7/1
Sruby na klíč

Sruby na klíč

7. ledna 2019 v 19.45, Nové domy

Podle průzkumů stále více lidí vyhledává moderní dřevěné stavby jako svůj domov. V dnešní betonové době není divu, že bydlení, které je z přírodních materiálů, se čím dál více těší velké oblibě. Důkazem je i samotný trh realit, kde se tyto stavby dostaly mezi nejvyhledávanější položky. U nás ve firmě WOODLIFE se snažíme skloubit moderní styl bydlení s přírodním materiálem, ve kterém jeho obyvatel nalezne nejen zdravé prostředí pro život, ale i komfort a moderní styl. Díky srubům na klíč od WOODLIFE můžete bydlet přesně podle vašich představ.

Sruby na klíč a jejich realizace

Sruby na klíč od WOODLIFE tvoří hlavně kvalitní dřevěný materiál ze zdravých stromů. Dřevo má své specifické vlastnosti, které oceníte převážně v zimních měsících, kdy díky termoregulaci ulevíte rodinnému rozpočtu. Máte jasnou představu, jak by měl váš srub na klíč vypadat? U nás ve WOODLIFE se budeme přesně řídit vaší vizí, vašimi požadavky a bude záležet hlavně na vás, jak bude srub na klíč vypadat. Při konstrukci nezapomene zohlednit všechny stavební faktory, jako materiál, způsob topení nebo členění domu. Na konci procesu plánování vám předvedeme hotové plány i finální kalkulaci. Naši odborníci s vámi projdou celou realizaci projektu, kdy s nimi domluvíte všechny podrobnosti a poté už nic nebude bránit stavbě a realizaci vašeho vysněného bydlení. Díky novým stavebním postupům dokážeme na maximum využít potenciál dřevěného materiálu. Zanedlouho už vám předáme klíče a vy vstoupíte do svého nového srubu, kde vaše spojení s přírodou ucítíte na každém kroku.

WOODLIFE sruby na klíč jsou zhotoveny jen z kvalitního sušeného hoblovaného dřeva, které vybíráme pouze ze zdravých smrků, cedrů nebo borovic. Dřevěný masív nebo lepený profil poté následně opracujeme dvojitou pero-drážkou. Hranoly jsou pak ve všech rozích propojené křížovým spojem-zámkem. Izolace ve srubových stěnách je vybírána z kvalitní ovčí vlny, dřevité vlny nebo kamenné vaty, které s pomocí kvalitního dřeva dokonale udrží teplo ve vašem domově.

Jak budou vypadat obvodové stěny bude záležet jen na vás. Dřevěné obklady, zdivo nebo kámen, z toho a mnohých dalších budete mít na výběr, aby to u vás doma vypadalo přesně podle vašich představ. Dřevěné konstrukce, které ponesou celou stavbu, jsou kvalitně ohoblované, což se bude skvěle vyjímat v interiéru a dokonale podtrhne přírodní charakter dřevostavby.

Reality Magazín

Reality Magazín

Reality Magazín je nově vzniklý projekt, který si klade za cíl mapovat český, slovenský a částečně také zahraniční trh s realitami. Sloganem našeho realitního magazínu je příznačné trojslovní spojení „domy, byty, reality“. Tyto tři slova přesně vystihují obsahovou náplň Reality Magazínu.

Chceme naše čtenáře informovat o nově vystavěných domech a bytech v celé ČR, o architektonic­kých zajímavostech současnosti i těch z dob již minulých. Zaměříme se také na profily českých realitních kanceláří a budeme pro naše čtenáře sledovat novinky v oblasti výstavby, revitalizací, zateplování a jiných.

Pevně věříme, že náš Reality Magazín vám pomůže se zorientovat na trhu s nemovitostmi, pomůže vám vybrat si tu správnou realitní kancelář a třeba vám dopomůže i k lepšímu bydlení.

Doporučujeme

Home nábytek nabízí kvalitní rohové sedací soupravy do každé domácnosti.

Hledáte nové bydlení či byt na investici? Prohlédněte si novostavby v celé ČR a vybírejte z široké nabídky bytů, domů a pozemků na prodej.

Barové židle za skvělou cenu najdete na e-shopu Hawaj.cz

Je libo 2+kk, 3+kk nebo i větší a nové byty Praha? Určitě si vyberete!

Ikdyž se již v poslední době reality Praha tolik nestaví, stále je bydlení v nich velmi výhodné.

domy, byty, reality