17/12

Díky dřevostavbě budete bydlet rychle a velmi hezky

17. prosince 2021 v 00.00, Nové domy

Určitě jste si všimli, že lidé čím dál častěji volí za svůj domov dřevostavbu. Má to spoustu důvodů, ale těmi hlavními jsou rychlost, s jakou taková stavba vznikne a je možné v ní bydlet, ale také její vlastnosti a ekologičnost. Pokud si koupíte pozemek, za pár měsíců na něm může stát dům dle vašich představ. Ať už menší nebo velký, s garáží či bez ní.

dřevostavbydřevostavby

Kde poptávat dřevostavbu, která vám bude spolehlivě sloužit?

Kvalitní dřevodomy můžete poptávat např. u společnosti Wittner Haus s.r.o. K přednostem jejich dřevěných domů patří to, že hrubá stavba vzniká v hale, čímž se zabezpečí správné vyhotovení a vnitřní zateplení svislých konstrukcí domu. Základové prahy jsou impregnované a celý dům je kotven k základové desce. Domy mají unikátní stropní systém Posijoist, díky kterému je celé podkroví pochozí. Vybrat si můžete bungalov, patrové domy do 3 nadzemních pater i podkrovní. V ceně domu na klíč je i rekuperace. Cena typového projektu pro stavební povolení je jen 1 100 euro. Domy z dílny Wittner Haus s.r.o. patří do energetické třídy A0 – A1.

Kompletní informace najdete na wittner-haus.sk.

BazényBazény

Aby se vám na zahradě dobře žilo

Nejde však jen o dům. Dobré je využít služeb firmy, která navrhuje zahrady a nechat si tu svou osázet tak, abyste s ní byli maximálně spokojeni. Myslet na místo, kde bude stín, také na prostor pro malou zahrádku, posezení nebo bazén. Podívat se můžete na oblíbené bazény s konstrukcí, u nichž není potřeba nic kopat či provádět stavební úpravy.

VířivkyVířivky

Skvělý odpočinek vám poskytne i velmi příjemný Bestway jacuzzi Lay-Z-Spa, vířivý bazén s barevným provedením ve stylu Hawai, který se hodí do každé domácnosti i na chalupu a dá se umístit ven i dovnitř.

Mít vlastní bydlení je skvělé. Dřevostavba, ať už bude mít jakoukoli podobu, vás zajisté nezklame.

Reality Magazín

Reality Magazín

Reality Magazín je nově vzniklý projekt, který si klade za cíl mapovat český, slovenský a částečně také zahraniční trh s realitami. Sloganem našeho realitního magazínu je příznačné trojslovní spojení „domy, byty, reality“. Tyto tři slova přesně vystihují obsahovou náplň Reality Magazínu.

Chceme naše čtenáře informovat o nově vystavěných domech a bytech v celé ČR, o architektonic­kých zajímavostech současnosti i těch z dob již minulých. Zaměříme se také na profily českých realitních kanceláří a budeme pro naše čtenáře sledovat novinky v oblasti výstavby, revitalizací, zateplování a jiných.

Pevně věříme, že náš Reality Magazín vám pomůže se zorientovat na trhu s nemovitostmi, pomůže vám vybrat si tu správnou realitní kancelář a třeba vám dopomůže i k lepšímu bydlení.

Doporučujeme

Home nábytek nabízí kvalitní rohové sedací soupravy do každé domácnosti.

Hledáte nové bydlení či byt na investici? Prohlédněte si novostavby v celé ČR a vybírejte z široké nabídky bytů, domů a pozemků na prodej.

Barové židle za skvělou cenu najdete na e-shopu Hawaj.cz

Je libo 2+kk, 3+kk nebo i větší a nové byty Praha? Určitě si vyberete!

Ikdyž se již v poslední době reality Praha tolik nestaví, stále je bydlení v nich velmi výhodné.

domy, byty, reality