24/5
Logistické řešení na míru — komplexní logistické služby

Logistické řešení na míru — komplexní logistické služby

24. května 2024 v 16.45, Komerční prostory

Stojíte před řadou rozhodnutí na jejichž základě si chcete vytvořit logistické řešení, protože v současné době žádné nevyužíváte? Tyto starosti můžete přenechat na specialistech, kteří vám na základě vašich požadavků a potřeb vytvoří logistické řešení na míru. Víte, co všechno tyto komplexní logistické služby zahrnují?

Na co všechno je potřeba myslet při nastavení ideálního logistického řešení?

Logistické potřeby a zásobovací řetězce každé firmy se v mnohém liší a v praxi tak není možné nastavit konkrétní plán na komplexní logistické služby bez jasného zadání a poznání potřeb společnosti. Svůj sklad si můžete řídit sami nebo využít komplexních logistických služeb, kde se o vše za vás postará sklad.

Logistické řešení na míru zpravidla zahrnuje dlouhodobé i krátkodobé skladování, včetně zajištění celních skladů a celního odbavení. Zvolit si můžete i sklady s logistickými službami, které vám zajistí pravidelné svozy a rozvozy, ale i službu „Door to door“. Běžnou součástí komplexních logistických služeb pak bývá i skladování europalet i palet atypických.

Vybrat si můžete i sklad, který v rámci komplexních logistických služeb nabízí i tzv. ADR, což je přeprava zásilek nebezpečné povahy, dokládky, celovozy, pravidelnou sběrnou službu, al e i přepravu se speciálním teplotním režimem.

Hledáte logistické řešení v národní či mezinárodní rovině?

Při výběru logistických služeb je důležité si předem ujasnit, zda bude vyžadovat logistické řešení jen pro území České republiky, do zemí EU nebo i dále. Ačkoli rozšířené logistické možnosti dnes nabízí stále více skladů, je vhodné své požadavky předem jasně definovat.

Podle čeho ještě vybírat sklad s komplexními logistickými službami?

Základním parametrem, který chybí v předcházejících řádcích je především kapacita a lokalita skladu. Abyste si zvolili správný sklad, který bude vyhovovat vašim potřebám, je předem potřeba si promyslet kapacitu, kterou budete potřebovat. Tato kapacita se udává v paletových místech a jednotlivé sklady ji nabízí již od jednotek, přes vyšší stovky až po tisíce.

Většina skladů je strategicky umístěna poblíž rychlostních silnic a dálnic, díky kterým může během chvíle zboží mířit k vašim zákazníkům po celém světě!

Reality Magazín

Reality Magazín

Reality Magazín je nově vzniklý projekt, který si klade za cíl mapovat český, slovenský a částečně také zahraniční trh s realitami. Sloganem našeho realitního magazínu je příznačné trojslovní spojení „domy, byty, reality“. Tyto tři slova přesně vystihují obsahovou náplň Reality Magazínu.

Chceme naše čtenáře informovat o nově vystavěných domech a bytech v celé ČR, o architektonic­kých zajímavostech současnosti i těch z dob již minulých. Zaměříme se také na profily českých realitních kanceláří a budeme pro naše čtenáře sledovat novinky v oblasti výstavby, revitalizací, zateplování a jiných.

Pevně věříme, že náš Reality Magazín vám pomůže se zorientovat na trhu s nemovitostmi, pomůže vám vybrat si tu správnou realitní kancelář a třeba vám dopomůže i k lepšímu bydlení.

Doporučujeme

Home nábytek nabízí kvalitní rohové sedací soupravy do každé domácnosti.

Hledáte nové bydlení či byt na investici? Prohlédněte si novostavby v celé ČR a vybírejte z široké nabídky bytů, domů a pozemků na prodej.

Barové židle za skvělou cenu najdete na e-shopu Hawaj.cz

Je libo 2+kk, 3+kk nebo i větší a nové byty Praha? Určitě si vyberete!

Ikdyž se již v poslední době reality Praha tolik nestaví, stále je bydlení v nich velmi výhodné.

domy, byty, reality