1/5
Dřevostavby - moderní a levné bydlení

Dřevostavby - moderní a levné bydlení

1. května 2013 v 00.00, Nové domy

Sponzorované odkazy

Volba způsobu bydlení pro sebe i celou rozhodně není jednoduchým úkolem, právě proto se vám snažíme přinést další tipy, jak moderně bydlet, přičemž v dnešním článku si přiblížíme dřevostavby, které si získávají čím dál více příznivců, přičemž důvodů, proč sáhnout po projektu dřevěného domu je hned několik, pokusíme si vyjmenovat ty hlavní.

Nízkonákladové dřevostavby

Vůbec prvním kritériem při výběru budoucího místa k bydlení bude bezpochyby cena, jestliže hledáte méně nákladné rodinné domy na výstavbu a provozování, jsou právě dřevostavby tou správnou volbou. Díky chytrým konstrukčním řešením a moderním materiálům jsou mnohdy dřevostavby levnější než klasické zděné rodinné domy, řada firem na českém trhu nabízí hned několik projektů na klíč, které se pohybují pod cenou jednoho miliónu korun, což představuje obrovskou úsporu, přičemž zmínit můžeme i menší náklady na provoz a vytápění, což je zaručeno chytrými systémy topení a moderními izolacemi.

Pokud si říkáte, že raději sáhnete po projektu zděného rodinného domu, jelikož dřevostavba vydrží kratší časový úsek, jste na omylu. Dnešní dřevostavby mají plánovanou životnost stejnou jako zděné stavby – přibližně 100 let. Ovšem co se týče samotné výstavby, ta je mnohem kratší než u zděných rodinných domů, jelikož průběžné budování dřevostavby na klíč nepřesahuje šest měsíců a díky nižšímu množství zabudované vlhkosti, je možné se nastěhovat ihned po dokončení stavebních prací.

Projekty dřevostaveb

Závěrem bychom dodali, že na českém trhu se pohybuje řada firem, kteří se zabývají projekty či samotnými výstavbami dřevostaveb na klíč, přičemž dřevěné domy mohou mít velké množství konstrukčních řešení, pakliže si přejete spíše skromný domov či rozsáhlou rezidenci, stačí pouze vybrat vám a vaší rodině domov, který vám bude nejvíce vyhovovat, a přibližně za půl roku můžete bydlet.

Sponzorované odkazy:

Reality Magazín

Reality Magazín

Reality Magazín je nově vzniklý projekt, který si klade za cíl mapovat český, slovenský a částečně také zahraniční trh s realitami. Sloganem našeho realitního magazínu je příznačné trojslovní spojení „domy, byty, reality“. Tyto tři slova přesně vystihují obsahovou náplň Reality Magazínu.

Chceme naše čtenáře informovat o nově vystavěných domech a bytech v celé ČR, o architektonic­kých zajímavostech současnosti i těch z dob již minulých. Zaměříme se také na profily českých realitních kanceláří a budeme pro naše čtenáře sledovat novinky v oblasti výstavby, revitalizací, zateplování a jiných.

Pevně věříme, že náš Reality Magazín vám pomůže se zorientovat na trhu s nemovitostmi, pomůže vám vybrat si tu správnou realitní kancelář a třeba vám dopomůže i k lepšímu bydlení.

Doporučujeme

Home nábytek nabízí kvalitní rohové sedací soupravy do každé domácnosti.

Hledáte nové bydlení či byt na investici? Prohlédněte si novostavby v celé ČR a vybírejte z široké nabídky bytů, domů a pozemků na prodej.

Barové židle za skvělou cenu najdete na e-shopu Hawaj.cz

Bazény ke každému domu jedině od Mountfieldu.

Chcete prodat Vaši nemovitost za maximální možnou cenu? S Eurodražbami.cz prodávejte nemovitosti pomocí aukcí bez dodatečných nákladů a provizí. Rychlý a kvalitní způsob jak prodat Vaši nemovitost.

Je libo 2+kk, 3+kk nebo i větší a nové byty Praha? Určitě si vyberete!

Ikdyž se již v poslední době reality Praha tolik nestaví, stále je bydlení v nich velmi výhodné.

domy, byty, reality