2/10
Proč stojí za to investovat do infrasauny?

Proč stojí za to investovat do infrasauny?

dnes, Stavba a rekonstrukce

Pokud se zajímáte o wellness, potom by vaší pozornosti neměla uniknout infrasauna. Jedná se o červený box s infračervenými lampami a slouží k detoxikaci a celkovému ozdravení organismu, zlepšení nálady a dalším účelům.

Infračervené teplo je velice šetrné. Zkrátka je to podobné, jako když si lehnete na slunce a necháte teplo sálat do nitra vašeho těla. Ve srovnání s tradičními saunami, kde teplota výrazně přesahuje 90 °C, má infračervené teplo tu výhodu, že je účinné při příjemnější provozní teplotě 35 °C až 65 °C. V sauně se tak lépe dýchá a zvládnete v sauně sedět klidně i třicet minut bez problémů.

Výhody infrasauny

Infrasauna podporuje krevní oběh, což zvyšuje metabolismus, a ulevuje od bolesti svalů a kloubů, proto se doporučuje i sportovcům po tréninku. Saunování taktéž navozuje dobrou náladu. Infračervené teplo proniká do lidské tkáně a neohřívá pouze povrch kůže, a proto jsou infrasauny při detoxikaci organismu účinnější než tradiční sauny.

Infračervené záření taktéž napomáhá při nesčetných tělesných potížích, dále posiluje imunitní systém a samozřejmě snižuje stres a únavu. Stejně tak je nezbytné zmínit, že infrasauna podporuje produkci kolagenu. Pozitivní vliv má i na pokožku, ale výsledky se nedostaví po prvním saunování, ale je nezbytné pokračovat v této terapii delší dobu.

Jak se připravit na infrasaunu?

Den před saunování pijte hodně vody a dostatečně se vyspěte, čímž si zajistíte, že se vám během saunování neudělá špatně kvůli dehydrataci. Vezměte si do infrasauny i nějakou zábavu, abyste se nenudili. Ideální je třeba nějaká hudba anebo podcast.

Co očekávat v infrasauně?

V infrasauně se budete potit jako blázen a budete se po saunování cítit úžasně. I když je to jeden z nejpohodovějších způsobu pocení a pálení kalorií, pro některé začátečníky je to náročné. Účelem je vypotit toxiny.

Ještě vás může zaujmout kombinovaná sauna, která přináší výhody jak infrasauny, tak i sauny finské. Podívejte se do nabídky společnosti Sauny Vital.

Reality Magazín

Reality Magazín

Reality Magazín je nově vzniklý projekt, který si klade za cíl mapovat český, slovenský a částečně také zahraniční trh s realitami. Sloganem našeho realitního magazínu je příznačné trojslovní spojení „domy, byty, reality“. Tyto tři slova přesně vystihují obsahovou náplň Reality Magazínu.

Chceme naše čtenáře informovat o nově vystavěných domech a bytech v celé ČR, o architektonic­kých zajímavostech současnosti i těch z dob již minulých. Zaměříme se také na profily českých realitních kanceláří a budeme pro naše čtenáře sledovat novinky v oblasti výstavby, revitalizací, zateplování a jiných.

Pevně věříme, že náš Reality Magazín vám pomůže se zorientovat na trhu s nemovitostmi, pomůže vám vybrat si tu správnou realitní kancelář a třeba vám dopomůže i k lepšímu bydlení.

Doporučujeme

Home nábytek nabízí kvalitní rohové sedací soupravy do každé domácnosti.

Hledáte nové bydlení či byt na investici? Prohlédněte si novostavby v celé ČR a vybírejte z široké nabídky bytů, domů a pozemků na prodej.

Barové židle za skvělou cenu najdete na e-shopu Hawaj.cz

Je libo 2+kk, 3+kk nebo i větší a nové byty Praha? Určitě si vyberete!

Ikdyž se již v poslední době reality Praha tolik nestaví, stále je bydlení v nich velmi výhodné.

domy, byty, reality