18/6
FINEP - nové byty v Praze

FINEP - nové byty v Praze

18. června 2009 v 00.00, Developeři

Sponzorované odkazy

Prakticky každý Čech musel někdy slyšet o společnosti FINEP, která je jednou z největších společností podnikajících v oboru realit u nás. Za dobu 14 let, po kterou je na českém trhu, vystoupala z rodinné firmy takřka až na samý vrchol a dnes jejích služeb využívají tisíce klientů jak v Praze, tak už od roku 2006 i v Bratis­lavě. Navíc se FINEP do budoucna vidí i jako evropský hráč, když nový holding, který bude v nejbližší době založen, plánuje investice právě v rámci EU. Tím by ještě více utvrdil svou pozici na trhu a stal se v podstatě největším developerem u nás.

Společnost FINEP

V současné době má za sebou FINEP 14 dokončených projektů jak u nás, tak na Slovensku a k dispozici dává volné byty v osmi lokalitách. Pochlubit se může už více než 5000 prodanými byty, přičemž nejdražší stál zákazníka téměř třináct milionů korun a naopak nejlevnější lehce přes jeden. Pokud bychom se bavili o cílech, které se FINEP ve svých projektech snaží splňovat, a které sám často uvádí, budou mezi nimi atraktivní lokalita, kvalita provedení a originální design. Na druhou stranu je nutné dodat, že bydlení od této společnosti je zaměřeno na spíše movitější klienty, kteří chtějí bydlet luxusně a mít k dispozici nadstandardní služby, což FINEP také často naznačuje, nicméně to není pravidlem. V neposlední řadě mají také architekti této společnosti „na svědomí“ mnoho administrativních a komerčních budov.

Pokud bychom se bavili o současných projektech, jedním ze zajímavějších je určitě Západní Město v Praze, kde vyrůstají jak ohromné bytové prostory, tak i rozsáhlé komerční zóny, odpočinková místa a především spousta zeleně, což je také jeden z charakteris­tických znaků projektů FINEP. Naopak velice luxusní a atraktivní bydlení symbolizuje lokalita Na Hvězdárně, která se nachází na kopci v Praze 5, a která má působit vysoce moderně a propracovaně po stránce architektury. Na druhou stranu musíme uznat, že se to daří. Mimo jiné jsou v této lokalitě k dispozici nejen hotové byty, ale také parcely k prodeji.

zdroj: http://www.finep.cz/

Sponzorované odkazy:

Reality Magazín

Reality Magazín

Reality Magazín je nově vzniklý projekt, který si klade za cíl mapovat český, slovenský a částečně také zahraniční trh s realitami. Sloganem našeho realitního magazínu je příznačné trojslovní spojení „domy, byty, reality“. Tyto tři slova přesně vystihují obsahovou náplň Reality Magazínu.

Chceme naše čtenáře informovat o nově vystavěných domech a bytech v celé ČR, o architektonic­kých zajímavostech současnosti i těch z dob již minulých. Zaměříme se také na profily českých realitních kanceláří a budeme pro naše čtenáře sledovat novinky v oblasti výstavby, revitalizací, zateplování a jiných.

Pevně věříme, že náš Reality Magazín vám pomůže se zorientovat na trhu s nemovitostmi, pomůže vám vybrat si tu správnou realitní kancelář a třeba vám dopomůže i k lepšímu bydlení.

Doporučujeme

Home nábytek nabízí kvalitní rohové sedací soupravy do každé domácnosti.

Hledáte nové bydlení či byt na investici? Prohlédněte si novostavby v celé ČR a vybírejte z široké nabídky bytů, domů a pozemků na prodej.

Barové židle za skvělou cenu najdete na e-shopu Hawaj.cz

Bazény ke každému domu jedině od Mountfieldu.

Chcete prodat Vaši nemovitost za maximální možnou cenu? S Eurodražbami.cz prodávejte nemovitosti pomocí aukcí bez dodatečných nákladů a provizí. Rychlý a kvalitní způsob jak prodat Vaši nemovitost.

Je libo 2+kk, 3+kk nebo i větší a nové byty Praha? Určitě si vyberete!

Ikdyž se již v poslední době reality Praha tolik nestaví, stále je bydlení v nich velmi výhodné.

domy, byty, reality