1/4
Finské sruby / Severské moderní bydlení

Finské sruby / Severské moderní bydlení

1. dubna 2013 v 00.00, Nové domy

Sponzorované odkazy

Náš tip na dodavatele: Finské dřevěné domy na aviga.cz (pan Gabriel Takáč, tel. +420 604 986 115)

V dnešním článku se podíváme na další možnost moderního bydlení, v poslední době se do kurzu vrací klasické sruby, přičemž dnes si přiblížíme finské sruby. Nemusíte bydlet zrovna v horách, abyste si dopřáli útulné bydlení v dřevěném srubu, tento trend se vrací do hry jakoby návrat k přírodě a ke kořenům, přičemž se jedná tak trochu o odklonění od moderního uspěchaného života. Ne nadarmo naleznete sruby na odlehlých pláních mimo města a vesnice, i když to samozřejmě není podmínkou. Proč si nedopřát kvalitní bydlení ve srubu kousek od města, i vaši sousedé to jistě ocení, nemluvě o památkářích, kteří se ve starší výstavbě brání moderním domům.

Místem žití i relaxace

Finské sruby jsou vyrobeny z masivního severského dřeva, které ochrání váš domov proti vnějším vlivům. Tento typ stavby obstál v těch nejdrsnějších podmínkách a to bez použití nejnovějších technologií a materiálů, takže v dnešní době se snadno vyrovná i zděným stavbám. Dřevo se vrací do módy, respektive z ní nikdy nedošlo, dřevěné obložení bylo vždy výsadou elegance a stylu. Finský srub nemusí být pouze vašim hlavním sídlem, tento druh stavby je mnohdy využívám jako relaxační, takže jestliže plánujete výstavbu chaty na prázdniny či víkend, zcela určitě zvažte i tuto možnost. Užijte si bydlení v příjemném, přírodním a zdravém prostředí, které vám finské sruby bezesporu poskytnou.

Finské sruby / Severské moderní bydlení (http://www.realitymag.cz)

Projekty srubů

Na trhu naleznete obrovské množství projektů finských srubů, nechte si navrhnout dům, který vám padne přesně na míru. Co se týče nákladů na výstavbu, ty se samozřejmě liší podle náročnosti stavby a také použitých technologií, firmy zabývající se výstavbou finských srubů vám poskytnout velkou škálu projektů, takže si vyberou i ti nejnáročnější. Velkou výhodou této konstrukce je také skutečnost, že velké množství finských srubů je vystavěno jako nízkoenergetické, takže jsou nenáročné na provozování.

Sponzorované odkazy:

Reality Magazín

Reality Magazín

Reality Magazín je nově vzniklý projekt, který si klade za cíl mapovat český, slovenský a částečně také zahraniční trh s realitami. Sloganem našeho realitního magazínu je příznačné trojslovní spojení „domy, byty, reality“. Tyto tři slova přesně vystihují obsahovou náplň Reality Magazínu.

Chceme naše čtenáře informovat o nově vystavěných domech a bytech v celé ČR, o architektonic­kých zajímavostech současnosti i těch z dob již minulých. Zaměříme se také na profily českých realitních kanceláří a budeme pro naše čtenáře sledovat novinky v oblasti výstavby, revitalizací, zateplování a jiných.

Pevně věříme, že náš Reality Magazín vám pomůže se zorientovat na trhu s nemovitostmi, pomůže vám vybrat si tu správnou realitní kancelář a třeba vám dopomůže i k lepšímu bydlení.

Doporučujeme

Home nábytek nabízí kvalitní rohové sedací soupravy do každé domácnosti.

Hledáte nové bydlení či byt na investici? Prohlédněte si novostavby v celé ČR a vybírejte z široké nabídky bytů, domů a pozemků na prodej.

Barové židle za skvělou cenu najdete na e-shopu Hawaj.cz

Bazény ke každému domu jedině od Mountfieldu.

Chcete prodat Vaši nemovitost za maximální možnou cenu? S Eurodražbami.cz prodávejte nemovitosti pomocí aukcí bez dodatečných nákladů a provizí. Rychlý a kvalitní způsob jak prodat Vaši nemovitost.

Je libo 2+kk, 3+kk nebo i větší a nové byty Praha? Určitě si vyberete!

Ikdyž se již v poslední době reality Praha tolik nestaví, stále je bydlení v nich velmi výhodné.

domy, byty, reality