17/8
Společnost AW Vrata: Garážová vrata, oplocení a brány značky AW Wiśniowski

Společnost AW Vrata: Garážová vrata, oplocení a brány značky AW Wiśniowski

17. srpna 2009 v 00.00, Nové byty

Sponzorované odkazy

Společnost AW Vrata patří k čelným českým dodavatelům garážových vrat, oplocení a posuvných či dvoukřídlých bran a dalších vybraných produktů v této oblasti. Společnost AW Vrata sídlí v Oticích u Opavy v Moravskoslezském kraji, kde také nalezneme zatím jedinou vzorkovou prodejnu AW Vrata, a sice v Havířově na ulici Na Nábřeží.

Společnost AW Vrata zastupuje na českém trhu polskou společnost AW Wiśniowski, která se může pochlubit více než dvacetiletou tradicí v oboru a kontakty na prakticky veškeré evropské země. AW Wiśniowski je největším polským producentem garážových vrat a oplocení. Jedná se o ryze polskou firmu, která zaměstnává přes tisíc lidí.

K přednostem této společnosti patří vedle spokojenosti lidí na celém evropském kontinentu následující vlastnosti: V prvé řadě je to především flexibilita výrobků, které jsou uzpůsobeny tak, aby vyhovovaly i těm nejnáročnějším klientům. AW Wiśniowski se neomezuje na tradiční řešení. Hledáte-li nekonvenční zpracování, můžete si býti jisti, že jej naleznete právě v nabídce této společnosti. Za druhé to je vysoká kvalita výrobků AW Wiśniowski, která je garantována použitím nejmodernějších technologií výroby a stvrzena certifikátem ISO 9001: 2000. V neposlední řadě to je důraz jak na potřeby komerčních prostorů, průmyslových podniků, tak na produkty do privátní sféry, přímo do vaší domácnosti. Výrobkům AW Wiśniowski můžete věřit, že do puntíku naplní vaše představy.

V nabídce AW Vrata nalezneme vedle nejrůznějších tříd plotů a oplocení, rozličných typů bran, vrat a dveří (výklopná, rolovací, roletová, závěsná, sekční a dvoukřídlá vrata atd.) a jejich příslušenství včetně pohonů také kategorie zahradních domků a zahradního nábytku. Hlavní devízou této společnosti je pak snaha vyjít svým klientům nejvíce vstříc. Produkty jsou tak dodávány jak v typizovaných rozměrech, tak je možné uzpůsobit je přesně dle přání zákazníka. Přemýšlíte-li o pořízení nových garážových vrat či plotu, AW Vrata si jistě získá vaši pozornost.

zdroj: http://www.awvrata.cz/ofirme.htm

Sponzorované odkazy:

Reality Magazín

Reality Magazín

Reality Magazín je nově vzniklý projekt, který si klade za cíl mapovat český, slovenský a částečně také zahraniční trh s realitami. Sloganem našeho realitního magazínu je příznačné trojslovní spojení „domy, byty, reality“. Tyto tři slova přesně vystihují obsahovou náplň Reality Magazínu.

Chceme naše čtenáře informovat o nově vystavěných domech a bytech v celé ČR, o architektonic­kých zajímavostech současnosti i těch z dob již minulých. Zaměříme se také na profily českých realitních kanceláří a budeme pro naše čtenáře sledovat novinky v oblasti výstavby, revitalizací, zateplování a jiných.

Pevně věříme, že náš Reality Magazín vám pomůže se zorientovat na trhu s nemovitostmi, pomůže vám vybrat si tu správnou realitní kancelář a třeba vám dopomůže i k lepšímu bydlení.

Doporučujeme

Home nábytek nabízí kvalitní rohové sedací soupravy do každé domácnosti.

Hledáte nové bydlení či byt na investici? Prohlédněte si novostavby v celé ČR a vybírejte z široké nabídky bytů, domů a pozemků na prodej.

Barové židle za skvělou cenu najdete na e-shopu Hawaj.cz

Je libo 2+kk, 3+kk nebo i větší a nové byty Praha? Určitě si vyberete!

Ikdyž se již v poslední době reality Praha tolik nestaví, stále je bydlení v nich velmi výhodné.

domy, byty, reality