25/8
Jaký vybrat nábytek na zahradu?

Jaký vybrat nábytek na zahradu?

25. srpna 2015 v 00.00, Zahrada

Příjemným kouskem přírody je pro každého člověka jeho zahrada. A aby nebyla jen další prací mimo dům při pěstování rostlin, ovoce a zeleniny, je ideální vyhradit si v ní kousek pro relaxaci. A ke správné relaxaci patří dobrý zahradní nábytek, v němž si můžete pohovět.

Díky zahradě nemusíte nikam daleko utíkat, když toho je na vás moc. Nemusíte si hned brát volno a ujíždět pryč na dovolenou. Postačí vykročit z domu na zahradu a uvelebit v zahraním křesílku, židličce či lehátku – vyhřát se na sluníčku, nebo jen odpočívat ve stínu.

zahradní sestava Kirk 9

zahradní sestava Kirk 9

A jaký si vybrat zahradní nábytek?

Vyberte si takový zahradní nábytek, který se vám líbí, vyhovuje a bude sedět vaši účelům i využití. Kvalitní zahradní nábytek je nezbytný k dokonalé siestě na zahradě. Bez zahradního hezkého a pohodlného nábytku není zahrada dokonalá.

Tradiční dřevo

Dřevěný nábytek je jedním z nejtradičnějších a také nejoblíbenějších materiálů zahradního nábytku. Odolností a pevností si zadá jen s málokterým jiným materiálem. A díky variabilitě skládacích kousků, patří dřevěný zahradní nábytek svojí skladnosti k těm nejlepším. V současnosti je největší poptávka po akátovém, teakovém dřevě.

zahradní set Horace 2

zahradní set Horace 2

Kovová elegance

Hliníkový nebo ocelový, to je obojetné. Oba kovy samotné, nebo v kombinaci s dřevem, či textilem jsou ve formě zahradního nábytku synonymem elegance. Vynikají nenáročnou údržbou a stabilitou. I když lehčí a snadněji přesunovatelný je spíše nábytek hliníkový, než ten z oceli. Tyto kousky jsou oproti tradičnímu dřevěnému zahradnímu nábytku spíše novinkami posledních let.

Ratanový nábytek na zahradu

Atraktivní, dýchající domáckostí a pohodou. Přitom elegantně moderního designu a provedení. To je zahradní nábytek z ratanu. Jeho velkým pozitivem je nízká hmotnost a příjemný vzhled. A když si ratanový nábytek vybavíte snímatelným a samostatným polstrováním (sedáky, polštářky), máte o maximální pohodlí vystaráno.

zahraní sada Fausto

zahraní sada Fausto

Starý dobrý plast

Ano, i ten patří mezi zahradní nábytek. Ač není ten nejreprezenta­tivnější, je nejlevnější a také nejméně vážící variantou nábytku na zahradu. Mimoto není náročný na údržbu a vůbec mu nevadí deštivé počasí.

Každý dle svého gusta

Zahradní nábytkem si svoji zahradu zařizujte vždy dle svého gusta. Tedy podle svých představ, materiálu a stylu, který preferujete, i podle své peněženky. Každý přece chce, aby ten jeho koutek na zahradě byl pohodlný a příjemný, zkrátka ten nejlepší.

Zdroj foto: Galera.cz

Reality Magazín

Reality Magazín

Reality Magazín je nově vzniklý projekt, který si klade za cíl mapovat český, slovenský a částečně také zahraniční trh s realitami. Sloganem našeho realitního magazínu je příznačné trojslovní spojení „domy, byty, reality“. Tyto tři slova přesně vystihují obsahovou náplň Reality Magazínu.

Chceme naše čtenáře informovat o nově vystavěných domech a bytech v celé ČR, o architektonic­kých zajímavostech současnosti i těch z dob již minulých. Zaměříme se také na profily českých realitních kanceláří a budeme pro naše čtenáře sledovat novinky v oblasti výstavby, revitalizací, zateplování a jiných.

Pevně věříme, že náš Reality Magazín vám pomůže se zorientovat na trhu s nemovitostmi, pomůže vám vybrat si tu správnou realitní kancelář a třeba vám dopomůže i k lepšímu bydlení.

Doporučujeme

Home nábytek nabízí kvalitní rohové sedací soupravy do každé domácnosti.

Hledáte nové bydlení či byt na investici? Prohlédněte si novostavby v celé ČR a vybírejte z široké nabídky bytů, domů a pozemků na prodej.

Barové židle za skvělou cenu najdete na e-shopu Hawaj.cz

Bazény ke každému domu jedině od Mountfieldu.

Chcete prodat Vaši nemovitost za maximální možnou cenu? S Eurodražbami.cz prodávejte nemovitosti pomocí aukcí bez dodatečných nákladů a provizí. Rychlý a kvalitní způsob jak prodat Vaši nemovitost.

Je libo 2+kk, 3+kk nebo i větší a nové byty Praha? Určitě si vyberete!

Ikdyž se již v poslední době reality Praha tolik nestaví, stále je bydlení v nich velmi výhodné.

domy, byty, reality