30/11
Domy na klíč do 1,5 milionu: Je tu spousta možností!

Domy na klíč do 1,5 milionu: Je tu spousta možností!

30. listopadu 2009 v 00.00, Nové domy

Sponzorované odkazy

Uvažujete o stavbě nebo koupi rodinného domku? Řešíte finanční otázku versus pohodlí, prostor a komfort? Pokud ano, tak je pro vás nejrozumnějším řešením pořídit si dům na klíč, a to v hodnotě do 1,5 milionu korun. A právě o tuto skupinu domů je největší zájem, jelikož za vcelku přijatelnou cenu se nám naskýtá luxusní bydlení.

Jak na domy na klíč do 1,5 milionu

Na našem trhu se nachází několik stavebních firem, které dokáží zrealizovat rodinné domky dle vašich finančních požadavků, v tomto případě do limitu 1,5 milionu korun. V mnohých publikací a článcích na téma domy na klíč do 1,5 milionu se dočítáme o jejich cenovém srovnávání s byty. Ovšem, na první pohled je cena za byt a rodinný dům přibližně stejná, avšak je třeba zdůraznit, že k domu, na rozdíl od bytu, musíme pořídit stavební pozemek. Cena stavebního pozemku je závislá především na lokalitě, mnohdy jejich výše překročí plánovanou finanční výši za stavbu.

Do kategorie rodinných domů do 1,5 milionu korun patří zpravidla dvoupodlažní stavby, jejichž zastavěná plocha je daleko nižší než u jednopodlažních domů – bungalovů. Jedná se o skupinu domů patřící do menší velikostní kategorie. A právě díky menší zastavěné ploše šetříme peníze, počínaje od nákladů za střechu, konče u investovaných peněz za stavební pozemek.

Menší rodinné domky a bungalovy

Naopak v případě řešení dřevostavby na klíč odpovídají cenové kategorii 1,5 milionu korun koncepty menších rodinných domků, zejména bungalovů. Přízemní domky disponují zpravidla velmi jednoduchou konstrukcí, tudíž je lze dostatečně rychle a levně realizovat.

Dispoziční řešení domu závisí především na našich představách, jelikož v této cenové kategorii pořídíme dům s dostatečně velkým obytným prostorem. Celková užitná plocha se pohybuje kolem 100 m², což je prostor vhodný k obydlení čtyřčlennou domácností. Jejich velikost nám dovoluje zařídit dům o kapacitě místností 3+1 nebo 4+1, dle koncepčního řešení. V těsné hranici 1,5 milionu pořídíme domy s garáží i velmi prostorným balkonem.

zdroj: http://www.atrium.cz/GALERIE-5.html, www.flickr.com

Sponzorované odkazy:

Reality Magazín

Reality Magazín

Reality Magazín je nově vzniklý projekt, který si klade za cíl mapovat český, slovenský a částečně také zahraniční trh s realitami. Sloganem našeho realitního magazínu je příznačné trojslovní spojení „domy, byty, reality“. Tyto tři slova přesně vystihují obsahovou náplň Reality Magazínu.

Chceme naše čtenáře informovat o nově vystavěných domech a bytech v celé ČR, o architektonic­kých zajímavostech současnosti i těch z dob již minulých. Zaměříme se také na profily českých realitních kanceláří a budeme pro naše čtenáře sledovat novinky v oblasti výstavby, revitalizací, zateplování a jiných.

Pevně věříme, že náš Reality Magazín vám pomůže se zorientovat na trhu s nemovitostmi, pomůže vám vybrat si tu správnou realitní kancelář a třeba vám dopomůže i k lepšímu bydlení.

Doporučujeme

Home nábytek nabízí kvalitní rohové sedací soupravy do každé domácnosti.

Hledáte nové bydlení či byt na investici? Prohlédněte si novostavby v celé ČR a vybírejte z široké nabídky bytů, domů a pozemků na prodej.

Barové židle za skvělou cenu najdete na e-shopu Hawaj.cz

Je libo 2+kk, 3+kk nebo i větší a nové byty Praha? Určitě si vyberete!

Ikdyž se již v poslední době reality Praha tolik nestaví, stále je bydlení v nich velmi výhodné.

domy, byty, reality