26/8
Roubenky do jednoho milionu korun?

Roubenky do jednoho milionu korun?

26. srpna 2010 v 00.00, Nové domy

Sponzorované odkazy

Roubenka aneb dřevěné stavení ryze přírodního charakteru zažívá opravdový boom, který je přisuzován především zdravému životnímu stylu. K nejvíce poptávaným typům patří roubenky z masivu nebo levnější varianta v podobě montovaných sendvičových panelů.

V některých lidech vyvolávají roubenky pocit dávných dob, navrácení se do minulosti a označují tyto dřevěné stavby pouze jako přežitek, s nimiž se můžeme setkat pouze ve skanzenech nebo horských oblastech. Opak je však pravdou. Roubenky jsou moderním stavením disponujícím několika užitečnými vlastnostmi, které jsou přisuzovány dřevu jako kvalitnímu přírodnímu materiálu.

Roubenky do jednoho milionu korun? (http://www.realitymag.cz)

Dřevo není levným materiálem

Dřevo, velmi dostupný, avšak v dnešní době velmi poptávaný materiál, který si může dovolit diktovat cenové podmínky. Dřevo, které se bude používat ke stavbě roubenky, je nutné opracovat ručně, což se ve finální podobě stavby samozřejmě musí projevit i na ceně.

Dle zjištěných, se cena roubenky v průměru pohybuje o 10 – 15 % výše než klasické zděné stavby. Pokud tedy budeme hledat roubenku do milionu korun, je to obdobné, jako kdybychom hledali klasický cihlový domek do té samé cenové výše.

Roubenky do jednoho milionu korun? (http://www.realitymag.cz)

Roubenka do milionu je cenou vzdušnou

Firem, které jsou schopny roubenku do milionu korun postavit, existuje na našem trhu několik, otázkou ovšem zůstává míra dokončení. Za tuto částku také neočekávejte atypickou nebo velkoprostorovou stavbu – roubenku. Spíše se bude jednat o menší typ roubenky, který nabídne plnohodnotné bydlení pro dvoučlennou maximálně tříčlennou rodinu.

Roubenky, jejichž cena se bude pohybovat do jednoho milionu korun, budou zpravidla realizovány pouze ve fázi hrubé stavby nebo stavby disponující základními doplňky, kterými mohou být např. okna. Za větší či architektonicky tvárnější roubenky si budeme muset připravit o několik statisíc korun více.

Kdo tedy očekává, že si pořídí plnohodnotnou a pravou roubenku v kompletním vybavením do milionu korun, ten se mýlí. Za tuto cenu lze maximálně pořídit roubenou chalupu, která však pro svoje technické parametry může sloužit maximálně k rekreačním účelům.

Roubenky do jednoho milionu korun? (http://www.realitymag.cz)Roubenky do jednoho milionu korun? (http://www.realitymag.cz)Roubenky do jednoho milionu korun? (http://www.realitymag.cz)

zdroj: http://www.naseroubenka.cz, http://www.roubenkyroubal.cz, http://www.sruby-roubenky.cz

Sponzorované odkazy:

Reality Magazín

Reality Magazín

Reality Magazín je nově vzniklý projekt, který si klade za cíl mapovat český, slovenský a částečně také zahraniční trh s realitami. Sloganem našeho realitního magazínu je příznačné trojslovní spojení „domy, byty, reality“. Tyto tři slova přesně vystihují obsahovou náplň Reality Magazínu.

Chceme naše čtenáře informovat o nově vystavěných domech a bytech v celé ČR, o architektonic­kých zajímavostech současnosti i těch z dob již minulých. Zaměříme se také na profily českých realitních kanceláří a budeme pro naše čtenáře sledovat novinky v oblasti výstavby, revitalizací, zateplování a jiných.

Pevně věříme, že náš Reality Magazín vám pomůže se zorientovat na trhu s nemovitostmi, pomůže vám vybrat si tu správnou realitní kancelář a třeba vám dopomůže i k lepšímu bydlení.

Doporučujeme

Home nábytek nabízí kvalitní rohové sedací soupravy do každé domácnosti.

Hledáte nové bydlení či byt na investici? Prohlédněte si novostavby v celé ČR a vybírejte z široké nabídky bytů, domů a pozemků na prodej.

Barové židle za skvělou cenu najdete na e-shopu Hawaj.cz

Bazény ke každému domu jedině od Mountfieldu.

Chcete prodat Vaši nemovitost za maximální možnou cenu? S Eurodražbami.cz prodávejte nemovitosti pomocí aukcí bez dodatečných nákladů a provizí. Rychlý a kvalitní způsob jak prodat Vaši nemovitost.

Je libo 2+kk, 3+kk nebo i větší a nové byty Praha? Určitě si vyberete!

Ikdyž se již v poslední době reality Praha tolik nestaví, stále je bydlení v nich velmi výhodné.

domy, byty, reality