25/4
Klidné bydlení na dosah od centra? Nový rezidenční projekt vzniká na Vackově

Klidné bydlení na dosah od centra? Nový rezidenční projekt vzniká na Vackově

25. dubna 2019 v 17.45, Nové byty

Toužíte po komfortním bytu, který splňuje požadavky moderního bydlení a přitom nechcete dojíždět daleko za zábavou ani za prací? Pak by vaší pozornosti neměl uniknout Žižkov.

Pohodlné bydlení na dosah od centra

Vackov se nachází v městské části Praha 3. Je součástí Horního Žižkova, jehož tvář právě prochází výraznými změnami. Podobně jako v Karlíně nebo v Holešovicích i tady probíhá intenzivní výstavba, která ve spojení s původní zástavbou vytváří atraktivní lokalitu, v níž se snoubí kouzlo klasické pražské čtvrti s moderním životním stylem.

Nove byty na Vackově, foto: byty.navackove.cz

Nove byty na Vackově, foto: byty.navackove.cz

Ideální prostředí pro mladé i rodiny s dětmi

Bydlení na Vackově ocení jak ti, co jsou single a chtějí si naplno užívat života, tak i rodiny s dětmi, které hledají klidné zázemí. Jaké výhody nám nabídne?

Parky, dětská hřiště a sportovní vyžití

Nejen pro děti je důležitý dostatek pohybu. Zdravý životní styl je v popředí zájmu společnosti a stále více lidí si nedokáže představit život bez pravidelného sportování. Bydlení na Vackově nám nabídne dostatek zeleně, parky i dětská hřiště a sportoviště pro malé i velké milovníky pohybu. Lokalita je ideální i pro jízdu na kole, čím dál více populární koloběžce nebo na kolečkových bruslích.

Klidné bydlení na dosah od centra? Nový rezidenční projekt vzniká na Vackově (http://www.realitymag.cz)

Obchody, školy, školky a veškeré služby na dosah ruky

Horní Žižkov nabídne skvělou občanskou vybavenost. Ta se bude s rozrůstající se zástavbou postupně rozšiřovat. Komplexní služby nabídne i nové centrum, kterého se dočkáme na místě nákladového nádraží Žižkov.

Kouzlo staré Prahy, kultura i restaurace

Žižkov je vyhlášený svými hospůdkami, své místo tu ale má i kultura. A nové byty Praha 3 poskytují skvělou dostupnost do všech koutů Prahy.

Klidné bydlení na dosah od centra? Nový rezidenční projekt vzniká na Vackově (http://www.realitymag.cz)

Chcete bydlet v rezidenční čtvrti s osobitou atmosférou?

Byty k prodeji na pražském Žižkově mají dispozice od 1+kk až po 5+kk. Ten pravý domov tu najdou jednotlivci i početné rodiny.

Reality Magazín

Reality Magazín

Reality Magazín je nově vzniklý projekt, který si klade za cíl mapovat český, slovenský a částečně také zahraniční trh s realitami. Sloganem našeho realitního magazínu je příznačné trojslovní spojení „domy, byty, reality“. Tyto tři slova přesně vystihují obsahovou náplň Reality Magazínu.

Chceme naše čtenáře informovat o nově vystavěných domech a bytech v celé ČR, o architektonic­kých zajímavostech současnosti i těch z dob již minulých. Zaměříme se také na profily českých realitních kanceláří a budeme pro naše čtenáře sledovat novinky v oblasti výstavby, revitalizací, zateplování a jiných.

Pevně věříme, že náš Reality Magazín vám pomůže se zorientovat na trhu s nemovitostmi, pomůže vám vybrat si tu správnou realitní kancelář a třeba vám dopomůže i k lepšímu bydlení.

Doporučujeme

Home nábytek nabízí kvalitní rohové sedací soupravy do každé domácnosti.

Hledáte nové bydlení či byt na investici? Prohlédněte si novostavby v celé ČR a vybírejte z široké nabídky bytů, domů a pozemků na prodej.

Barové židle za skvělou cenu najdete na e-shopu Hawaj.cz

Bazény ke každému domu jedině od Mountfieldu.

Chcete prodat Vaši nemovitost za maximální možnou cenu? S Eurodražbami.cz prodávejte nemovitosti pomocí aukcí bez dodatečných nákladů a provizí. Rychlý a kvalitní způsob jak prodat Vaši nemovitost.

Je libo 2+kk, 3+kk nebo i větší a nové byty Praha? Určitě si vyberete!

Ikdyž se již v poslední době reality Praha tolik nestaví, stále je bydlení v nich velmi výhodné.

domy, byty, reality