28/5
Rezidence Nová Karolina – byty Ostrava

Rezidence Nová Karolina – byty Ostrava

28. května 2012 v 12.15, Nové byty

Sponzorované odkazy

V dnešním článku si přiblížíme vznikající ostravskou rezidenci Nová Karolina, která spěje ke zdárnému konci. Na ploše 9200 m2 vzniká unikátní projekt pro všechny, kteří chtějí moderně bydlet a přitom mít po ruce svou práci a všechno potřebné pro aktivní a pohodlný život, tedy obchody a kulturní a sportovní vyžití. Na návrhu Nové Karoliny se podíleli renomovaní designéři a architekti se smyslem pro detail, takže můžete očekávat vysoký standart vybavení a odvedenou práci na jedničku, což ovšem potvrzují i ocenění, kterými se už nyní může Nová Karolina Ostrava chlubit.

Co se týče tvaru komplexního projektu, je Rezidence Nová Karolina půdorysně zalomena do tvaru C a je sestavena z 11-ti sekcí na sebe navazujících. Nejdelší strana je rovnoběžná s budoucí Galerijní třídou naproti objektu nového obchodního centra. Kratší strany bloku jsou orientovány podél Obchodní třídy a Vítkovického bulváru. Rezidence Nová Karolina počítá i s výhodnými nákupy, takže kromě velkého obchodního centra nabízí i přízemní obchody v budově podél Galerijní třídy, v ostatní podlažích se nachází byty různých velikostí, na výběr máme od 1+kk až po mezonetové 5+kk.

Součástí projektu je také prostorné dvoupatrové parkoviště, které nabízí pro obyvatele domu 244 odstavných míst. Nesmíme zapomenout na zeleň, která do projektu rezidence Nová Karolina rozhodně zapadá, takže prostory mezi jednotlivými bloky skrývají park a dětské hřiště, tím pádem tento komplex nabízí vhodné bydlení pro všechny generace. Ceny bytů se pohybují jednoho miliónu korun (1+kk) a mohou se vyšplhat až na pět miliónů (4+kk), avšak doporučujeme si prohlédnout aktuální nabídku bytů, kde si můžete byt zamluvit či dokonce už koupit.

Rezidence Nová Karolina nabízí 242 bytových jednotek, 11 komerčních jednotek pro služby, obchod a administrativu a 2 restaurace.

zdroj: rezidence-novakarolina.cz

Sponzorované odkazy:

Reality Magazín

Reality Magazín

Reality Magazín je nově vzniklý projekt, který si klade za cíl mapovat český, slovenský a částečně také zahraniční trh s realitami. Sloganem našeho realitního magazínu je příznačné trojslovní spojení „domy, byty, reality“. Tyto tři slova přesně vystihují obsahovou náplň Reality Magazínu.

Chceme naše čtenáře informovat o nově vystavěných domech a bytech v celé ČR, o architektonic­kých zajímavostech současnosti i těch z dob již minulých. Zaměříme se také na profily českých realitních kanceláří a budeme pro naše čtenáře sledovat novinky v oblasti výstavby, revitalizací, zateplování a jiných.

Pevně věříme, že náš Reality Magazín vám pomůže se zorientovat na trhu s nemovitostmi, pomůže vám vybrat si tu správnou realitní kancelář a třeba vám dopomůže i k lepšímu bydlení.

Doporučujeme

Home nábytek nabízí kvalitní rohové sedací soupravy do každé domácnosti.

Hledáte nové bydlení či byt na investici? Prohlédněte si novostavby v celé ČR a vybírejte z široké nabídky bytů, domů a pozemků na prodej.

Barové židle za skvělou cenu najdete na e-shopu Hawaj.cz

Je libo 2+kk, 3+kk nebo i větší a nové byty Praha? Určitě si vyberete!

Ikdyž se již v poslední době reality Praha tolik nestaví, stále je bydlení v nich velmi výhodné.

domy, byty, reality