19/7
Malebné kouzlo roubenek Roubal

Malebné kouzlo roubenek Roubal

19. července 2010 v 00.00, Chaty a chalupy

Sponzorované odkazy

Roubenka, aneb dřevěné stavení ryze přírodního charakteru, zažívá opravdový boom, který je přisuzován především zdravému životnímu stylu. K nejvíce poptávaným typům patří roubenky z masivu nebo levnější varianta v podobě montovaných sendvičových panelů.

Firma Roubal se specializuje na stavbu roubenek, poloroubenek, dřevěných staveb a hrázděných domů v klasickém retro stylu. Firma Roubal patří k předním klasickým dodavatelům dřevostaveb, které se zaměřují na oblast Krkonoše a Podkrkonoší. Zajišťují kompletní stavební servis, vyhotovený dle přesných požadavků a přání zákazníků. Vedle samotné výstavby roubenek a dřevěných staveb se firma Roubal specializuje i na doplňkové práce, které jsou spojené nejen s výstavbou roubenek.

Širkoá nabídka služeb Roubal

Pole působnosti firmy Roubal je opravdu široké, jejich portfolio zahrnuje kompletní stavební činnosti spojené s výstavbou roubenek a dřevěných staveb. Dále provádí inženýrské činnosti, rekonstrukce, elektroinstalace, obkladačské práce, demoliční práce, realizaci a výstavbu interiérů, prodej a výkup pozemků a nemovitostí.

Díky široké nabídce služeb může firma Roubal nabídnout svým zákazníkům nadstandardní služby, ke kterým např. patří vyhledání a zjištění pozemku vhodného ke stavbě roubenky. Roubenku vám firma postaví na klíč, nebo výstavbu zrealizuje dle domluvy. V případě zájmu firma Roubal zajistí kompletní vybavení stavby.

Roubenky Roubal vynikají svojí útulností

Pokud bychom měli charakterizovat jedním slovem roubenky Roubal, určitě by jim s náležitou honosností slušelo označení „útulné“. Roubenky Roubal disponují vysokou uživatelskou komfortností, výbornými užitnými vlastnostmi a maximálními tepelně izolačními vlastnostmi.

Roubenky Roubal jsou propracovány do těch nejmenších detailů, a to jak do detailů funkčnosti, tak i praktičnosti. Konstrukční prvky u všech roubenek Roubal jsou tvořeny kvalitním smrkovým dřevem, jehož kvalita je garantována zárukou pěti let.

www.roubenkyroubal.cz

Sponzorované odkazy:

Reality Magazín

Reality Magazín

Reality Magazín je nově vzniklý projekt, který si klade za cíl mapovat český, slovenský a částečně také zahraniční trh s realitami. Sloganem našeho realitního magazínu je příznačné trojslovní spojení „domy, byty, reality“. Tyto tři slova přesně vystihují obsahovou náplň Reality Magazínu.

Chceme naše čtenáře informovat o nově vystavěných domech a bytech v celé ČR, o architektonic­kých zajímavostech současnosti i těch z dob již minulých. Zaměříme se také na profily českých realitních kanceláří a budeme pro naše čtenáře sledovat novinky v oblasti výstavby, revitalizací, zateplování a jiných.

Pevně věříme, že náš Reality Magazín vám pomůže se zorientovat na trhu s nemovitostmi, pomůže vám vybrat si tu správnou realitní kancelář a třeba vám dopomůže i k lepšímu bydlení.

Doporučujeme

Home nábytek nabízí kvalitní rohové sedací soupravy do každé domácnosti.

Hledáte nové bydlení či byt na investici? Prohlédněte si novostavby v celé ČR a vybírejte z široké nabídky bytů, domů a pozemků na prodej.

Barové židle za skvělou cenu najdete na e-shopu Hawaj.cz

Bazény ke každému domu jedině od Mountfieldu.

Chcete prodat Vaši nemovitost za maximální možnou cenu? S Eurodražbami.cz prodávejte nemovitosti pomocí aukcí bez dodatečných nákladů a provizí. Rychlý a kvalitní způsob jak prodat Vaši nemovitost.

Je libo 2+kk, 3+kk nebo i větší a nové byty Praha? Určitě si vyberete!

Ikdyž se již v poslední době reality Praha tolik nestaví, stále je bydlení v nich velmi výhodné.

domy, byty, reality