28/5
Luxusní rodinný dům jako z pohádky

Luxusní rodinný dům jako z pohádky

28. května 2012 v 07.00, Nové domy, Okna, Služby, Zahrada

Čím dál více mladých párů se v posledních letech rozhoduje pro stavbu vlastního hnízdečka. Proč také ne, pořízení hypotéky je dnes již výhodnější než placení nájmu v pronajatém bytě, kdy doslova vyhazujete peníze oknem. Co se stavby týče, nabízí se nesčetně variant, jak si své vysněné obydlí naplánovat a následně zrealizovat. Pokud je vaším hlavním kritériem soukromí a klid, rozhodně se vyhněte rušným městským čtvrtím a raději zvolte periferii města. V případě, že však nevlastníte automobil, lokalita by měla být v dostupnosti městské hromadné dopravy, která vás rychle a pohodlně dopraví tam, kam potřebujete, což v budoucnu ocení také vaše děti. Zda-li za roky strávené ve stísněném bytečku s umakartovým jádrem začínáte trpět příznaky klaustrofobie, nebojte se trochu investovat a pořiďte si rodinný dům, který uspokojí vaše touhy po prostorném obývacím pokoji a poskytne vám ničím nerušený výhled, jenž zaručí například plastová okna.

Luxusní rodinný dům jako z pohádky (http://www.realitymag.cz)

Patříte k jedincům, kteří neřeší finanční stránku? Pak využijte svých plných kapes a investujte do stavby větší obnos peněz v podobě nejrůznějších interiérových vybavení a doplňků. V první řadě se soustřeďte na kvalitní spotřebiče, jenž využijete převážně v kuchyni. Základem je elektrický sporák a trouba, tu můžete umístit do takové polohy a výšky, odkud budete snadno kontrolovat průběh pečení a následně vyndavat hotové pokrmy ,,levou zadní“. Neméně důležitou součástí je samozřejmě lednice, ta díky své velikosti působí jako dominantní prvek, nebojte se proto pořídit takový model, jenž bude vyčnívat a stahovat na sebe veškerou pozornost. Dbejte však na podobu s ostatními spotřebiči. Pokud patříte k milovníkům kvalitní kávy, kávovar by na vaší lince rozhodně neměl chybět. Bez něj nemůže být káva výborně připravena.

Luxusní rodinný dům jako z pohádky (http://www.realitymag.cz)

I když si tento fakt možná neuvědomujete, bytové doplňky jsou ústřední součástí každé místnosti a mnohdy tvoří její celkový charakter. Právě díky doplňkům vdechnete pokoji jedinečné kouzlo a osobitost. Nebojte se proto navštívit interiérové a návrhářské krámky, kde se setkáte se spoustou originálních a velice nápaditých kousků. V každém domě či bytě se nachází komora, do které majitelé odkládají nereprezentativní předměty. Vybavte se proto unikátními krabičkami a dózami, do kterých schováte šrouby, matice a nebo třeba nářadí Bosch. Odlehčíte tak vaší odkládací místnosti a zároveň budete mít vše pěkně při ruce.

Kolikrát jste se vyskytli v situaci, kdy vám se střetem s luxusními domy a jejich bazény došla slova a přecházel zrak. Zapomeňte na svou oprávněnou závist a raději ze svého skromného domku vytvořte příjemné prostřední, kde se rádi vykoupete a užijete si grilování s partou přátel. Dokonalou vymožeností a třešničkou na dortu jsou také infrasauny, které mají široké uplatnění v oblasti medicíny a zdraví.

Luxusní rodinný dům jako z pohádky (http://www.realitymag.cz)
Reality Magazín

Reality Magazín

Reality Magazín je nově vzniklý projekt, který si klade za cíl mapovat český, slovenský a částečně také zahraniční trh s realitami. Sloganem našeho realitního magazínu je příznačné trojslovní spojení „domy, byty, reality“. Tyto tři slova přesně vystihují obsahovou náplň Reality Magazínu.

Chceme naše čtenáře informovat o nově vystavěných domech a bytech v celé ČR, o architektonic­kých zajímavostech současnosti i těch z dob již minulých. Zaměříme se také na profily českých realitních kanceláří a budeme pro naše čtenáře sledovat novinky v oblasti výstavby, revitalizací, zateplování a jiných.

Pevně věříme, že náš Reality Magazín vám pomůže se zorientovat na trhu s nemovitostmi, pomůže vám vybrat si tu správnou realitní kancelář a třeba vám dopomůže i k lepšímu bydlení.

Doporučujeme

Home nábytek nabízí kvalitní rohové sedací soupravy do každé domácnosti.

Hledáte nové bydlení či byt na investici? Prohlédněte si novostavby v celé ČR a vybírejte z široké nabídky bytů, domů a pozemků na prodej.

Barové židle za skvělou cenu najdete na e-shopu Hawaj.cz

Bazény ke každému domu jedině od Mountfieldu.

Chcete prodat Vaši nemovitost za maximální možnou cenu? S Eurodražbami.cz prodávejte nemovitosti pomocí aukcí bez dodatečných nákladů a provizí. Rychlý a kvalitní způsob jak prodat Vaši nemovitost.

Je libo 2+kk, 3+kk nebo i větší a nové byty Praha? Určitě si vyberete!

Ikdyž se již v poslední době reality Praha tolik nestaví, stále je bydlení v nich velmi výhodné.

domy, byty, reality