21/4
Luxusní byty a Ostrava Centrum – Atrium Slezská

Luxusní byty a Ostrava Centrum – Atrium Slezská

21. dubna 2009 v 00.00, Nové byty

Sponzorované odkazy

Fundovaní odborníci tvrdí, že ceny nových bytů mají klesnout. Což znamená, že pro mnohé bytu chtivé, je teď ideální čas, se po nějakém tom hnízdečku poohlídnout. Pokud je slovní spojení byty Ostrava Centrum to, co Vás sem přivedlo, máme pro Vás tip.

Velmi zajímavé jsou byty téměř v centru Ostravy a to byty projektu Atrium Slezská. Jak už název projektu napovídá, jedná se o komplex, který je postaven v části Ostravy Slezská nad stadionem Bazaly. Tento fakt dává budoucím majitelům úžasné privilegium a to dokonalý výhled na celou Ostravu.

Byty Ostrava – Atrium Slezská

Byty jsou v areálu rozmístěny ve 4 budovách. Celkem se v komplexu nachází 128 bytů, které byly zkolaudovány na podzim roku 2008. Samozřejmostí moderního bydlení je v tomto komplexu systém zabezpečení, možnost parkování v podzemních garážích či možnost koupit si vlastní garáž či dvojgaráž v objektu. Součástí areálu je rovněž příjemná relaxační část, tzv. klidová zóna, která se nachází uvnitř atria se zelení a koutkem pro děti. Toto atrium je zabezpečeno proti vstupu nepovolaných osob.

V celkem sedmi podlažích si můžete vybrat byty o rozměrech 1+KK až 4+KK s velmi vysokou kvalitou bydlení. Obytná plocha je v řádech 32–151 m2.

Ceny jsou od 2 000 000 až do necelých 5 000 000 Kč za byt. Nutno říct, že většina bytů je již prodána.

Více najdete na http://www.atrium-slezska.cz/

Sponzorované odkazy:

Reality Magazín

Reality Magazín

Reality Magazín je nově vzniklý projekt, který si klade za cíl mapovat český, slovenský a částečně také zahraniční trh s realitami. Sloganem našeho realitního magazínu je příznačné trojslovní spojení „domy, byty, reality“. Tyto tři slova přesně vystihují obsahovou náplň Reality Magazínu.

Chceme naše čtenáře informovat o nově vystavěných domech a bytech v celé ČR, o architektonic­kých zajímavostech současnosti i těch z dob již minulých. Zaměříme se také na profily českých realitních kanceláří a budeme pro naše čtenáře sledovat novinky v oblasti výstavby, revitalizací, zateplování a jiných.

Pevně věříme, že náš Reality Magazín vám pomůže se zorientovat na trhu s nemovitostmi, pomůže vám vybrat si tu správnou realitní kancelář a třeba vám dopomůže i k lepšímu bydlení.

Doporučujeme

Home nábytek nabízí kvalitní rohové sedací soupravy do každé domácnosti.

Hledáte nové bydlení či byt na investici? Prohlédněte si novostavby v celé ČR a vybírejte z široké nabídky bytů, domů a pozemků na prodej.

Barové židle za skvělou cenu najdete na e-shopu Hawaj.cz

Je libo 2+kk, 3+kk nebo i větší a nové byty Praha? Určitě si vyberete!

Ikdyž se již v poslední době reality Praha tolik nestaví, stále je bydlení v nich velmi výhodné.

domy, byty, reality