25/8
Realitní společnost Rellox expanduje na nové trhy ve střední a východní Evropě

Realitní společnost Rellox expanduje na nové trhy ve střední a východní Evropě

25. srpna 2011 v 00.00, Realitní kanceláře

Sponzorované odkazy

Jednička českého trhu v oblasti zprostředkování koupě a prodeje zahraničních nemovitostí v průběhu první poloviny roku 2011 oficiálně vstoupila na realitní trhy v pěti zemích střední a východní Evropy. Nově svoje služby vedle České republiky nabízí také na Slovensku, v Polsku, Maďarsku, Rumunsku a Rusku. „Věříme, že na středoevropských trzích je velký obchodní potenciál pro naši firmu,“ komentuje Jan Rejcha, ředitel společnosti Rellox. „Chceme našim klientům nabídnout možnost investice do nemovitostí zejména v oblíbených rekreačních oblastech v Evropě – v Alpách a u moře. Věříme, že to pro naše nové klienty bude zajímavá investiční příležitost.“

Koupě nemovitostí v zahraničí se řídí zákony a daňovým systémem platným v zemi, kde se nemovitost nachází, takže podmínky investic se liší. Nicméně ve většině zajímavých zemí a oblastí v Evropě mohou občané členských států Evropské unie kupovat nemovitosti bez zásadních omezení jako fyzické či právnické osoby na základě volného pohybu kapitálu v EU. Ceny zahraničních nemovitostí mohou být navíc velmi přijatelné. Obecně lze konstatovat, že pokud má klient finanční zdroje na koupi nemovitosti v hlavním městě svojí země, je velmi pravděpodobné, že bude schopen koupit také nemovitost v Alpách nebo u moře. Ceny začínají již na přibližně 80.000 EUR. Samozřejmě v nabídce jsou také exkluzivní nemovitosti pro náročné klienty.

Společnost Rellox nabízí nemovitosti pro vlastní užívání, jako investiční možnost s maximální návratností investice formou zhodnocení nemovitosti nebo příjmu z dalšího pronájmu (popřípadě kombinací obou faktorů). Pokud má klient zájem, je společnost Rellox schopna zajistit financování koupě od zahraničních bank. Základní principy poskytnutí hypotéky od zahraničních bank jsou obdobné jako v případě financování a koupě nemovitosti v domovské zemi.

V současné době může být pro investory nákup zahraničních realit zajímavou možností diverzifikace investičního portfolia. Nicméně většinu klientů společnosti Rellox tvoří lidé, kteří mají zájem alespoň o částečné vlastní užívání nemovitosti. Zajímavou alternativu představují nemovitosti v Alpách či u moře, kde je možné nemovitost užívat určitou dobu a po zbytek roku ji pronajímat s garantovaným výnosem z pronájmu až cca 8% ročně.

O předpokládaném zájmu ze strany klientů Jan Rejcha tvrdí: „Naše společnost nabízí nemovitosti v téměř 30 zemích světa, nicméně očekáváme, že největší zájem ze strany středoevropských investorů bude o nemovitosti v Evropě, zejména v lyžařských střediscích v rakouských Alpách a dále v přímořských lokalitách v Itálii, Francii, Španělsku a Chorvatsku. Nabízíme našim klientům širokou škálu nemovitostí ve všech cenových kategoriích. Největší zájem bude pravděpodobně o apartmány v Alpách nebo u moře v ceně od cca 100.000 EUR do 300.000 EUR.“ Nabídka více než šesti tisíc nemovitostí je k dispozici na www.rellox.cz.

Jan Rejcha říká závěrem: „Investice do nemovitostí v zajímavých rekreačních oblastech v Alpách nebo u moře představuje bezpečnou investici. Samozřejmě podmínkou je pečlivý výběr kvalitních projektů a nemovitostí v kvalitních lokalitách.“

Sponzorované odkazy:

Reality Magazín

Reality Magazín

Reality Magazín je nově vzniklý projekt, který si klade za cíl mapovat český, slovenský a částečně také zahraniční trh s realitami. Sloganem našeho realitního magazínu je příznačné trojslovní spojení „domy, byty, reality“. Tyto tři slova přesně vystihují obsahovou náplň Reality Magazínu.

Chceme naše čtenáře informovat o nově vystavěných domech a bytech v celé ČR, o architektonic­kých zajímavostech současnosti i těch z dob již minulých. Zaměříme se také na profily českých realitních kanceláří a budeme pro naše čtenáře sledovat novinky v oblasti výstavby, revitalizací, zateplování a jiných.

Pevně věříme, že náš Reality Magazín vám pomůže se zorientovat na trhu s nemovitostmi, pomůže vám vybrat si tu správnou realitní kancelář a třeba vám dopomůže i k lepšímu bydlení.

Doporučujeme

Home nábytek nabízí kvalitní rohové sedací soupravy do každé domácnosti.

Hledáte nové bydlení či byt na investici? Prohlédněte si novostavby v celé ČR a vybírejte z široké nabídky bytů, domů a pozemků na prodej.

Barové židle za skvělou cenu najdete na e-shopu Hawaj.cz

Je libo 2+kk, 3+kk nebo i větší a nové byty Praha? Určitě si vyberete!

Ikdyž se již v poslední době reality Praha tolik nestaví, stále je bydlení v nich velmi výhodné.

domy, byty, reality