5/7
Dřevěné zahradní domky můžeme pořídit i levněji

Dřevěné zahradní domky můžeme pořídit i levněji

5. července 2010 v 00.00, Nové domy

Sponzorované odkazy

Zahradní domky jsou velmi praktickým pomocníkem do všech zahrad i zahrádek, jelikož svým majitelům nabízejí dostatečné úložné prostory. Nabídka zahradních domků je na našem trhu rozmanité, vybírat můžeme nejen z různých velikostí, ale také stylů a účelů použití.

Na našem trhu existují různé druhy a velikosti zahradních domků, neboť je lze využívat k různým účelům. Mezi klasické zahradní domky patří ty, které slouží především k úschově nářadí, zahraních potřeb či zahradního nábytku. Složitější a propracovanější modely zahradních domků však mohou složit i jako multifunkční chatka, ve které lze v pohodlí přespat.

Dřevěné zahradní domky můžeme pořídit i levněji (http://www.realitymag.cz)

Vzhled zahradních domků

Jak již bylo řečeno, zahradní domky disponují různými velikostmi i různými tvary, z nichž k nejčastějším typům patří domky obdélníkového a čtvercového provedení. Dřevo, jako hlavní materiál, sloužící k výrobě zahradního domku, nenarušuje exteriér a v zahradě působí přirozeně.

Zahradní domek zpravidla připomíná zmenšené provedení srubové stavby, která působí velmi příjemným dojmem. K nejčastějším dřevinám, sloužících ke stavbě zahradního domku, patří vyzrálé smrkové dřevo, které musí být řádně vysušené. Obvodové stěny zahradního domku jsou vyráběny z prken o různých tloušťkách, čím silnější prkna jsou, tím kvalitnější a odolnější je stavba.

Vzhled zahradního domku závisí především na kvalitě zpracování, s čímž samozřejmě souvisí i jeho životnost. Při výběru domku bychom měli věnovat pozornost především způsobu zastřešení. Střecha by měla být pevná a při přitlačení by se neměla prohnout, to je záruka kvality a důkladného zpracování.

Ačkoliv na našem trhu existují velmi levné zahradní domky, vybírat bychom měli ze střední cenové třídy. Levnější domky bývají velmi často vyrobeny z měkkého dřeva, které však velmi snadno podléhá hnilobě a vysokému opotřebení v poměrně krátkém čase.

Dřevěné zahradní domky můžeme pořídit i levněji (http://www.realitymag.cz)

Přednosti a zápory zahradních domků

K výhodám zahradního domku patří dostatečně velký úložný prostor, a to nejen nezahradní náčiní, ale např. i na sportovní potřeby, jako jsou kola, brusle, apod. Větší zahradní domky mohou sloužit i jako zastřešení prostoru venkovního posezení, které lze využívat i v době, kdy počasí není příliš příznivé. Předností může být i velmi snadná montáž, která neodradí potenciální zákazníky od koupě.

Naopak k nevýhodám zahradních domků patří jejich poměrně velmi slabé zabezpečení, které může lákat nejednoho zloděje.

Dřevěné zahradní domky můžeme pořídit i levněji (http://www.realitymag.cz)

zdroj: http://hriste.opra.cz/…mky-ekonomik http://www.nejdomky.cz/…-naradi.html

Sponzorované odkazy:

Reality Magazín

Reality Magazín

Reality Magazín je nově vzniklý projekt, který si klade za cíl mapovat český, slovenský a částečně také zahraniční trh s realitami. Sloganem našeho realitního magazínu je příznačné trojslovní spojení „domy, byty, reality“. Tyto tři slova přesně vystihují obsahovou náplň Reality Magazínu.

Chceme naše čtenáře informovat o nově vystavěných domech a bytech v celé ČR, o architektonic­kých zajímavostech současnosti i těch z dob již minulých. Zaměříme se také na profily českých realitních kanceláří a budeme pro naše čtenáře sledovat novinky v oblasti výstavby, revitalizací, zateplování a jiných.

Pevně věříme, že náš Reality Magazín vám pomůže se zorientovat na trhu s nemovitostmi, pomůže vám vybrat si tu správnou realitní kancelář a třeba vám dopomůže i k lepšímu bydlení.

Doporučujeme

Home nábytek nabízí kvalitní rohové sedací soupravy do každé domácnosti.

Hledáte nové bydlení či byt na investici? Prohlédněte si novostavby v celé ČR a vybírejte z široké nabídky bytů, domů a pozemků na prodej.

Barové židle za skvělou cenu najdete na e-shopu Hawaj.cz

Bazény ke každému domu jedině od Mountfieldu.

Chcete prodat Vaši nemovitost za maximální možnou cenu? S Eurodražbami.cz prodávejte nemovitosti pomocí aukcí bez dodatečných nákladů a provizí. Rychlý a kvalitní způsob jak prodat Vaši nemovitost.

Je libo 2+kk, 3+kk nebo i větší a nové byty Praha? Určitě si vyberete!

Ikdyž se již v poslední době reality Praha tolik nestaví, stále je bydlení v nich velmi výhodné.

domy, byty, reality