6/12
CODECO v Kazachstánu - Ocenění za nejlepší projekt

CODECO v Kazachstánu - Ocenění za nejlepší projekt

6. prosince 2010 v 00.00, Developeři, Nové byty

Sponzorované odkazy

Exkluzivní rezidenční projekt Czech Terraces, který v největším kazašském městě Almaty realizuje developerská společnost CODECO, získal letos na podzim významné ocenění Svazu architektů Republiky Kazachstán. V republikové soutěži o nejlepší architektonické dílo v rozmezí let 2007 – 2010 obsadil první místo.

Za architektonický návrh netypicky řešeného bytového domu s luxusními byty podle investorského zadání CODECO obdrželi architekti studia Casua pod vedením Olega Hamana nejvyšší ocenění Svazu architektů Republiky Kazachstán. „Rozhodli jsme se vstoupit na místní trh s projektem luxusního bydlení v evropském stylu, který zatím není v Kazachstánu příliš obvyklý. Kromě vysokého standardu dispozičního řešení a architektonického ztvárnění nám také velmi záleží na úrovni designu všech detailů stavby a použitých materiálů. Velmi si vážíme získaného ocenění i proto, že potvrdilo správnost naší společné snahy,“ vysvětluje Zaida Ospanova, výkonná ředitelka společnosti CODECO KAZACHSTAN.

Czech Terraces: Vysoký standard i soukromí

Bytový dům vyroste na kopci Kok Tobe v reprezentativní čtvrti Medeuski v blízkosti centra města. Obyvatelům nabídne jedinečné panoramatické výhledy na město ležící pod ním i na kazašskou přírodu, neboť město Almaty leží přímo při úpatí pohoří Ťan–šan. Czech Terraces je koncipován jako komorní projekt, který majitelům kromě vysokého standardu poskytne i žádané soukromí. Ke každé z bytových jednotek ve velkorysých dispozicích od 120 do 240 m² bude náležet terasa a dvě parkovací stání v podzemní garáži. Společné prostory disponují například recepcí, prádelnou, místností pro kola či kočárky.

Generálním dodavatelem se stala společnost ČKD PRAHA DIZ, která bude na projektu spolupracovat s místními subdodavateli. V listopadu tohoto roku byly zahájeny práce na inženýrských sítích a na jaře příštího roku začnou stavební práce na vlastní budově. Dokončení výstavby je plánováno na léto 2012. Na začátku prosince byly spuštěny webové stránky projektu v ruském jazyce www.czech-terraces.com.

Sponzorované odkazy:

Reality Magazín

Reality Magazín

Reality Magazín je nově vzniklý projekt, který si klade za cíl mapovat český, slovenský a částečně také zahraniční trh s realitami. Sloganem našeho realitního magazínu je příznačné trojslovní spojení „domy, byty, reality“. Tyto tři slova přesně vystihují obsahovou náplň Reality Magazínu.

Chceme naše čtenáře informovat o nově vystavěných domech a bytech v celé ČR, o architektonic­kých zajímavostech současnosti i těch z dob již minulých. Zaměříme se také na profily českých realitních kanceláří a budeme pro naše čtenáře sledovat novinky v oblasti výstavby, revitalizací, zateplování a jiných.

Pevně věříme, že náš Reality Magazín vám pomůže se zorientovat na trhu s nemovitostmi, pomůže vám vybrat si tu správnou realitní kancelář a třeba vám dopomůže i k lepšímu bydlení.

Doporučujeme

Home nábytek nabízí kvalitní rohové sedací soupravy do každé domácnosti.

Hledáte nové bydlení či byt na investici? Prohlédněte si novostavby v celé ČR a vybírejte z široké nabídky bytů, domů a pozemků na prodej.

Barové židle za skvělou cenu najdete na e-shopu Hawaj.cz

Bazény ke každému domu jedině od Mountfieldu.

Chcete prodat Vaši nemovitost za maximální možnou cenu? S Eurodražbami.cz prodávejte nemovitosti pomocí aukcí bez dodatečných nákladů a provizí. Rychlý a kvalitní způsob jak prodat Vaši nemovitost.

Je libo 2+kk, 3+kk nebo i větší a nové byty Praha? Určitě si vyberete!

Ikdyž se již v poslední době reality Praha tolik nestaví, stále je bydlení v nich velmi výhodné.

domy, byty, reality