15/9
Začala nová zelená úsporám

Začala nová zelená úsporám

15. září 2017 v 13.00, Stavba a rekonstrukce

Sponzorované odkazy

V rámci zářijové Zelené úsporám bude možno dosáhnout na vyšší příspěvek na fotovoltaiku a další bonusy čekají i na žadatele výměny kotle za ekologičtější.

Díky novému spuštěnému webu SFŽP, tzn.Státnímu fondu životního prostředí, jsou veškeré informace dostupné na jednom místě, kde jsou přehledně i prakticky uspořádány. Proto je šance získání dotace alias příspěvku od státu mnohem jednodušší.

Začala nová zelená úsporám (http://www.realitymag.cz)

Na webu najdete vše o tom

  • na co lze finance čerpat
  • za jakých podmínek lze dotaci čerpat
  • kde a jak si žádost podat
  • a k tomu seznam firem a specialistů, kteří vám dotaci dokáží efektivně řešit

Novinkou podzimního běhu dotací je příspěvek až 150 tisíc korun na pořízení fotovoltaické elektrárny, ale jen s výkonem více než 4000 kWh za rok. Tento systém je ideálním způsobem řešení energií u domácností s větší spotřebou energie. Tak je vhodný kupříkladu pro vícegenerační domy, nebo větší rodiny s dětmi.

Začala nová zelená úsporám (http://www.realitymag.cz)

Takto získanou energií lze zajistit ohřev vody, vytápění prostor domu, ale i dodávku do interních rozvodů. A přebytky energie lze využít na dobíjení elekroskútrů či elektromobilů. Navíc o tento příspěvek mohou žádat také ti, co již systém v minulosti s dotací sjednali a pořídili, a uvažují o jeho rozšíření.

Budete li chtít vyřešit zároveň zateplení domu a výměnu kotle za ekologicky šetrnější, máte při žádosti od 4. 9. 2017 šanci uspět. Pro tyto žadatele je přichystán bonus ve výši 40 tisíc korun, přičemž uplatnit je lze do dvou let od získání dotace na nový kotel. Můžete si tedy letos na podzim požádat o kotlíkovou dotaci, a třeba až na jaře příštího roku o dotaci na zateplení. Jakmile bude celý projekt dokončen, vyplatí se vám dotace za zateplení a s ní i bonus za výměnu kotle.

Web SFŽP Nová zelená úsporám

Zdroj foto: SFŽP

Autor: Pavla Košík Jelínková

Sponzorované odkazy:

Reality Magazín

Reality Magazín

Reality Magazín je nově vzniklý projekt, který si klade za cíl mapovat český, slovenský a částečně také zahraniční trh s realitami. Sloganem našeho realitního magazínu je příznačné trojslovní spojení „domy, byty, reality“. Tyto tři slova přesně vystihují obsahovou náplň Reality Magazínu.

Chceme naše čtenáře informovat o nově vystavěných domech a bytech v celé ČR, o architektonic­kých zajímavostech současnosti i těch z dob již minulých. Zaměříme se také na profily českých realitních kanceláří a budeme pro naše čtenáře sledovat novinky v oblasti výstavby, revitalizací, zateplování a jiných.

Pevně věříme, že náš Reality Magazín vám pomůže se zorientovat na trhu s nemovitostmi, pomůže vám vybrat si tu správnou realitní kancelář a třeba vám dopomůže i k lepšímu bydlení.

Doporučujeme

Home nábytek nabízí kvalitní rohové sedací soupravy do každé domácnosti.

Hledáte nové bydlení či byt na investici? Prohlédněte si novostavby v celé ČR a vybírejte z široké nabídky bytů, domů a pozemků na prodej.

Barové židle za skvělou cenu najdete na e-shopu Hawaj.cz

Bazény ke každému domu jedině od Mountfieldu.

Chcete prodat Vaši nemovitost za maximální možnou cenu? S Eurodražbami.cz prodávejte nemovitosti pomocí aukcí bez dodatečných nákladů a provizí. Rychlý a kvalitní způsob jak prodat Vaši nemovitost.

Je libo 2+kk, 3+kk nebo i větší a nové byty Praha? Určitě si vyberete!

Ikdyž se již v poslední době reality Praha tolik nestaví, stále je bydlení v nich velmi výhodné.

domy, byty, reality