22/6
Moderní byty Ostrava – Městská brána

Moderní byty Ostrava – Městská brána

22. června 2009 v 00.00, Nové byty

Sponzorované odkazy

Stavební inženýři ze společnosti Metrostav si mohou připsat další velmi kvalitně propracovaný projekt – moderní byty na Kostelním náměstí v Ostravě. Celý koncept netradičně vzhlížející budovy, která v sobě ukrývá především bytové prostory, nicméně také nabízí i některá místa ke komerčnímu využití, plyne z architektonického ateliéru Kuba & Pilař. I když není budova celá dostavěna, Metrostav hlásí, že nejsou na obzoru žádné komplikace a hotová by tak měla být v prvním čtvrtletí příštího roku (začátek stavebních prací byl v polovině minulého roku). Už teď je ale možné skupovat všechny prostory, které bude tento moderní komplex nabízet.

Moderní byty Ostrava – Městská brána (http://www.realitymag.cz)
Moderní byty Ostrava – Městská brána (http://www.realitymag.cz)

Městská brána Ostrava

Městská brána je bytovým domem v centru Ostravy, který se nachází zhruba 200 metrů od hlavního Masarykova náměstí a i přes svůj až futuristický design je zasazena do historického centra moravské metropole. Proč zrovna název Městská brána? Nachází se totiž na místě původní brány, která byla v minulosti vstupem do města. Hlavní ideou bylo netradičně skloubit historickou architekturu centra Ostravy s moderním provedením nového bytového domu, který byl v oblasti potřeba. Jednoznačně je směřován na lehce odvážné nájemníky, kteří se nebojí bydlet v netradičním domě, který ale nabízí nesmírně kvalitní lokalitu k bydlení. Celá stavba navíc respektuje všechny moderní trendy jak v architektuře, tak i v životním stylu.

Moderní byty Ostrava – Městská brána (http://www.realitymag.cz)
Moderní byty Ostrava – Městská brána (http://www.realitymag.cz)

Moderní byty Ostrava

Jak už bylo řečeno, Městská brána ale není jen klasickým bytovým domem, protože nabízí i některé komerční prostory pro obchody a služby. Samotný projekt počítá se sedmi komerčními jednotkami a jednou dvoupodlažní kavárnou s příjemným venkovním posezením. Rozlohy nebytových prostor jsou od 64 do 119 m2. Naopak co se týče obytných prostorů, tak jsou k dispozici varianty od 2+kk až po 4+kk v celkovém počtu 37 bytů. Samotný investor navíc nabízí různé možnosti splácení, jakými jsou hypotéky, splátkové kalendáře apod. Pokud hledáte nadčasové bydlení v centru Ostravy, nebo chcete v této lokalitě podnikat, Městská brána je pro vás ideální variantou.

Moderní byty Ostrava – Městská brána (http://www.realitymag.cz)
Moderní byty Ostrava – Městská brána (http://www.realitymag.cz)

zdroj: http://www.mestskabrana.cz/

Sponzorované odkazy:

Reality Magazín

Reality Magazín

Reality Magazín je nově vzniklý projekt, který si klade za cíl mapovat český, slovenský a částečně také zahraniční trh s realitami. Sloganem našeho realitního magazínu je příznačné trojslovní spojení „domy, byty, reality“. Tyto tři slova přesně vystihují obsahovou náplň Reality Magazínu.

Chceme naše čtenáře informovat o nově vystavěných domech a bytech v celé ČR, o architektonic­kých zajímavostech současnosti i těch z dob již minulých. Zaměříme se také na profily českých realitních kanceláří a budeme pro naše čtenáře sledovat novinky v oblasti výstavby, revitalizací, zateplování a jiných.

Pevně věříme, že náš Reality Magazín vám pomůže se zorientovat na trhu s nemovitostmi, pomůže vám vybrat si tu správnou realitní kancelář a třeba vám dopomůže i k lepšímu bydlení.

Doporučujeme

Home nábytek nabízí kvalitní rohové sedací soupravy do každé domácnosti.

Hledáte nové bydlení či byt na investici? Prohlédněte si novostavby v celé ČR a vybírejte z široké nabídky bytů, domů a pozemků na prodej.

Barové židle za skvělou cenu najdete na e-shopu Hawaj.cz

Bazény ke každému domu jedině od Mountfieldu.

Chcete prodat Vaši nemovitost za maximální možnou cenu? S Eurodražbami.cz prodávejte nemovitosti pomocí aukcí bez dodatečných nákladů a provizí. Rychlý a kvalitní způsob jak prodat Vaši nemovitost.

Je libo 2+kk, 3+kk nebo i větší a nové byty Praha? Určitě si vyberete!

Ikdyž se již v poslední době reality Praha tolik nestaví, stále je bydlení v nich velmi výhodné.

domy, byty, reality