14/10
Plastové zapuštěné bazény do země vydrží až 50 let

Plastové zapuštěné bazény do země vydrží až 50 let

14. října 2019 v 22.45, Zahrada

Plastové zapuštěné bazény do země začínají být čím dál tím víc oblíbené. Abyste si jej skutečně užili a nestali se pouze jeho otrokem, musíte si pořídit ten správný, který bude vyžadovat minimální údržbu. Takovými bazény jsou plastové zapuštěné bazény do země s vhodným příslušenstvím a zastřešením.

foto: plastovebazeny.eu

foto: plastovebazeny.eu

Plastové zapuštěné bazény do země vydrží i dětské řádění

Bazén si nepořizujeme na jednu, na dvě či na tři sezóny. Chceme, aby funkčním a estetickým vydržel mnoho let. Levné bazénové konstrukce jsou mnohdy „nenákladné“ jen zdánlivě, protože neodolají času, povětrnostním podmínkám a ani našim dětem. Řada bazénových řešení nemá šanci ustát jejich řádění. Plastové zapuštěné bazény do země rozhodně ano. 

Bazény do země z kvalitních německých polypropyleno­vých desek

Na webových stránkách Plastovebazeny.eu najdete nabídku s bazény do země od českého výrobce. Ten pracuje s mimořádně kvalitními a odolnými polypropylenovými deskami od německé firmy Röchling. Díky nim dokážou bazény odolávat teplotám od –40 °C až do 150 °C. Mají barevnou UV stabilizaci i atest na pitnou vodu. Desky dávají bazénu tvarovou stabilitu a vysokou odolnost, pokud jde o mechanické namáhání. Prezentovaná životnost je až 50 let.

foto: plastovebazeny.eu

foto: plastovebazeny.eu

Standardní velikosti a tvary, i bazén na klíč

Koupit si lze hotovou sestavu bazénu, nebo optimálně rovnou bazénu se zastřešením. Tyto sestavy už mají v sobě potřebné příslušenství – tedy nerezové schůdky, pískovou filtraci i vtokové trysky. Avšak jelikož oslovujete přímo výrobce bazénů, není problém bazén vyrobit na míru. Tedy se specifickou velikostí i tvarem. Běžně nabízenými jsou ovál, kruh a obdélník.

Kdy se pustit do stavby bazénu?

Možná vás to překvapí, ale zrovna teď, na podzim. Pro zabudování bazénu jsou optimální podmínky, pokud jde o počasí. I PlastoveBazeny.eu nabízí zajímavé posezónní slevy. Pro vás bazén na podzim znamená, že na jaře a začátkem nacházejícího léta nepromarníte ani den, kdy byste se už mohli ve vlastním novém bazénu koupat. Při nákupu bazénových setů standardních rozměrů nabízí firma dopravu bazénu zdarma.

Reality Magazín

Reality Magazín

Reality Magazín je nově vzniklý projekt, který si klade za cíl mapovat český, slovenský a částečně také zahraniční trh s realitami. Sloganem našeho realitního magazínu je příznačné trojslovní spojení „domy, byty, reality“. Tyto tři slova přesně vystihují obsahovou náplň Reality Magazínu.

Chceme naše čtenáře informovat o nově vystavěných domech a bytech v celé ČR, o architektonic­kých zajímavostech současnosti i těch z dob již minulých. Zaměříme se také na profily českých realitních kanceláří a budeme pro naše čtenáře sledovat novinky v oblasti výstavby, revitalizací, zateplování a jiných.

Pevně věříme, že náš Reality Magazín vám pomůže se zorientovat na trhu s nemovitostmi, pomůže vám vybrat si tu správnou realitní kancelář a třeba vám dopomůže i k lepšímu bydlení.

Doporučujeme

Home nábytek nabízí kvalitní rohové sedací soupravy do každé domácnosti.

Hledáte nové bydlení či byt na investici? Prohlédněte si novostavby v celé ČR a vybírejte z široké nabídky bytů, domů a pozemků na prodej.

Barové židle za skvělou cenu najdete na e-shopu Hawaj.cz

Bazény ke každému domu jedině od Mountfieldu.

Chcete prodat Vaši nemovitost za maximální možnou cenu? S Eurodražbami.cz prodávejte nemovitosti pomocí aukcí bez dodatečných nákladů a provizí. Rychlý a kvalitní způsob jak prodat Vaši nemovitost.

Je libo 2+kk, 3+kk nebo i větší a nové byty Praha? Určitě si vyberete!

Ikdyž se již v poslední době reality Praha tolik nestaví, stále je bydlení v nich velmi výhodné.

domy, byty, reality