17/10
I střešní okna si zaslouží mít kvalitní a spolehlivé rolety či venkovní markýzy

I střešní okna si zaslouží mít kvalitní a spolehlivé rolety či venkovní markýzy

17. října 2022 v 23.15, Stavba a rekonstrukce

Máte nemovitost, jejíž součástí jsou střešní okna? Možná je také v sousedství vyšší dům, z něhož k vám dovnitř střešními okny vidí jeho obyvatelé. Stejně tak je ale možné, že zatím v sousedství žádný dům nestojí, ale vy přesto pro svůj dobrý pocit chcete střešní okna opatřit stínicí technikou. Ať je to jakkoli, kvalitní stínicí techniku pro střešní okna najdete na termotecheshop.cz.

Funkční zatemňující rolety

Možná znáte zatemňující rolety do klasických oken, které můžete rozvinout nebo svinout kdykoli se vám zlíbí. Stejně tak si můžete pořídit zatemňující rolety do střešního okna. K dostání jsou pro různé typy oken. Jejich cena je různá, ale začíná již na částce 460 Kč v případě, že mluvíme o modelu TERMOTECH V30 zastiňovací roletě pro střešní okna VELUX. Lze ji uzamknout ve čtyřech polohách, jde o perfektní doplněk do vašeho obývacího pokoje, kuchyně i jiné místnosti a naprosto snadno se instaluje. Stačí shlédnout video na termotecheshop.cz.

Manipulace je taktéž jednoduchá a zvládnou ji i větší děti. Podobně, jako kvalitní posuvné systémy, s nimiž se setkáváme u posuvných dveří, se velmi lehce pohybuje do polohy, v jaké ji chcete mít.

Poznejte i venkovní markýzy pro střešní okna

TERMOTECH V20 Venkovní markýzy na střešní okna VELUX, foto: termotecheshop.czTERMOTECH V20 Venkovní markýzy na střešní okna VELUX, foto: termotecheshop.cz

Nejen zatemňující rolety mohou doplňovat vaše střešní okna. Další možností, s níž budete také jistě spokojeni, jsou venkovní markýzy pro střešní okna. Tady cena začíná právě teď díky výhodné akci už na ceně 525 Kč. V tomto případě jde o TERMOTECH V20 venkovní markýzu na střešní okna VELUX. Stačí, abyste vybrali velikost okna a barvu.

Díky markýze bude interiér dokonale chráněn před letním horkem, účinně chráněn před sluncem, zastíněn. Otevírá se spolu se střešním oknem. Odolná průsvitná síťka je vyztužena skelnými vlákny a poskytuje dokonalý výhled. I tady je instalace zcela jednoduchá.

Více informací najdete na termotecheshop.cz.

Reality Magazín

Reality Magazín

Reality Magazín je nově vzniklý projekt, který si klade za cíl mapovat český, slovenský a částečně také zahraniční trh s realitami. Sloganem našeho realitního magazínu je příznačné trojslovní spojení „domy, byty, reality“. Tyto tři slova přesně vystihují obsahovou náplň Reality Magazínu.

Chceme naše čtenáře informovat o nově vystavěných domech a bytech v celé ČR, o architektonic­kých zajímavostech současnosti i těch z dob již minulých. Zaměříme se také na profily českých realitních kanceláří a budeme pro naše čtenáře sledovat novinky v oblasti výstavby, revitalizací, zateplování a jiných.

Pevně věříme, že náš Reality Magazín vám pomůže se zorientovat na trhu s nemovitostmi, pomůže vám vybrat si tu správnou realitní kancelář a třeba vám dopomůže i k lepšímu bydlení.

Doporučujeme

Home nábytek nabízí kvalitní rohové sedací soupravy do každé domácnosti.

Hledáte nové bydlení či byt na investici? Prohlédněte si novostavby v celé ČR a vybírejte z široké nabídky bytů, domů a pozemků na prodej.

Barové židle za skvělou cenu najdete na e-shopu Hawaj.cz

Je libo 2+kk, 3+kk nebo i větší a nové byty Praha? Určitě si vyberete!

Ikdyž se již v poslední době reality Praha tolik nestaví, stále je bydlení v nich velmi výhodné.

domy, byty, reality