10/1
5 důvodů, proč do ložnice vybírat dřevěné postele

5 důvodů, proč do ložnice vybírat dřevěné postele

10. ledna 2023 v 00.00, Nové domy

Postel je jedním z nejoblíbenějších kusů nábytku v domácnosti. V ní trávíme spánkem až 1/3 života, proto je její výběr velmi podstatný. Mezi nejoblíbenějšími zůstávají postele z masivu. Jaké jsou jejich výhody?

1. Odolnost vůči poškození

Postele z masivu jsou vhodné do ložnice i do dětského pokoje. Materiál ze kterého se taková postel vyrábí je dřevo, se kterým se pravidelně setkáváme. K výrobě dřevěných postelí se nejčastěji používá borovice, buk či dub. Každé jedno z nich je výjimečné ať už pro svoji tvrdost, odolnost vůči poškození, vůni nebo nezaměnitelnou kresbu. Dřevo je kvalitní materiál, který vydrží léta. Je proto velmi oblíbené také do dětských pokojů, kde vytvoří hygienicky čisté a zdravotně nezávadné prostředí.

2. Jedinečnost a originální design

Žádný kus nábytku není stejný. Proto si můžete být jisti, že nikdy nebudete mít stejnou postel jako ostatní. Masivní dřevo vyniká také originální kresbou a strukturou, kterou nikde jinde nenajdete. Proto při nákupu takového nábytku můžete narazit na nádherné obrazce, které se vám budou nabízet. Mezi další top výhody patří nezaměnitelná vůně, která přinese přírodní atmosféru do každého interiéru.

3. Nenáročné na údržbu

Postel z masivu je nenáročná na údržbu. Pokud ji potřebujete vyčistit od prachu, bude vám stačit měkký hadřík. Menší škrábanec můžete přebrousit a jednou za čas obnovit nátěr postele. Masivní postel neumísťujte poblíž tepelných zdrojů, oken, radiátorů, které by mohly poškodit strukturu dřeva. Rovněž byste ji neměli vystavovat slunečnímu záření. U masivního nábytku by se měl také brát ohled na vlhkost v domě, která by měla mít rovnoměrnou úroveň.

4. Na výběr z různých designů a provedení

Máte doma málo místa a hodil by se vám úložný prostor navíc? Na drevko.cz najdete masivní postele s úložným prostorem, které poskytnou více místa pro uskladnění prádla a sezónního oblečení. U nás najdete také vysoké postele z masivu vhodné pro seniory či lidi s problémy páteře. Také si můžete vybrat materiál postele – buk, dub, borovice.

Reality Magazín

Reality Magazín

Reality Magazín je nově vzniklý projekt, který si klade za cíl mapovat český, slovenský a částečně také zahraniční trh s realitami. Sloganem našeho realitního magazínu je příznačné trojslovní spojení „domy, byty, reality“. Tyto tři slova přesně vystihují obsahovou náplň Reality Magazínu.

Chceme naše čtenáře informovat o nově vystavěných domech a bytech v celé ČR, o architektonic­kých zajímavostech současnosti i těch z dob již minulých. Zaměříme se také na profily českých realitních kanceláří a budeme pro naše čtenáře sledovat novinky v oblasti výstavby, revitalizací, zateplování a jiných.

Pevně věříme, že náš Reality Magazín vám pomůže se zorientovat na trhu s nemovitostmi, pomůže vám vybrat si tu správnou realitní kancelář a třeba vám dopomůže i k lepšímu bydlení.

Doporučujeme

Home nábytek nabízí kvalitní rohové sedací soupravy do každé domácnosti.

Hledáte nové bydlení či byt na investici? Prohlédněte si novostavby v celé ČR a vybírejte z široké nabídky bytů, domů a pozemků na prodej.

Barové židle za skvělou cenu najdete na e-shopu Hawaj.cz

Je libo 2+kk, 3+kk nebo i větší a nové byty Praha? Určitě si vyberete!

Ikdyž se již v poslední době reality Praha tolik nestaví, stále je bydlení v nich velmi výhodné.

domy, byty, reality