17/12
Potřebujete vylepšit vysokozdvižný vozík o mechanické přídavné zařízení?

Potřebujete vylepšit vysokozdvižný vozík o mechanické přídavné zařízení?

17. prosince 2021 v 00.00, Stavba a rekonstrukce

Ve skladech, v prodejnách, také při přepravě zboží a mnohde jinde, nám denně pomáhají vysokozdvižné vozíky. Samy o sobě zvládnou převézt a naložit či složit zboží, výrobky, palety naložené zbožím a podobně. Mnohdy ale můžete potřebovat, aby uměly ještě něco navíc. A k tomu je potřeba dokoupit mechanické přídavné zařízení. Víte, kde se po takových zařízeních poohlédnout?

Skvělé pracovní plošiny

Kdo již měl možnost pracovat s vysokozdvižným vozíkem, ví, jak jsou nápomocné pracovní plošiny. Montážní plošiny, nebo také je můžete znát pod názvem montážní klícky, se nasouvají na nosné vidlice vysokozdvižného vozíku. Po ukončení montáže je tak možné pracovní plošinu odložit a vozík lze používat znova pro klasickou manipulaci se zbožím.

Montážní plošina může být dodána se zvýšenou podlahou a pozinkovaným povrchem. Pro ručně vedený vozík je možné vyrobit podobnou variantu plošiny s atypickými rozměry. Stejně tak se dá zhotovit další verze pracovní plošiny, tentokrát na kolečkách, což umožňuje snadný přesun pracovištěm i bez použití vozíku.

Je libo spolehlivou radlici?

Shrnovací radlice na VZV může být dalším přídavným zařízením, které uvítáte a využijete. Její šířka může být od 1 300 mm do 2 500 mm s tím, že šířka záběru je od 1 150 mm do 2 100 mm. Výška všech radlic je 800 mm. Na webových stránkách pridavnezaria­denia.sk se můžete informovat, jaké typy shrnovacích radlic právě teď nabízí.

VZVVZV

Opřete se do práce

Bourací kladivaBourací kladiva

Občas je potřeba ve skladě nebo na prodejně něco málo vybourat, udělat díru do betonu, stěny a podobně. Za tímto účelem můžete využít výkonná bourací kladiva. Ta dnešní jsou skutečně výkonná a zároveň šetrná k tomu, kdo s nimi právě pracuje. Např. AEG MH 5 E SDS-MAX bourací kladivo má funkci AVS, která výrazně sníží vibrace, a tak je práce mnohem příjemnější, ale i bezpečnější.

Reality Magazín

Reality Magazín

Reality Magazín je nově vzniklý projekt, který si klade za cíl mapovat český, slovenský a částečně také zahraniční trh s realitami. Sloganem našeho realitního magazínu je příznačné trojslovní spojení „domy, byty, reality“. Tyto tři slova přesně vystihují obsahovou náplň Reality Magazínu.

Chceme naše čtenáře informovat o nově vystavěných domech a bytech v celé ČR, o architektonic­kých zajímavostech současnosti i těch z dob již minulých. Zaměříme se také na profily českých realitních kanceláří a budeme pro naše čtenáře sledovat novinky v oblasti výstavby, revitalizací, zateplování a jiných.

Pevně věříme, že náš Reality Magazín vám pomůže se zorientovat na trhu s nemovitostmi, pomůže vám vybrat si tu správnou realitní kancelář a třeba vám dopomůže i k lepšímu bydlení.

Doporučujeme

Home nábytek nabízí kvalitní rohové sedací soupravy do každé domácnosti.

Hledáte nové bydlení či byt na investici? Prohlédněte si novostavby v celé ČR a vybírejte z široké nabídky bytů, domů a pozemků na prodej.

Barové židle za skvělou cenu najdete na e-shopu Hawaj.cz

Bazény ke každému domu jedině od Mountfieldu.

Chcete prodat Vaši nemovitost za maximální možnou cenu? S Eurodražbami.cz prodávejte nemovitosti pomocí aukcí bez dodatečných nákladů a provizí. Rychlý a kvalitní způsob jak prodat Vaši nemovitost.

Je libo 2+kk, 3+kk nebo i větší a nové byty Praha? Určitě si vyberete!

Ikdyž se již v poslední době reality Praha tolik nestaví, stále je bydlení v nich velmi výhodné.

domy, byty, reality