5/10
Zabezpečte vaše cennosti – uložte je v trezoru

Zabezpečte vaše cennosti – uložte je v trezoru

5. října 2014 v 00.00, Komerční prostory, Služby

Sponzorované odkazy

Šperky, hotovost, dokumenty, smlouvy, důležité listiny, doklady nebo jiné cennosti. To všechno byste určitě rádi ochránili před nezvanou návštěvou – zloději, ale i před živelnými pohromami atd. K tomu vám může sloužit trezor. Ocení ho určitě i rodiče malých dětí, kterým by se jisté věci neměly dostat do rukou.

Říkáte si, že je nesmysl mít doma trezor neboli sejf, protože takové věci patří do bank, hotelů nebo kanceláří. Hloupost! Mít doma trezor není nic zvláštního. Uvidíte, že až si ho pořídíte, budete se cítit mnohem klidněji.

Zeď, podlaha nebo nábytek?

Většina domácností bude potřebovat spíše menší nebo jen opravdu malý trezor. Ale může se stát, že budete chtít uložit a ochránit něco většího – sochy, obrazy, lovecké zbraně. Potom je vhodnější si pořídit bezpečnostní skříň.

trezor do zdi; zdroj: esejfy.cz

trezor do zdi; zdroj: esejfy.cz

Ať už se jedná o malý trezor nebo velkou bezpečnostní skříň, vždy je důležité zvážit místo, kam ho umístit. Malý trezor vždy nechte zabudovat. Pokud ho necháte někde ležet, zloděj ho může ukrást celý i s obsahem. Nechte ho zabudovat na místo, kde není lidem na očích. Také je důležité zvážit teplotu a vlhkost místa, na které ho chcete dát. Zabudovávat můžete do zdi nebo podlahy. Podlahové trezory představují zajímavou možnost jak ukrýt vaše cenné předměty nebo peníze. Takový trezor lze snadno zabudovat do podlahy a schovat třeba pod kobercem, čímž je ještě více nenápadný.

Trezor se ovšem může stát i naprosto nenápadnou součástí vaší domácnosti i přesto, že je každému na očích. Zkuste nábytkové trezory. Ty splynou s šatní skříní, obývací stěnou, šatníkem atd. Může být součástí šuplíku nebo ho můžou zakrývat skříňová dvířka.

Zamykat se dají klíčem, číselným kódem ale také otiskem prstu.

trezor do podlahy; zdroj: esejfy.cz

trezor do podlahy; zdroj: esejfy.cz

Moderní otevírání

Lze také pořídit trezor s velmi praktickým elektronickým otevíráním. Můžete si nastavit více uživatelů s omezeným přístupem. Elektronický zámek se dá navíc napojit na bezpečnostní službu – pokud dojde k nepovolenému vstupu aktivuje se alarm.

Úvodní obrázek: esejfy.cz

Sponzorované odkazy:

Reality Magazín

Reality Magazín

Reality Magazín je nově vzniklý projekt, který si klade za cíl mapovat český, slovenský a částečně také zahraniční trh s realitami. Sloganem našeho realitního magazínu je příznačné trojslovní spojení „domy, byty, reality“. Tyto tři slova přesně vystihují obsahovou náplň Reality Magazínu.

Chceme naše čtenáře informovat o nově vystavěných domech a bytech v celé ČR, o architektonic­kých zajímavostech současnosti i těch z dob již minulých. Zaměříme se také na profily českých realitních kanceláří a budeme pro naše čtenáře sledovat novinky v oblasti výstavby, revitalizací, zateplování a jiných.

Pevně věříme, že náš Reality Magazín vám pomůže se zorientovat na trhu s nemovitostmi, pomůže vám vybrat si tu správnou realitní kancelář a třeba vám dopomůže i k lepšímu bydlení.

Doporučujeme

Home nábytek nabízí kvalitní rohové sedací soupravy do každé domácnosti.

Hledáte nové bydlení či byt na investici? Prohlédněte si novostavby v celé ČR a vybírejte z široké nabídky bytů, domů a pozemků na prodej.

Barové židle za skvělou cenu najdete na e-shopu Hawaj.cz

Bazény ke každému domu jedině od Mountfieldu.

Chcete prodat Vaši nemovitost za maximální možnou cenu? S Eurodražbami.cz prodávejte nemovitosti pomocí aukcí bez dodatečných nákladů a provizí. Rychlý a kvalitní způsob jak prodat Vaši nemovitost.

Je libo 2+kk, 3+kk nebo i větší a nové byty Praha? Určitě si vyberete!

Ikdyž se již v poslední době reality Praha tolik nestaví, stále je bydlení v nich velmi výhodné.

domy, byty, reality