za skvělou cenu najdete na e-shopu Hawaj.cz

Je libo 2+kk, 3+kk nebo i větší a nové byty Praha? Určitě si vyberete!

Ikdyž se již v poslední době reality Praha tolik nestaví, stále je bydlení v nich velmi výhodné.

domy, byty, reality