28/2
Krovy, obklady, vytápění a nejen to pro vaše pohodlné bydlení

Krovy, obklady, vytápění a nejen to pro vaše pohodlné bydlení

28. února 2013 v 23.00, Nové byty, Nové domy, Střechy

Krovy

Stavíte dům nebo potřebujete zrekonstruovat a obnovit střechu? Nevíte si rady a chcete, abyste měli opravdu kvalitní střechu nad hlavou? Krovy na míru od wcut.sk jsou pro vás to pravé. Právě tato firma splní všechna přání zákazníků a dokáže vyrobit i atypické tvary krovů. Stačí zaslat váš požadavek, o jaký dřevěný krov se jedná a wcut.sk vám udělá cenovou nabídku, kterou vám zašle i prostřednictvím emailu již do 24 hodin.
Krovy na míru mají výhodu možnosti přesné harmonizace výstavby krovu v návaznosti na práce spodní stavby. Jsou vyráběny ze dřeva, většinou ze smrku. Dřevěné krovy jsou velice oblíbené zejména kvůli jasnému a přehlednému rozdělení jednotlivých prostor stavby. Navíc dřevo je přírodní materiál, který zachovává zdravé klima všech místností budovy a někdy se může postarat i o zajímavý design v interiéru domu a budovy.
Každé dřevo je opatřeno nátěrem nebo naimpregnováno. Impregnované dřevo poznáte díky jeho typické zelené barvě.

Krovy, obklady, vytápění a nejen to pro vaše pohodlné bydlení (http://www.realitymag.cz)

Exteriérové obklady

Krov a střechu máte hotovou a co obklady? Už máte vybrané venkovní obklady na fasády? Každá povrchová úprava obvodových stěn dotváří estetický výraz objektu a zároveň chrání budovu před různými povětrnostními vlivy.
Fasádní obklady by měly mít tato kritéria- estetické, architektonické, konstrukční, akustické, aerodynamické, hydrodynamické, hygienické, požárně bezpečností a mnoho dalších.
Co se týče materiálu, můžeme rozdělit obklady na fasády: dřevěné, kamenné, keramické, plastové, silikátové a kovové. Pojďme se zaměřit na kamenné. Přírodní kámen patří k nejstarším stavebním materiálům. Na výrobu obkladových prvků se používají různé druhy kamene, které se liší zejména velikostí a tloušťkou. Tvrdé, středně tvrdé (např. travertiny) a měkké. Používají se různé povrchové úpravy kamenné plochy – půlené, plasticky zvýrazněné, drsné, hladké, leštěné apod. Obklady z kamene mají vysokou pevnost, malou nasákavost, dobrou mrazuvzdornost a hlavně trvanlivost.

Elektrické vytápění

Elektrické vytápění má hned několik výhod. Mezi tu nejdůležitější výhodu číslo jedna patří zejména úspora energie o 25% až 50%. Instalace elektrického vytápění se provádí ve výšce od 2 do 30 metrů. Jedná se o bezhlučné a zcela bezpečné vytápění, které rovnoměrně vytápí a nemůže se tak stát, že narazíte na chladná místa. Další velké plus je, že nevyžadují žádnou údržbu.

Odhlučnění bytu

Potřebujete odhlučnit byt? Už vás nebaví poslouchat zvuky z vedlejších místností nebo návštěvy vašich sousedů? Vyzkoušejte zvukovou izolaci. Tenká zvuková izolace je vytvořena z vrstveného kartonového papíru a jemného křemičitého písku. Papír a páska, která se na izolaci používá, jsou impregnované přírodním voskem. Ten se postará hlavně o vyšší odolnost vůči vlhkosti.

Krovy, obklady, vytápění a nejen to pro vaše pohodlné bydlení (http://www.realitymag.cz)
Reality Magazín

Reality Magazín

Reality Magazín je nově vzniklý projekt, který si klade za cíl mapovat český, slovenský a částečně také zahraniční trh s realitami. Sloganem našeho realitního magazínu je příznačné trojslovní spojení „domy, byty, reality“. Tyto tři slova přesně vystihují obsahovou náplň Reality Magazínu.

Chceme naše čtenáře informovat o nově vystavěných domech a bytech v celé ČR, o architektonic­kých zajímavostech současnosti i těch z dob již minulých. Zaměříme se také na profily českých realitních kanceláří a budeme pro naše čtenáře sledovat novinky v oblasti výstavby, revitalizací, zateplování a jiných.

Pevně věříme, že náš Reality Magazín vám pomůže se zorientovat na trhu s nemovitostmi, pomůže vám vybrat si tu správnou realitní kancelář a třeba vám dopomůže i k lepšímu bydlení.

Doporučujeme

Home nábytek nabízí kvalitní rohové sedací soupravy do každé domácnosti.

Hledáte nové bydlení či byt na investici? Prohlédněte si novostavby v celé ČR a vybírejte z široké nabídky bytů, domů a pozemků na prodej.

Barové židle za skvělou cenu najdete na e-shopu Hawaj.cz

Bazény ke každému domu jedině od Mountfieldu.

Chcete prodat Vaši nemovitost za maximální možnou cenu? S Eurodražbami.cz prodávejte nemovitosti pomocí aukcí bez dodatečných nákladů a provizí. Rychlý a kvalitní způsob jak prodat Vaši nemovitost.

Je libo 2+kk, 3+kk nebo i větší a nové byty Praha? Určitě si vyberete!

Ikdyž se již v poslední době reality Praha tolik nestaví, stále je bydlení v nich velmi výhodné.

domy, byty, reality