12/12
Schovejte se před zimou v zatepleném domě

Schovejte se před zimou v zatepleném domě

12. prosince 2013 v 19.45, Služby

Silné tepláky, svetry až ke krku, troje huňaté ponožky na nohou a doma pořád zima. Takhle možná vypadaly vaše loňské zimní měsíce doprovázené astronomickými částkami za spotřebované energie. Letos na to jděte jinak, soustřeďte se na zateplení.

Problém s únikem tepla

Proniká do vašeho domu chlad zvenku a vy se nedokážete zahřát, ani když máte topení až na pětku? Máte vlhké zdivo a na stěnách už se objevují první náznaky plísně? Problém bude zvenku. Vaše fasáda je působením vnějších vlivů poškozená, nechrání dokonale a do vnitřku budovy propouští vodu a mráz.

Užitečnost po celý rok

Stejně jako v zimě chrání fasádní obklady domov před mrazem, tak v létě dokážou bránit průniku extrémních veder do pokojů. Systém zateplení je jednoduše praktický po celý rok. Z vašeho domova se stane útulné a bezpečné doupě pro vás i vaši rodinu.

Zaměřte se na výhody

Jak si na trhu vybrat fasádu, která nebude složitá na montáž, která bude dokonale odvádět dešťovou vodu a která bude dobře odvětrávat, čímž dovolí budově stále dýchat? Je to jasné, vsaďte na zateplovací systém Novabrik. Vybírat můžete ze tří typů obkladů podle toho, co vás doma dlouhodobě trápí.

První typ Novabrik Regular se vyznačuje skvělou schopností odvlhčení a vysoušení zdiva. Dodatečná tepelně izolační vložka účinně zateplí váš dům.

Druhý typ Novabrik Therm představuje zateplovací systém se silnou tepelnou izolací. Již z vašeho domova neunikne ani kousek tepla.

Fasádní obklad Novabrik ThermFasádní obklad Novabrik Therm

U třetího typu Novabrik Lite oceníte hlavně příjemnou pořizovací cenu a možnost kombinace s cihlami Novabrik Regular a Novabrik Therm.

Fasádní obklad Novabrik Lite.Fasádní obklad Novabrik Lite.

S fasádami Novabrik pořizujete do domu nejen příjemné klima, ale především zdraví. Již více jak 10 000 realizací po celé republice je důkazem prověřené kvality.

Máte zájem o radu nebo se chcete jen nezávazně informovat o zateplovacím systému Novabrik? Obraťte se na email: info@novabrik.cz.

Reality Magazín

Reality Magazín

Reality Magazín je nově vzniklý projekt, který si klade za cíl mapovat český, slovenský a částečně také zahraniční trh s realitami. Sloganem našeho realitního magazínu je příznačné trojslovní spojení „domy, byty, reality“. Tyto tři slova přesně vystihují obsahovou náplň Reality Magazínu.

Chceme naše čtenáře informovat o nově vystavěných domech a bytech v celé ČR, o architektonic­kých zajímavostech současnosti i těch z dob již minulých. Zaměříme se také na profily českých realitních kanceláří a budeme pro naše čtenáře sledovat novinky v oblasti výstavby, revitalizací, zateplování a jiných.

Pevně věříme, že náš Reality Magazín vám pomůže se zorientovat na trhu s nemovitostmi, pomůže vám vybrat si tu správnou realitní kancelář a třeba vám dopomůže i k lepšímu bydlení.

Doporučujeme

Home nábytek nabízí kvalitní rohové sedací soupravy do každé domácnosti.

Hledáte nové bydlení či byt na investici? Prohlédněte si novostavby v celé ČR a vybírejte z široké nabídky bytů, domů a pozemků na prodej.

Barové židle za skvělou cenu najdete na e-shopu Hawaj.cz

Je libo 2+kk, 3+kk nebo i větší a nové byty Praha? Určitě si vyberete!

Ikdyž se již v poslední době reality Praha tolik nestaví, stále je bydlení v nich velmi výhodné.

domy, byty, reality