15/6
Kanadské sruby

Kanadské sruby

15. června 2013 v 00.00, Nové domy

Sponzorované odkazy

Už několikrát jsme si na našem blogu zmiňovali nejrůznější dřevostavby, důvod je zcela jednoduchý, dřevěné domy a chaty se opět vrací do módy hned z několika příčin, které si i dnes připomeneme, jelikož tento článek bude věnovaný kanadským srubům, které patří mezi nejvýznamnější stavby ze dřeva. Sruby jsou postavené z urostlých stromů, které musejí mít správné stáři a kvalitu tak, aby se dosáhlo určité kvality a mohli bychom hovořit o tradičním srubu.

Srub 21. století

V dnešní době zaznamenáváme návrat k přírodě především na vesnicích, horách a odlehlých místech, ovšem rozhodně se nejedná o stavby, které by nebyly technologicky připravené na 21. století. Tradiční konstrukce je doplněna o moderní prvky a materiály, které vám zaručují pohodlný a příjemný domov, ovšem s nenahraditelnou atmosférou, jež vám přinese pouze dřevěný materiál, ze kterého jsou právě kanadské sruby postaveny. Kromě zapadnutí do tradiční výstavby vesnic a vyhovění památkářům mají sruby mnoho dalších výhod, zmínit můžeme například zdravý vzduch, který vám poskytnou přírodní materiály, pohlcování pachů a vlhkosti, výborné izolační vlastnosti, což souvisí s náklady na provozování stavby. Kanadské sruby patří mezi méně náročné budovy, díky výborným izolačním schopnostem dřeva můžete ušetřit nemalou částku za topení, sruby jsou většinou stavěny jako nízkoenergetické a ekologické stavby, jelikož jejich výstavba a provoz nezatěžuje životní prostředí ve velké míře.

Kanadské sruby (http://www.realitymag.cz)

Za projektem k osvědčené společnosti

Výhody už máme objasněné, teď už jen najít kanadský srub, který by vám a vaší rodině vyhovoval nejlépe, poptejte se u specializovaných firem, které se stavbami a návrhy srubů zabývají a nechte si vypracovat projekt. Pakliže je srub postaven tak jak má a je pravidelně udržován, vydrží v obyvatelném stavu pro několik generací, což ostatně potvrzuje již mnoho staveb. Léty osvědčená kvalita.

Sponzorované odkazy:

Reality Magazín

Reality Magazín

Reality Magazín je nově vzniklý projekt, který si klade za cíl mapovat český, slovenský a částečně také zahraniční trh s realitami. Sloganem našeho realitního magazínu je příznačné trojslovní spojení „domy, byty, reality“. Tyto tři slova přesně vystihují obsahovou náplň Reality Magazínu.

Chceme naše čtenáře informovat o nově vystavěných domech a bytech v celé ČR, o architektonic­kých zajímavostech současnosti i těch z dob již minulých. Zaměříme se také na profily českých realitních kanceláří a budeme pro naše čtenáře sledovat novinky v oblasti výstavby, revitalizací, zateplování a jiných.

Pevně věříme, že náš Reality Magazín vám pomůže se zorientovat na trhu s nemovitostmi, pomůže vám vybrat si tu správnou realitní kancelář a třeba vám dopomůže i k lepšímu bydlení.

Doporučujeme

Home nábytek nabízí kvalitní rohové sedací soupravy do každé domácnosti.

Hledáte nové bydlení či byt na investici? Prohlédněte si novostavby v celé ČR a vybírejte z široké nabídky bytů, domů a pozemků na prodej.

Barové židle za skvělou cenu najdete na e-shopu Hawaj.cz

Bazény ke každému domu jedině od Mountfieldu.

Chcete prodat Vaši nemovitost za maximální možnou cenu? S Eurodražbami.cz prodávejte nemovitosti pomocí aukcí bez dodatečných nákladů a provizí. Rychlý a kvalitní způsob jak prodat Vaši nemovitost.

Je libo 2+kk, 3+kk nebo i větší a nové byty Praha? Určitě si vyberete!

Ikdyž se již v poslední době reality Praha tolik nestaví, stále je bydlení v nich velmi výhodné.

domy, byty, reality