2/3
Chcete začít s krátkodobým pronájmem?

Chcete začít s krátkodobým pronájmem?

2. března 2019 v 12.00, Služby

Máte byt k dispozici a nevíte, co s tím? Třeba by vám mohl začít vydělávat. Pokud máte kuráž, zkuste se zaměřit na krátkodobé pronájmy. U dlouhodobých nemáte byt volný kdykoliv budete potřebovat. Podmínky jsou o dost jiné. A stejně tak ceny. Stačí si zjistit víc informací, spočítat, kolik byste si mohli vydělat a zhodnotit, jestli vám to za to stojí. K úspěchu pak stačí zařídit interiér tak, aby se k vám klienti rádi vraceli. Úspěch zaručen.

Výplata bez dřiny

Profesionální fotky bytu pomohou přilákat hosty, foto: tommypjr

Profesionální fotky bytu pomohou přilákat hosty, foto: tommypjr

Rádi byste se pustili do tohoto druhu podnikání, ale netušíte, jak na to? Krátkodobé pronájmy jsou časově i logisticky náročnější. U těch dlouhodobých předáte klíče, a pokud nenastane nějaký problém, nebo se nájemníci nechtějí stěhovat pryč, nemáte důvod do bytu chodit. Krátkodobé vyžadují stálou péči. Byt se musí uklidit před každým pronájmem. Hodně také komunikujete se zájemci o přespání. Zabere vám to hodně času. Existuje však správa krátkodobých pronájmů Let me in. Ti jsou schopní všechno zařídit včetně poradenství, až po úklid.

Správa obnáší stoprocentní servis. zařídí paní na úklid, odpoví za vás na všechny žádosti a s radostí přivítají vaše hosty. V podstatě můžete dát ruce pryč. Chcete vědět, kolik dostanete za pronájem? Existuje přímo kalkulačka správy Airbnb, kde zadáte jednotlivé parametry vaší nemovitosti a hned budete vědět, jak na tom jste a co se dá třeba zlepšit. Budou vám oporou i prostředkova­telem, protože nabídka vašeho ubytování se rozletí po různých serverech či portálech.

Čistě povlečená a hezky postalná postel je nutnost úspěšného pronájmu, foto: tommypjr

Čistě povlečená a hezky postalná postel je nutnost úspěšného pronájmu, foto: tommypjr

Jak připravit nemovitost k pronájmu?

Krátkodobý pronájem je specifický v několika ohledech. Nejen svou délkou, ale také vybavením, které je potřeba. Lednička, případně pračka se určitě hodí. Myslete hlavně na spotřebiče jako je varná konvice, toaster a mikrovlnka. Ne vždy hosté chodí jíst jen do restaurací, ale rádi udělají kávu a snídani doma, proto je dobré vybavit kuchyň i základním nádobím. Do vybavení bytu pro krátkodobý pronájem patří i šampon, mýdlo a ručníky. I s tím vám však mohou pomoci profesionálové.

Reality Magazín

Reality Magazín

Reality Magazín je nově vzniklý projekt, který si klade za cíl mapovat český, slovenský a částečně také zahraniční trh s realitami. Sloganem našeho realitního magazínu je příznačné trojslovní spojení „domy, byty, reality“. Tyto tři slova přesně vystihují obsahovou náplň Reality Magazínu.

Chceme naše čtenáře informovat o nově vystavěných domech a bytech v celé ČR, o architektonic­kých zajímavostech současnosti i těch z dob již minulých. Zaměříme se také na profily českých realitních kanceláří a budeme pro naše čtenáře sledovat novinky v oblasti výstavby, revitalizací, zateplování a jiných.

Pevně věříme, že náš Reality Magazín vám pomůže se zorientovat na trhu s nemovitostmi, pomůže vám vybrat si tu správnou realitní kancelář a třeba vám dopomůže i k lepšímu bydlení.

Doporučujeme

Home nábytek nabízí kvalitní rohové sedací soupravy do každé domácnosti.

Hledáte nové bydlení či byt na investici? Prohlédněte si novostavby v celé ČR a vybírejte z široké nabídky bytů, domů a pozemků na prodej.

Barové židle za skvělou cenu najdete na e-shopu Hawaj.cz

Bazény ke každému domu jedině od Mountfieldu.

Chcete prodat Vaši nemovitost za maximální možnou cenu? S Eurodražbami.cz prodávejte nemovitosti pomocí aukcí bez dodatečných nákladů a provizí. Rychlý a kvalitní způsob jak prodat Vaši nemovitost.

Je libo 2+kk, 3+kk nebo i větší a nové byty Praha? Určitě si vyberete!

Ikdyž se již v poslední době reality Praha tolik nestaví, stále je bydlení v nich velmi výhodné.

domy, byty, reality