10/9
Online konference Adaptera Awards

Online konference Adaptera Awards

10. září 2021 v 00.00, Stavba a rekonstrukce, Zahrada

Sponzorované odkazy

Víte, co je Adaptera awards? A víte, že pořádá každoročně soutěž o nej nápad na dané téma? I letos tomu není jinak.

O soutěži jsme již na Realitymag.cz psali zde. Nyní vás chceme pozvat na online podzimní konferenci o adaptačních opatřeních na klimatickou změnu ve městech a jejich okolí.

Kdy?

Symbolika data pořádání konference bude více než příznačná. Datum se totiž shoduje s dnem, kdy vstoupila Pařížská dohody v platnost – 4. listopadu.

Kde?

Aby se předešlo šíření Covidu-19, proběhne konference online, jen v místě konání, kterým je HubHub – Palác ARA, Perlová 5, 110 00 Praha 1, se sejdou odborníci, přednášející a někteří finalisté soutěže Adaptera Awards 2021. V rámci konference se totiž budou vyhlašovat vítězné projekty. Celostátní konference a vyhlášení vítězů Adapterra Awards 2021 představí zajímavé pohledy na téma letošní konference – jak ochlazovat naše města a zadržovat vodu v krajině.

Proč tato konference vůbec vznikla?

Dlouhodobé sucho střídají přívalové deště, povodně a silný vítr. Dopady to má nejen na majetek, ale především na životy mnoha lidí. Naše města i krajinu přitom lze podpořit, aby byla odolnější proti takovým extrémům počasí. Konference proto nese název Příjemné a odolné město.

Název souzní s cílem této akce – vyřešit nebo zmírnit v vlivy klimatu, které jsou stále více bouřlivější – vedra, bouřky, tornádo nebo přívalové deště a záplavy. Tyto jevy budou de odborníků častější a silnější. Proto se letošní celostátní odborná konference zaměří hlavně na adaptaci měst na tyto extrémy počasí, které mají mnoho společného se změnou klimatu.

Registrace a hlasování

Na konferenci se můžete zatím zaregistrovat a registrace i účast na konferenci je zcela zdarma.

Konkrétní program bude ještě zveřejněn.

Zdroj foto: adaptera awards

Sponzorované odkazy:

Reality Magazín

Reality Magazín

Reality Magazín je nově vzniklý projekt, který si klade za cíl mapovat český, slovenský a částečně také zahraniční trh s realitami. Sloganem našeho realitního magazínu je příznačné trojslovní spojení „domy, byty, reality“. Tyto tři slova přesně vystihují obsahovou náplň Reality Magazínu.

Chceme naše čtenáře informovat o nově vystavěných domech a bytech v celé ČR, o architektonic­kých zajímavostech současnosti i těch z dob již minulých. Zaměříme se také na profily českých realitních kanceláří a budeme pro naše čtenáře sledovat novinky v oblasti výstavby, revitalizací, zateplování a jiných.

Pevně věříme, že náš Reality Magazín vám pomůže se zorientovat na trhu s nemovitostmi, pomůže vám vybrat si tu správnou realitní kancelář a třeba vám dopomůže i k lepšímu bydlení.

Doporučujeme

Home nábytek nabízí kvalitní rohové sedací soupravy do každé domácnosti.

Hledáte nové bydlení či byt na investici? Prohlédněte si novostavby v celé ČR a vybírejte z široké nabídky bytů, domů a pozemků na prodej.

Barové židle za skvělou cenu najdete na e-shopu Hawaj.cz

Bazény ke každému domu jedině od Mountfieldu.

Chcete prodat Vaši nemovitost za maximální možnou cenu? S Eurodražbami.cz prodávejte nemovitosti pomocí aukcí bez dodatečných nákladů a provizí. Rychlý a kvalitní způsob jak prodat Vaši nemovitost.

Je libo 2+kk, 3+kk nebo i větší a nové byty Praha? Určitě si vyberete!

Ikdyž se již v poslední době reality Praha tolik nestaví, stále je bydlení v nich velmi výhodné.

domy, byty, reality