31/8
Byty pod Hanspaulkou hlásí vyprodáno

Byty pod Hanspaulkou hlásí vyprodáno

31. srpna 2010 v 00.00, Nové byty

Sponzorované odkazy

Společnost CODECO, realizující luxusní bytový komplex Pod Hanspaulkou v Praze 6, úspěšně prodala již všechny byty. V nabídce bylo 32 jednotek ve čtyřech viladomech na prestižní adrese v dejvické čtvrti Hanspaulka.

„Dokončením prodejů posledních volných bytů uzavíráme další kapitolu našich realizací a můžeme se plně soustředit na nové projekty,“ říká Martin Jan, ředitel obchodního a marketingového oddělení společnosti CODECO.

Luxusní bydlení Pod Hanspaulkou podle návrhu architektů Radima Hubičky a Petra Kahouna je v souladu se současnými trendy české architektury a zároveň vychází z funkcionalistické architektury 20. století. Perfektně tak zapadá do vilové zástavby čtvrti Hanspaulka v pražských Dejvicích a do její neopakovatelné atmosféry. „Hanspaulka a vůbec celá Praha 6 je pro nás velmi zajímavou lokalitou. Nabízí klidné bydlení v místě s historií a jedinečnou atmosférou v kombinaci s výbornou dopravní dostupností a občanskou vybaveností. V současnosti zde hledáme pozemky pro výstavbu obdobného bytového projektu,“ dodává Martin Jan.

Z historie lokality a projektu Pod Hanspaulkou

Historie lokality sahá daleko do středověku a propůjčuje jí punc prestižní adresy. V 16. století zde byly vinice, jejichž jména nesou jednotlivé viladomy v projektu – Toulka, Diskaciátka, Durinka a Slavíkovská. V 18. století získal místní usedlost a pozemky Hans Paul Hippmann, po němž čtvrť dostala své jméno. Moderní doba vilovou čtvrť zásadně ovlivnila a zanechala po sobě přehlídku vynikajících architektonických staveb 20. a 30. let minulého století, spojených s řadou předních architektů té doby. Mnoho lidí má dnes Hanspaulku spojenou také s význačnými osobnostmi české umělecké sféry. Bydleli tu básníci František Halas a Jaroslav Seifert, král komiků Vlasta Burian, filmová hvězda Lída Baarová, malíř Cyril Bouda, dirigent Libor Pešek či zpěvák Ivan Hlas.

Projekt Pod Hanspaulkou byl v létě roku 2008 úspěšně zkolaudován a ještě na podzim se do něj začali stěhovat první obyvatelé. Čtyři viladomy obsahují celkem 32 luxusních prostorných bytových jednotek o dispozicích 3+kk až 5+kk a 3 nebytové prostory přičemž v jednom z nich je již rok úspěšně provozována soukromá lékařská ordinace. Ceny bytů se pohybovaly od 7,8 – 17 mil Kč vč. DPH.

Sponzorované odkazy:

Reality Magazín

Reality Magazín

Reality Magazín je nově vzniklý projekt, který si klade za cíl mapovat český, slovenský a částečně také zahraniční trh s realitami. Sloganem našeho realitního magazínu je příznačné trojslovní spojení „domy, byty, reality“. Tyto tři slova přesně vystihují obsahovou náplň Reality Magazínu.

Chceme naše čtenáře informovat o nově vystavěných domech a bytech v celé ČR, o architektonic­kých zajímavostech současnosti i těch z dob již minulých. Zaměříme se také na profily českých realitních kanceláří a budeme pro naše čtenáře sledovat novinky v oblasti výstavby, revitalizací, zateplování a jiných.

Pevně věříme, že náš Reality Magazín vám pomůže se zorientovat na trhu s nemovitostmi, pomůže vám vybrat si tu správnou realitní kancelář a třeba vám dopomůže i k lepšímu bydlení.

Doporučujeme

Home nábytek nabízí kvalitní rohové sedací soupravy do každé domácnosti.

Hledáte nové bydlení či byt na investici? Prohlédněte si novostavby v celé ČR a vybírejte z široké nabídky bytů, domů a pozemků na prodej.

Barové židle za skvělou cenu najdete na e-shopu Hawaj.cz

Je libo 2+kk, 3+kk nebo i větší a nové byty Praha? Určitě si vyberete!

Ikdyž se již v poslední době reality Praha tolik nestaví, stále je bydlení v nich velmi výhodné.

domy, byty, reality