11/8
Levné ubytování: Luhačovice

Levné ubytování: Luhačovice

11. srpna 2011 v 00.00, Chaty a chalupy

Sponzorované odkazy

Lázeňské město Luhačovice se nachází v jihovýchodní části naší republiky, je součástí Zlínského kraje. Oblast se vyznačuje nádhernou přírodou, léčivými prameny, památkami a příjemným prostředím, díky čemuž patří k velmi navštěvovaným místům. Návštěvnost turistů nutí oblast více apelovat na ubytovací kapacity všech kategorizací.

Luxus versus stanování

Město Luhačovice nabízí svým návštěvníkům rozsáhlý výběr ubytovacích zařízeních, od těch nejluxusnějších a po ty nejskromnější. Luhačovice disponují dostatečnou ubytovací kapacitou, což je také jedním z důvodů četného uspořádání kongresů a konferencí.

Turisté se mohou ubytovat v luxusních lázeňských domech, v hotelech všech kategorizačních tříd, v penzionech různých cenových relací, v soukromých domech a vilách, levněji pak v chatkách a kempech.

Levné ubytování i v kvalitních hotelech

Levné ubytování nemusí být vždy spojeno se synonymem stanování nebo chataření, levnější variantu ubytování nabízejí i kvalitní hotely. Jedním z levnějších hotelů nacházející se v Luhačovicích je dvouhvězdičkový hotel Vltava, kde cena za osobu a noc začíná na 400 Kč.

Penziony nabízejí útulnější atmosféru

Srovnatelným typem hotelového ubytování jsou i penziony a ubytovací soukromá zařízení, jež nabízejí útulnější a rodinnou atmosféru. Tento typ ubytování je vhodný především pro rodiny s dětmi, seniory nebo pro ty, kteří hledají více klidu. K levnějším ubytovacím zařízením v soukromí patří např. penzion Růža, s cenou 790 Kč za dvoulůžkový pokoj. Dalším kvalitním penzionem je Bystrica, kde ceny za osobu a lůžku začínají od 300 Kč. Vila Gratia nabízí velmi útulné ubytování v příjemném a klidném prostředí za nízké ceny, cca od 220 Kč na osobu a den.

Chaty a kempy aneb levné ubytování

Nejlevnějším typem ubytování zůstávají chaty a kempy, kde je minimální komfort kompenzován velmi nízkou cenou. Jedinou ubytovací chatou v Luhačovicích je rybářská chata, která nabízí ubytování ve 3 a 4 lůžkových apartmánech. Chata je určena k ubytování nejen rybářům, ale i všem ostatním, kteří hledají ubytování v blízkosti vody a klidném prostředí.

Autocamping Luhačovice je nejlevnější variantou ubytování v tomto regionu, cena za osobu a den vychází na 45 Kč. V kempu je také možnost pronajmutí si chatek s příslušenstvím, kde se cena za pěti lůžkovou chatku pohybuje okolo 1200 Kč. Chatka bez příslušenství, pro čtyři osoby vychází zhruba na poloviční cenu.

 

zdroj: http://www.luhacovice.cz

Sponzorované odkazy:

Reality Magazín

Reality Magazín

Reality Magazín je nově vzniklý projekt, který si klade za cíl mapovat český, slovenský a částečně také zahraniční trh s realitami. Sloganem našeho realitního magazínu je příznačné trojslovní spojení „domy, byty, reality“. Tyto tři slova přesně vystihují obsahovou náplň Reality Magazínu.

Chceme naše čtenáře informovat o nově vystavěných domech a bytech v celé ČR, o architektonic­kých zajímavostech současnosti i těch z dob již minulých. Zaměříme se také na profily českých realitních kanceláří a budeme pro naše čtenáře sledovat novinky v oblasti výstavby, revitalizací, zateplování a jiných.

Pevně věříme, že náš Reality Magazín vám pomůže se zorientovat na trhu s nemovitostmi, pomůže vám vybrat si tu správnou realitní kancelář a třeba vám dopomůže i k lepšímu bydlení.

Doporučujeme

Home nábytek nabízí kvalitní rohové sedací soupravy do každé domácnosti.

Hledáte nové bydlení či byt na investici? Prohlédněte si novostavby v celé ČR a vybírejte z široké nabídky bytů, domů a pozemků na prodej.

Barové židle za skvělou cenu najdete na e-shopu Hawaj.cz

Je libo 2+kk, 3+kk nebo i větší a nové byty Praha? Určitě si vyberete!

Ikdyž se již v poslední době reality Praha tolik nestaví, stále je bydlení v nich velmi výhodné.

domy, byty, reality