9/12
Vánoční tip: akumulátorové šroubováky a vrtačky

Vánoční tip: akumulátorové šroubováky a vrtačky

9. prosince 2013 v 16.15, Služby

Vánoce jsou už za dveřmi a vy ještě stále nemáte žádný dárek pro vašeho partnera? Náš následující tip sice mohou ocenit také ženy. Časům, kdy se domácí práce dělily výhradně na mužské a ženské, pomalu zvoní umíráček a se správnou technikou dnes ty mužské zastanou velmi dobře také ženy navzdory své slabší tělesné konstituci. V tomto ohledu jsou výborným pomocníkem akumulátorové šroubováky, které zpravidla mají minimální hmotnost a velikost, tudíž jsou snadno ovladatelné, dostatečně komfortní při užívání a nesmírně výkonné. Potřebujete-li něco zašroubovat, sestavit nábytek či přitáhnout šrouby u toho již používaného anebo obráceně? S akumulátorovými šroubováky či vrtacími šroubováky to nikdy nebylo snazší.

Rozdíl mezi aku šroubovákem a vrtačkou není pouze ve výkonu, ale především v účelu těchto nástrojů. Pochopitelně druhý typ využijete primárně tam, kde nejsou předem připraveny tomu odpovídající odpory a spíše jsou určeny pro profesionály. To elektronicky poháněné šroubováky oceníte při každodenní údržbě v domácnosti a jsou tak ideálním dárkem pro nejednoho kutila. Mezi nejuznávanějšími značky dlouhodobě vystupují DeWalt, Black&Decker, Skil a Bosch. Zkrátka pokud zabrousíte sem, vedle nešlápnete. Důležité je spíše sledovat jednotlivé parametry výrobku tak, aby sedly vašim představám a potřebám.

Jednoduché a snadné, zdroj: Rucni-naradi.czJednoduché a snadné, zdroj: Rucni-naradi.cz

Vrtačky a šroubováky Bosch

Výrobky značky Bosch se vyznačují kvalitním zpracováním, ať už se týká vlastní výdrže a odolnosti, anebo pohodlné jednoduché manipulace. Aku vrtačka Bosch je k dostání v různých modelových variantách a samozřejmě také cenových hladinách. Model IXO IV plus lze zakoupit již v hodnotě 1000 Kč. Model BOSCH GSR 10,8 V-EC HX pořídíte dráž, a sice za 2690 Kč, ovšem oproti prvnímu s rozšířenými vlastnostmi, pokud jde maximální průměr šroubování, maximální kroutící moment či napětí akumulátoru, respektive délky doby nabíjení.

Jak již bylo řečeno, prvořadým faktorem při rozhodování o výběru jsou vaše potřeby. Jednotlivé nástroje se liší v různých ohledech, nejen ve výše uvedených, jejichž podrobné rozebírání nemůže nahradit jeden článek. Na druhé straně, představa o výkonu, velikosti a účelu by neměla být v zásadě nikdy upozaděna. U prodejců lze nahlédnout jak do návodů k obsluze, tak zhlédnout instruktážní videa. Pak už vás jen čeká používání těchto účinných pomocníků.

Aku šroubovák Bosch, zdroj: Rucni-naradi.czAku šroubovák Bosch, zdroj: Rucni-naradi.cz

Úvodní foto: Rucni-naradi.cz

Reality Magazín

Reality Magazín

Reality Magazín je nově vzniklý projekt, který si klade za cíl mapovat český, slovenský a částečně také zahraniční trh s realitami. Sloganem našeho realitního magazínu je příznačné trojslovní spojení „domy, byty, reality“. Tyto tři slova přesně vystihují obsahovou náplň Reality Magazínu.

Chceme naše čtenáře informovat o nově vystavěných domech a bytech v celé ČR, o architektonic­kých zajímavostech současnosti i těch z dob již minulých. Zaměříme se také na profily českých realitních kanceláří a budeme pro naše čtenáře sledovat novinky v oblasti výstavby, revitalizací, zateplování a jiných.

Pevně věříme, že náš Reality Magazín vám pomůže se zorientovat na trhu s nemovitostmi, pomůže vám vybrat si tu správnou realitní kancelář a třeba vám dopomůže i k lepšímu bydlení.

Doporučujeme

Home nábytek nabízí kvalitní rohové sedací soupravy do každé domácnosti.

Hledáte nové bydlení či byt na investici? Prohlédněte si novostavby v celé ČR a vybírejte z široké nabídky bytů, domů a pozemků na prodej.

Barové židle za skvělou cenu najdete na e-shopu Hawaj.cz

Bazény ke každému domu jedině od Mountfieldu.

Chcete prodat Vaši nemovitost za maximální možnou cenu? S Eurodražbami.cz prodávejte nemovitosti pomocí aukcí bez dodatečných nákladů a provizí. Rychlý a kvalitní způsob jak prodat Vaši nemovitost.

Je libo 2+kk, 3+kk nebo i větší a nové byty Praha? Určitě si vyberete!

Ikdyž se již v poslední době reality Praha tolik nestaví, stále je bydlení v nich velmi výhodné.

domy, byty, reality