24/7
Katalog rodinných domů G Servis 2009

Katalog rodinných domů G Servis 2009

24. července 2009 v 00.00, Nové domy

Sponzorované odkazy

Společnost G SERVIS patří k nejvýznamnějším a největším dodavatelům typových rodinných domů na území České republiky. O dobrém jménu společnosti a kvalitě poskytovaných služeb vypovídá stabilní a dlouhodobé postavení na trhu.

Katalog Rodinné domy – projekty a realizace

Typové projekty rodinných domů společnost G Servis nalezneme v tištěném katalogu Rodinné domy – projekty a realizace, který pro rok 2009 obsahuje celkem 530 stránek. Každá stránka je opatřena barevnými fotografiemi, na kterých se objevuje nejen finální podoba domu, ale rozkreslení a rozpis jeho půdorysu.

K podrobným popisům patří i specifické a detailní pohledové řezy včetně rozměrových parametrů a popis jednotlivých obytných místností. U každého prototypu domu je uvedena orientační cena, která se mění v závislosti na požadavcích a přáních zákazníka.

V katalogu pro rok 2009 celkem nalezneme 850 originálních projektových řešeních rodinných domů, které sestavili a navrhli odborníci společnosti. V ceně katalogu je zahrnuto i multimediální CD, na kterém nalezneme nejen kompletní informace, ale i možnost virtuální výstavby a vlastní úpravy vybraného domku. Program umožňuje měnit barvu fasády, střechy i oken domu, dům si můžeme natáčet do různých stran, čímž si detailně prohlídneme celý koncept.

Mnozí zákazníci zajisté ocení program, který dokáže vypočítat výši splátek hypotéky, čímž můžeme předejít případným možným komplikacím.

G Servis jako záruka kvality

Vyobrazené domy v katalogu utvářejí základní představu o finální podobě domu, což slouží pro lepší zákazníkovu orientaci a vizualizaci. Většina investorů však disponuje vlastními nápady a pouze ve výjimečných situací se stane, že si investor vybere z konkrétní nabídky, aniž by na domku něco pozměnil.

Společnost G Servis dokáže na každou ponutku pružně a flexibilně reagovat, čímž investorovi zaručí maximální spokojenost. G Servis nabízí svým zákazníkům nejširší nabídku typových domů na českém trhu, stoprocentní garanci kvality, seriózní jednání a flexibilní přizpůsobení se individuálním požadavkům a přáním.

Výběr typového projektu od společnosti G Servis je zárukou kvality, nejširší nabídky na českém trhu, cenové výhodnosti, tradice spojené s garancí, rychlého a originálního řešení, bezplatného poradenství a tudíž spokojenosti dalšího zákazníka.

zdroj: http://www.gservis.cz

Sponzorované odkazy:

Reality Magazín

Reality Magazín

Reality Magazín je nově vzniklý projekt, který si klade za cíl mapovat český, slovenský a částečně také zahraniční trh s realitami. Sloganem našeho realitního magazínu je příznačné trojslovní spojení „domy, byty, reality“. Tyto tři slova přesně vystihují obsahovou náplň Reality Magazínu.

Chceme naše čtenáře informovat o nově vystavěných domech a bytech v celé ČR, o architektonic­kých zajímavostech současnosti i těch z dob již minulých. Zaměříme se také na profily českých realitních kanceláří a budeme pro naše čtenáře sledovat novinky v oblasti výstavby, revitalizací, zateplování a jiných.

Pevně věříme, že náš Reality Magazín vám pomůže se zorientovat na trhu s nemovitostmi, pomůže vám vybrat si tu správnou realitní kancelář a třeba vám dopomůže i k lepšímu bydlení.

Doporučujeme

Home nábytek nabízí kvalitní rohové sedací soupravy do každé domácnosti.

Hledáte nové bydlení či byt na investici? Prohlédněte si novostavby v celé ČR a vybírejte z široké nabídky bytů, domů a pozemků na prodej.

Barové židle za skvělou cenu najdete na e-shopu Hawaj.cz

Bazény ke každému domu jedině od Mountfieldu.

Chcete prodat Vaši nemovitost za maximální možnou cenu? S Eurodražbami.cz prodávejte nemovitosti pomocí aukcí bez dodatečných nákladů a provizí. Rychlý a kvalitní způsob jak prodat Vaši nemovitost.

Je libo 2+kk, 3+kk nebo i větší a nové byty Praha? Určitě si vyberete!

Ikdyž se již v poslední době reality Praha tolik nestaví, stále je bydlení v nich velmi výhodné.

domy, byty, reality