11/6
Na Vackově jsou v prodeji nové byty

Na Vackově jsou v prodeji nové byty

11. června 2022 v 00.00, Developeři

Vackov je oblast nacházející se severovýchodně od někdejšího nákladového nádraží na Žižkově. Pojmenována byla na počest stavitele a architekta Josefa Vacka. Díky němu vzkvetl a dnes se v tradici, kterou započal, pokračuje. Horní Žižkov prochází největšími změnami ve své historii a součástí těchto změn je i výstavba nových bytů.

Mezi rezidenční projekty v Praze na Horním Žižkově patří i projekt Byty Na Vackově. Nové byty Praha nabízí postupně, aktuálně byl spuštěn prodej 8. etapy tohoto rezidenčního projektu.

Celkem 124 nových bytů

Aktuální etapa počítá se čtyřmi novými domy nabízejícími 124 bytů, 91 garážových stání a nebytové prostory. Byty jsou rozmanité od jednopokojových až po pětipokojové, všechny mají předzahrádku, terasu či balkon, některé garážová stání a sklepní kóje či komory.

Za vzhled nových bytů v Praze na Vackově je zodpovědný architektonický ateliér KAAMA, který designoval řadu pražských moderních čtvrtí. Byty Vackov jsou však unikátní. Budovy jsou umně zasazené do plastického terénu a nenarušují okolní zeleň.

Bydlení dle nejnovějších trendů

Byty v Praze na Vackově se stanou vaším domovem na celý život. Interiér i exteriér odpovídají nárokům moderní doby, při návrhu se dbalo na vysokou kvalitu a maximální funkčnost. Rezidence je projektována jako nízkoenergetická ve standardu B.

K prodeji je ještě téměř stovka bytů

Prodej byl zahájen, spolu s ním započne stavba. Byty na Vackově z 8. etapy projektu budou připravené k nastěhování koncem roku 2024. A jaké jsou ceny? Ty najdete uvedené na webových stránkách projektu Byty Na Vackově. Prohlédněte si volné byty a veškeré informace o nich, v případě potřeby neváhejte kontaktovat makléře. Pomohou vám také s financováním.

Za projektem Byty Na Vackově stojí developerská společnost Metrostav Development. Realizuje komerční a rezidenční projekty nejen v Praze s důrazem na odpovědnost k životnímu prostředí, užitnou hodnotu a výjimečnou architekturu.

Reality Magazín

Reality Magazín

Reality Magazín je nově vzniklý projekt, který si klade za cíl mapovat český, slovenský a částečně také zahraniční trh s realitami. Sloganem našeho realitního magazínu je příznačné trojslovní spojení „domy, byty, reality“. Tyto tři slova přesně vystihují obsahovou náplň Reality Magazínu.

Chceme naše čtenáře informovat o nově vystavěných domech a bytech v celé ČR, o architektonic­kých zajímavostech současnosti i těch z dob již minulých. Zaměříme se také na profily českých realitních kanceláří a budeme pro naše čtenáře sledovat novinky v oblasti výstavby, revitalizací, zateplování a jiných.

Pevně věříme, že náš Reality Magazín vám pomůže se zorientovat na trhu s nemovitostmi, pomůže vám vybrat si tu správnou realitní kancelář a třeba vám dopomůže i k lepšímu bydlení.

Doporučujeme

Home nábytek nabízí kvalitní rohové sedací soupravy do každé domácnosti.

Hledáte nové bydlení či byt na investici? Prohlédněte si novostavby v celé ČR a vybírejte z široké nabídky bytů, domů a pozemků na prodej.

Barové židle za skvělou cenu najdete na e-shopu Hawaj.cz

Je libo 2+kk, 3+kk nebo i větší a nové byty Praha? Určitě si vyberete!

Ikdyž se již v poslední době reality Praha tolik nestaví, stále je bydlení v nich velmi výhodné.

domy, byty, reality