12/3
Co frčí v podlahách? Vinyl!

Co frčí v podlahách? Vinyl!

12. března 2019 v 00.00, Nové byty, Nové domy, Stavba a rekonstrukce

Sponzorované odkazy

Pokud uvažujete o nové podlaze do svého domu či bytu, co takhle zkusit vinylovou? Vinylová podlaha patří k aktuálnímu trendu, který dominuje podlahám pro domácnosti. Hodí se nejen do novostaveb domů a bytů, ale i pro rekonstrukci těch starých.

A proč zrovna vinyl? Tento materiál se totiž vyznačuje mnoha přednostmi.

  • Je odolný vůči poškrábání
  • Odolává vlhkosti
  • Neklouže
  • Je příjemný na došlap
  • Má líbivý design
  • A nestojí majlant

Odolnost vůči mechanickému poškození

To je největší přednost vinylové podlahy. Je nesmírně odolná vůči poškrabání. Její životnost je tudíž velmi vysoká a vinylová podlaha vám bude sloužit dlouho, a to i v místech s vysokou frekvencí jako je kuchyně, hala, předsíň či obývací pokoj. Ba co víc, odolá i pádům těžších předmětů na podlahu, nebo třeba packám vašich čtyřnohých mazlíků.

Odolává vlhkosti

Přemýšlíte-li, jakou podlahu pořídit do koupelny, nebo do kuchyně, vinyl je jednoznačná volba. Je to totiž podlaha, která odolává vlhkosti jak z par ve sprše, či z vany, nebo prádla, tak i z vašeho kouzlení, tedy různému vyvařování v kuchyni. Překvapivé je, že vinyl odolá i případům, kdy se voda dostane přímo na něj a zůstane tam po určitou dobu.

Neklouže a je příjemná na došlap

Vinylová podlaha neklouže a je velmi příjemná na omak, došlap nohama a při chůzi. Tento typ podlahy vám do vašeho domova vnese útulnost a maximální komfort chůze po vašem příbytku. Vinylová podlaha není tvrdá, ale ani měkká, je tak akorát. A její povrch je nejen neklouzavý, ale i nehořlavý.

Má líbivý design

Design vinylové podlahy může být bezesporu líbivým prvkem v domě i bytě. Je k mání v mnoha motivech, vzorech, v nichž dokáže imitovat dřevo, mramor, i dlaždice či jakýkoli jiný povrch.

Vinyl pořídíte za minimální základy, protože se jedná o příjemně cenově dostupnou varianty podlahy, a to opravdu pro všechny. Když vinyl porovnáte cenově s jinými typy podlah, především se dřevem, máte jasno – vinyl se vyplatí a vaši kapsu ani peněženku příliš nezatíží. A samotná pokládka skrz odborníky v oboru také není nijak finančně náročná.

Zdroj foto: Pixabay.com

Autor: Pavla Košík Jelínková

Sponzorované odkazy:

Reality Magazín

Reality Magazín

Reality Magazín je nově vzniklý projekt, který si klade za cíl mapovat český, slovenský a částečně také zahraniční trh s realitami. Sloganem našeho realitního magazínu je příznačné trojslovní spojení „domy, byty, reality“. Tyto tři slova přesně vystihují obsahovou náplň Reality Magazínu.

Chceme naše čtenáře informovat o nově vystavěných domech a bytech v celé ČR, o architektonic­kých zajímavostech současnosti i těch z dob již minulých. Zaměříme se také na profily českých realitních kanceláří a budeme pro naše čtenáře sledovat novinky v oblasti výstavby, revitalizací, zateplování a jiných.

Pevně věříme, že náš Reality Magazín vám pomůže se zorientovat na trhu s nemovitostmi, pomůže vám vybrat si tu správnou realitní kancelář a třeba vám dopomůže i k lepšímu bydlení.

Doporučujeme

Home nábytek nabízí kvalitní rohové sedací soupravy do každé domácnosti.

Hledáte nové bydlení či byt na investici? Prohlédněte si novostavby v celé ČR a vybírejte z široké nabídky bytů, domů a pozemků na prodej.

Barové židle za skvělou cenu najdete na e-shopu Hawaj.cz

Bazény ke každému domu jedině od Mountfieldu.

Chcete prodat Vaši nemovitost za maximální možnou cenu? S Eurodražbami.cz prodávejte nemovitosti pomocí aukcí bez dodatečných nákladů a provizí. Rychlý a kvalitní způsob jak prodat Vaši nemovitost.

Je libo 2+kk, 3+kk nebo i větší a nové byty Praha? Určitě si vyberete!

Ikdyž se již v poslední době reality Praha tolik nestaví, stále je bydlení v nich velmi výhodné.

domy, byty, reality