24/9
Prozařte interiér nylonem!

Prozařte interiér nylonem!

24. září 2016 v 22.00, Chaty a chalupy, Nové domy, Stavba a rekonstrukce

Sponzorované odkazy

Ve světě světla se objevily jedinečné kousky, které prozáří váš interiér a domov všude, kde jen chcete. Těmi kousky jsou nylonová světla.

Podzimní kolekci světelného butiku Claro, ozvláštní od října sada nylonových světel Mumoon. Budou k mání hned v několika pastelových barevných tónech. Tyhle kousky dokáží v jakémkoli interiéru hodně. Tváří se geometricky a přitom dostaly k dobru krásné pastelové barvičky.

Světla Mumoon mohou být jedinečným funkčním módním doplňkem vašeho domova. Jsou totiž nejen na pohled jednoduchá a přitom stylová, ale i elegantní a originální.

Nylon na nich působí a na dotek je velmi příjemný materiálem, ač je to umělá hmota. Světla Mumoon se prostě povedly a mohou doplnit de facto jakýkoli styl interiéru.

Mumoon se nabízejí ve čtyřech typech a velikostech. A každý typ pak v osmi barevných provedeních – od nejsvětlejší lehce šedé přes žlutou a rezavou až po tradiční černou.

Další výhodou je možnost seskupení. Tedy buď použít světlo Mumoon samostatně, nebo jich nakombinovat k sobě hned několik. V obojím případě to dá prostoru grif.

A můžete si s nimi vytvořit seskupení třeba barevně odlišné, anebo tvarově rozdílné. Záleží jen na vás a vaší fantazii co si vyberete a co doma vytvoříte.

Je to otázka preferencí, vkusu i jedinečnosti interiéru, v němž můžete s Mumoon osvětlením kouzlit a hrát si.

Zdroj foto: Claro

Autor: Pavla Jelínková

Sponzorované odkazy:

Reality Magazín

Reality Magazín

Reality Magazín je nově vzniklý projekt, který si klade za cíl mapovat český, slovenský a částečně také zahraniční trh s realitami. Sloganem našeho realitního magazínu je příznačné trojslovní spojení „domy, byty, reality“. Tyto tři slova přesně vystihují obsahovou náplň Reality Magazínu.

Chceme naše čtenáře informovat o nově vystavěných domech a bytech v celé ČR, o architektonic­kých zajímavostech současnosti i těch z dob již minulých. Zaměříme se také na profily českých realitních kanceláří a budeme pro naše čtenáře sledovat novinky v oblasti výstavby, revitalizací, zateplování a jiných.

Pevně věříme, že náš Reality Magazín vám pomůže se zorientovat na trhu s nemovitostmi, pomůže vám vybrat si tu správnou realitní kancelář a třeba vám dopomůže i k lepšímu bydlení.

Doporučujeme

Home nábytek nabízí kvalitní rohové sedací soupravy do každé domácnosti.

Hledáte nové bydlení či byt na investici? Prohlédněte si novostavby v celé ČR a vybírejte z široké nabídky bytů, domů a pozemků na prodej.

Barové židle za skvělou cenu najdete na e-shopu Hawaj.cz

Bazény ke každému domu jedině od Mountfieldu.

Chcete prodat Vaši nemovitost za maximální možnou cenu? S Eurodražbami.cz prodávejte nemovitosti pomocí aukcí bez dodatečných nákladů a provizí. Rychlý a kvalitní způsob jak prodat Vaši nemovitost.

Je libo 2+kk, 3+kk nebo i větší a nové byty Praha? Určitě si vyberete!

Ikdyž se již v poslední době reality Praha tolik nestaví, stále je bydlení v nich velmi výhodné.

domy, byty, reality