15/4
Levné ubytování v Praze

Levné ubytování v Praze

15. dubna 2013 v 00.00, Služby

Sponzorované odkazy

Pakliže hledáte ubytování v Praze, určitě vás nečeká jednoduché rozhodování. Rozhodně se nedá říct, že by Praha poskytovala malé množství hotelů, motelů či penzionů, popravdě je to přesně naopak, takže nastává problém s tím, který hotel si vybrat tak, aby opravdu vyhovoval všem vašim požadavkům a zároveň nezruinoval rozpočet. Praha je jedním z nejnavštěvo­vanějších turistických míst na světě, proto zde naleznete nejrůznější druhy hotelů a penziónů, od těch nejluxusnějších pro velmi náročné, až po ty, které nabízejí pouze základní služby pro turisty, kteří většinu volného času stejně tráví procházením po památkách a zkoumáním krás Prahy.

Relaxace či památky

Je potřeba zvolit to pravé ubytování, takže je důležité si důkladně promyslet, co od víkendu či týdnu v Praze očekáváte, pakliže si chcete odpočinout od práce, pravděpodobně vyhledáte zařízenější hotel se saunou, wellnes a s masážemi, tak abyste během svého pobytu nemuseli nic zařizovat a pouze relaxovat, ovšem jestliže vyrážíte za zážitky a památkami, určitě budete raději vsázet na finančně nenáročný hotel či penzión, když většinu jeho služeb nebudete během dne využívat. Studenti jistě ocení i některé ze slušně vybavených hostelů, kterých je po Praze celkem slušné množství a ubytování zde lze sehnat i okolo 150 Kč za noc.

Víkend pro každého

Pro trochu náročnější turisty nabízí Praha obrovské množství penziónů a hotelů, což kvůli konkurenčnímu boji je příznivá zpráva i pro nás, jelikož kvalitní ubytování lze pořídit i za cenu 300–500 Kč za pokoj a noc, přičemž řada hotelů také nabízí i možnost polopenze či plné penze, případně se stravovat v hotelové restauraci. Závěrem bychom vám radili si svůj pokoj zarezervovat co nejdříve před odjezdem do Prahy, pravidlem bývá, že čím dříve si pokoj zabookujete, tím méně za něj zaplatíte. Ubytovat se v Praze nemusí nutně stát majlant, snad jsme vám poradili a navnadili vás alespoň na příjemně strávený víkend v jednom z nejkrásnějších měs­t.

foto: thinkstock

Sponzorované odkazy:

Reality Magazín

Reality Magazín

Reality Magazín je nově vzniklý projekt, který si klade za cíl mapovat český, slovenský a částečně také zahraniční trh s realitami. Sloganem našeho realitního magazínu je příznačné trojslovní spojení „domy, byty, reality“. Tyto tři slova přesně vystihují obsahovou náplň Reality Magazínu.

Chceme naše čtenáře informovat o nově vystavěných domech a bytech v celé ČR, o architektonic­kých zajímavostech současnosti i těch z dob již minulých. Zaměříme se také na profily českých realitních kanceláří a budeme pro naše čtenáře sledovat novinky v oblasti výstavby, revitalizací, zateplování a jiných.

Pevně věříme, že náš Reality Magazín vám pomůže se zorientovat na trhu s nemovitostmi, pomůže vám vybrat si tu správnou realitní kancelář a třeba vám dopomůže i k lepšímu bydlení.

Doporučujeme

Home nábytek nabízí kvalitní rohové sedací soupravy do každé domácnosti.

Hledáte nové bydlení či byt na investici? Prohlédněte si novostavby v celé ČR a vybírejte z široké nabídky bytů, domů a pozemků na prodej.

Barové židle za skvělou cenu najdete na e-shopu Hawaj.cz

Je libo 2+kk, 3+kk nebo i větší a nové byty Praha? Určitě si vyberete!

Ikdyž se již v poslední době reality Praha tolik nestaví, stále je bydlení v nich velmi výhodné.

domy, byty, reality