21/12
Přestavba trhu s nábytkem - velcí hráči dobývají internet

Přestavba trhu s nábytkem - velcí hráči dobývají internet

21. prosince 2018 v 06.45, Služby

Uvažujete o novém nábytku? Stěhujete se a potřebujete vybavení do domu či bytu? Možnost nákupu bytových doplňků online je obrovskou výhodou hned v několika směrech. Proč dát přednost e-shopům před návštěvou kamenných obchodů?

Ještě nedávno byla možnost nákupu nábytku na internetu pouhým snem. V dnešní době už ale všechny velké obchodní domy mají také e-shopy. Jaké výhody pořízení nábytku online například ve SCONTO nebo IKEA přináší?

1. Výběr z pohodlí domova

Nebaví vás cestování z místa na místo? Zatímco v jednom obchodě seženete levněji postel, v jiném nabízí za dobrou cenu sedací soupravu do obýváku. Ušetřete si čas, nervy i peníze za benzín a vybírejte z pohodlí domova. Rozklikněte si stránky jednotlivých obchodů jako SCONTO nábytek, Kika, Asko či IKEA a vybírejte bez zbytečného stresování. To, co by vám jinak trvalo celý den, vyřešíte online během několika minut.

2. Doprava až domů, smontování odborníky

Ne každý má možnost dopravit si těžký nábytek a bytové doplňky domů. Zapůjčení stěhovací dodávky stojí velké peníze a člověk si často na cestu s takovým nákladem ani netroufne. Využijte možnosti dopravy až k vám domů. Za příplatek si nechte novou skříň přivézt, nebo rovnou sestavit na daném místě. Dejte sbohem bolavým zádům.

3. Více času na rozmyšlenou

Zatímco v obchodě na vás tlačí prodavači, kteří chtějí znát konečné rozhodnutí, doma s partnerem či rodinou vyberete nábytek v klidu. Předejdete tak zbytečným problémům. Často se stane, že pod tlakem člověk nakonec koupí něco, co vlastně ani nechtěl.

4. Porovnání cen

Jednou z obrovských výhod je možnost porovnání cen v jednotlivých obchodech. Produkty snadno najdete na stránkách několika e-shopů a zjistíte, kde je seženete výhodněji. Není třeba jezdit z jedné prodejny do druhé a ztrácet čas přemýšlením o tom, zda se raději vrátit na první místo a ušetřit tím pár korun. Díky online nákupům máte jistotu nejlevnějšího výběru.

5. Akce, slevy, kupony a cashback!

Na stránkách e-shopů najdete informace o aktuálních akcích a slevách, které prodejny nabízí. Ojedinělou možností, jak při nákupech online ušetřit, jsou cashback portály. Jedním z nich je Tipli.cz, který vám za nákup vyplatí finanční odměnu. Jak to funguje?

Přestavba trhu s nábytkem - velcí hráči dobývají internet (http://www.realitymag.cz)

Jednoduše se zdarma zaregistrujete na Tipli.cz. Prokliknete se do partnerského obchodu s nábytkem či jakýmkoliv jiným zbožím a nakoupíte online, jak jste zvyklí. Portál získá od prodejce provizi za přivedení zákazníka. O tuto odměnu se s vámi rozdělí. To znamená, že dostanete určitou část peněz z nákupu zpět!

Pořizujte nábytek online. Rozhodujte se s klidem z pohodlí domova. Registrujte se a nakupujte výhodněji díky Tipli.cz.

Reality Magazín

Reality Magazín

Reality Magazín je nově vzniklý projekt, který si klade za cíl mapovat český, slovenský a částečně také zahraniční trh s realitami. Sloganem našeho realitního magazínu je příznačné trojslovní spojení „domy, byty, reality“. Tyto tři slova přesně vystihují obsahovou náplň Reality Magazínu.

Chceme naše čtenáře informovat o nově vystavěných domech a bytech v celé ČR, o architektonic­kých zajímavostech současnosti i těch z dob již minulých. Zaměříme se také na profily českých realitních kanceláří a budeme pro naše čtenáře sledovat novinky v oblasti výstavby, revitalizací, zateplování a jiných.

Pevně věříme, že náš Reality Magazín vám pomůže se zorientovat na trhu s nemovitostmi, pomůže vám vybrat si tu správnou realitní kancelář a třeba vám dopomůže i k lepšímu bydlení.

Doporučujeme

Home nábytek nabízí kvalitní rohové sedací soupravy do každé domácnosti.

Hledáte nové bydlení či byt na investici? Prohlédněte si novostavby v celé ČR a vybírejte z široké nabídky bytů, domů a pozemků na prodej.

Barové židle za skvělou cenu najdete na e-shopu Hawaj.cz

Bazény ke každému domu jedině od Mountfieldu.

Chcete prodat Vaši nemovitost za maximální možnou cenu? S Eurodražbami.cz prodávejte nemovitosti pomocí aukcí bez dodatečných nákladů a provizí. Rychlý a kvalitní způsob jak prodat Vaši nemovitost.

Je libo 2+kk, 3+kk nebo i větší a nové byty Praha? Určitě si vyberete!

Ikdyž se již v poslední době reality Praha tolik nestaví, stále je bydlení v nich velmi výhodné.

domy, byty, reality