1/9
Garsonka – nejmenší z bytů

Garsonka – nejmenší z bytů

1. září 2012 v 00.00, Nové byty

Sponzorované odkazy

Občas mu říkáme startovací byt, ovšem garsonka se může stát příjemným bydlením na celý život, stačí jen několik chytrých a úsporných řešení a z garsonky se rázem stává celkem prostorný byt. Nejmenší z malých bytů bývá často vyhledávaný mladými páry, studenty nebo třeba i svobodnými jedinci.

Pokusíme se vám představit pár řešení, které zútulní vaší garsonku, respektive vás přesvědčíme, že pokud se chystáte do malého bytu přestěhovat, garsonka skrývá i několik výhod, přičemž pravděpodobně největší jsou nejlevnější nájemné a nízké náklady na správu bytu, především na vytápění.

Jedním z nejdůležitějších částí nábytku bývá postel, což v nejmenším z malých bytů bývá občas problém kvůli prostoru, ovšem na trhu jsou již výrobci sklápěcích postelí, kteří vám vyrobí postel přímo na míru, která lze jednoduše složit do skříně, čímž ušetříte poměrně velké množství místa, přičemž návštěva si pravděpodobně ani postele ve skříni nevšimne. Dalším řešením je postel v patře, takže v prostoru pod postelí můžete umístit pohovku či vybudovat pracovnu.

Důležitým faktorem je také barevnost bytu, profesionální malíři radí volit světlejší barvy, které opticky zvětšují prostor, takže vhodným výběrem nátěrů můžete docílit prakticky většího bytu. Proto doporučujeme poradit se s odborníky a nechat si vypracovat projekt.

Dalším důležitým faktem je efektivní využití prostoru, na trhu již existuje mnoho kusů nábytku, které vám pomohou s chytrým využitím přebytečného místa. Na mysli máme komody s více zástrčky, které pojmou všechny vaše oblečení a nezbytnosti. Znovu radíme se poradit s odborníky, kteří přesně vypracují projekt vašeho bytu, tak aby se stal co nejprostornějším, i když se jedná o nejmenší z malých bytů. Přejeme příjemné bydlení v garsonce a doufáme, že alespoň jeden z výše uvedených tipů vám přišel vhod.

Jupiterimages / Photos.com / Thinkstock

Sponzorované odkazy:

Reality Magazín

Reality Magazín

Reality Magazín je nově vzniklý projekt, který si klade za cíl mapovat český, slovenský a částečně také zahraniční trh s realitami. Sloganem našeho realitního magazínu je příznačné trojslovní spojení „domy, byty, reality“. Tyto tři slova přesně vystihují obsahovou náplň Reality Magazínu.

Chceme naše čtenáře informovat o nově vystavěných domech a bytech v celé ČR, o architektonic­kých zajímavostech současnosti i těch z dob již minulých. Zaměříme se také na profily českých realitních kanceláří a budeme pro naše čtenáře sledovat novinky v oblasti výstavby, revitalizací, zateplování a jiných.

Pevně věříme, že náš Reality Magazín vám pomůže se zorientovat na trhu s nemovitostmi, pomůže vám vybrat si tu správnou realitní kancelář a třeba vám dopomůže i k lepšímu bydlení.

Doporučujeme

Home nábytek nabízí kvalitní rohové sedací soupravy do každé domácnosti.

Hledáte nové bydlení či byt na investici? Prohlédněte si novostavby v celé ČR a vybírejte z široké nabídky bytů, domů a pozemků na prodej.

Barové židle za skvělou cenu najdete na e-shopu Hawaj.cz

Bazény ke každému domu jedině od Mountfieldu.

Chcete prodat Vaši nemovitost za maximální možnou cenu? S Eurodražbami.cz prodávejte nemovitosti pomocí aukcí bez dodatečných nákladů a provizí. Rychlý a kvalitní způsob jak prodat Vaši nemovitost.

Je libo 2+kk, 3+kk nebo i větší a nové byty Praha? Určitě si vyberete!

Ikdyž se již v poslední době reality Praha tolik nestaví, stále je bydlení v nich velmi výhodné.

domy, byty, reality