23/2
Nechte si opravit starou sedačku lenošku a těšte se opět z její krásy

Nechte si opravit starou sedačku lenošku a těšte se opět z její krásy

23. února 2022 v 20.30, Chaty a chalupy, Nové domy

Určitě už jste se někdy těžko loučili se starým oblíbeným nábytkem, spotřebičem, rozbitou dekorací a podobně. Pokud máte doma letitý gauč, lenošku nebo sedací soupravu, kterou máte velmi rádi, ale už je na ní používání znát, můžete si ji nechat spravit čalouníkem. Ze starého může udělat skoro nový kus, který bude působit naprosto dokonale.

Prosezená místa lze nově „vycpat“

V sedacích soupravách, lenoškách i gaučích nebo křeslech se časem objevují prosezená místa. Je to logické, materiál časem stárne, ztrácí svou pružnost, slehne, splaskne… Dají se ale koupit různé molitanové desky, které se dají použít na nové zhotovení měkounkého sezení.

K dispozici jsou tvrdší i měkčí druhy, některé jsou určeny na méně namáhaná místa, jiná na sedací plochy, které právě musí snést hodně. Jde o molitanové desky z molitanové pur pěny, nebo z molitanové pěny, studené pěny, viskoelastické pěny neboli paměťové pěny. Díky tomu, že se dá koupit molitan na míru, molitan v metráži, jej budete mít dostatek na jakkoli velký kus nábytku.

Nová potahová látka

Radost budete mít, i co se týče nové látky na čalounění. Jsou velmi kvalitní, najít můžete velmi podobný typ té, která doteď tvořila vaši lenošku, gauč nebo sedací soupravu. Mají různou tuhost, strukturu, mohou být vzorované, jednobarevné, na světle se hezky lesknout, mít mírně jinou barvu… Možností je mnoho. Některé jsou i vodě odolné, snadno se čistí, oceníte je, pokud máte doma malé děti, které gauč často znečistí.

Vtipné barevné polštáře s potiskem, foto: bastard.czVtipné barevné polštáře s potiskem, foto: bastard.cz

Ozvláštnit gauč vám pomohou barevné polštáře s potiskem, které jsou velmi trendy. Velmi hezky vypadá, když mají stejnou nebo velmi podobnou barvu, jako koberec, výmalba nebo třeba závěsy.

Nevyhazujte starou lenošku či gauč. Šikovný čalouník vám je opraví, stačí koupit si nový materiál na jeho opravu. A s jeho výběrem vám čalouník jistě rád poradí.

Reality Magazín

Reality Magazín

Reality Magazín je nově vzniklý projekt, který si klade za cíl mapovat český, slovenský a částečně také zahraniční trh s realitami. Sloganem našeho realitního magazínu je příznačné trojslovní spojení „domy, byty, reality“. Tyto tři slova přesně vystihují obsahovou náplň Reality Magazínu.

Chceme naše čtenáře informovat o nově vystavěných domech a bytech v celé ČR, o architektonic­kých zajímavostech současnosti i těch z dob již minulých. Zaměříme se také na profily českých realitních kanceláří a budeme pro naše čtenáře sledovat novinky v oblasti výstavby, revitalizací, zateplování a jiných.

Pevně věříme, že náš Reality Magazín vám pomůže se zorientovat na trhu s nemovitostmi, pomůže vám vybrat si tu správnou realitní kancelář a třeba vám dopomůže i k lepšímu bydlení.

Doporučujeme

Home nábytek nabízí kvalitní rohové sedací soupravy do každé domácnosti.

Hledáte nové bydlení či byt na investici? Prohlédněte si novostavby v celé ČR a vybírejte z široké nabídky bytů, domů a pozemků na prodej.

Barové židle za skvělou cenu najdete na e-shopu Hawaj.cz

Je libo 2+kk, 3+kk nebo i větší a nové byty Praha? Určitě si vyberete!

Ikdyž se již v poslední době reality Praha tolik nestaví, stále je bydlení v nich velmi výhodné.

domy, byty, reality