23/1
Jak zařídit odvoz suti a odpadu v Praze?

Jak zařídit odvoz suti a odpadu v Praze?

23. ledna 2015 v 16.45, Služby

Pakliže stavíte dům, začínáte budovat nové prostory pro své podnikání nebo renovujete svůj současný objekt, možná jste s vidinou nových podlah, oken, nábytku a zahrady zapomněli na jeden důležitý fakt, a to ten, že každá stavba nebo rekonstrukce po sobě zanechá spoustu nepořádku. Stavební dělníci dokončují poslední opravy, ale vy se, doslova po kolena, brodíte v odpadcích, suti a jiném nepořádku? Pak přestaňte složitě vymýšlet, jak se všeho zbavit na vlastní pěst a raději se obraťte na profesionály, kteří vám pomohou do 4 hodin, a to za skvělé ceny.

Odvoz odpadu po celé Praze a jejím okolí

Odvoz odpadu je, obzvláště v našem hlavním městě, pro běžného smrtelníka poměrně složitou situací. Laik jednak neví, v čem jej přepravit a navíc, kam veškerý nepořádek vlastně odvést. Specializovaná společnost Siegl vám odpadky a suť odveze prakticky na zavolání, a to po celé Praze a dokonce v jejím přilehlém okolí. Veškeré stavby či rekonstrukce a jakékoliv opravy vás tak již nikdy více nemusejí znepokojovat.

Odvoz suti po celé Praze, autor: Siegl

Odvoz suti po celé Praze, autor: Siegl

Třídění odpadu šetrné k životnímu prostředí

Není odpad jako odpad a nutno podotknout, že drtivá většina může být toxická a způsobovat opravdové problémy. Existuje sice spousta firem, které se zabývají odvozem odpadu, nicméně zdaleka ne všechny dbají na životní prostředí. Firma Siegl však klade enormní důraz na zelenou planetu, a proto odpad třídí a likviduje šetrně a s maximálním ohledem na životní prostředí.

Nezáleží na tom, z jakého důvodu nepořádek vznikl, třídit je možné veškerý stavební odpad vzniklý od úprav nemovitostí, přes vyklízení bytů, garáží či nebytových prostor. Odpad je následně kontejnery tříděn na jednotlivé komodity jako je dřevo, plast, sklo, papír, kovy, suť, beton a podobně. Díky tomu je možná efektivní likvidace, která je šetrná právě k životnímu prostředí. A pokud nějaký odpad již nelze dále třídit a jinak využít, odváží se velkoobjemovými kontejnery na skládky a do spaloven. Celý proces sběru, třídění a likvidace odpadu není vůbec jednoduchou záležitostí, a proto je vždy dobré se obrátit na někoho, kdo je ve svém oboru jedničkou, jako je tomu právě u společnosti Si­egl.

Fakta o třídění odpadu v ČR

O třídění odpadu jako jedné z možností, jak prodloužit život naší planetě, se hovoří již spousty let. Zatímco předešlé roky bylo Česko poměrně skeptické, dnes se řadí k nejvíce ekologickým zemím Evropské unie. Až dvě třetiny Čechů aktivně třídí odpad a tuto činnost považují za absolutně přirozenou součást života. Ovšem stále jsou zde jisté rezervy, které mohou do budoucna zcela vymizet. Věděli jste například, že 1 tuna vytříděného papíru, dokáže zachránit až 17 vzrostlých stromů? Nenechávejte odpad odpadem, třiďte a přispějte k lepšímu životu na zemi.

Třiďte odpad pravidelně!, autor: Siegl

Třiďte odpad pravidelně!, autor: Siegl

Reality Magazín

Reality Magazín

Reality Magazín je nově vzniklý projekt, který si klade za cíl mapovat český, slovenský a částečně také zahraniční trh s realitami. Sloganem našeho realitního magazínu je příznačné trojslovní spojení „domy, byty, reality“. Tyto tři slova přesně vystihují obsahovou náplň Reality Magazínu.

Chceme naše čtenáře informovat o nově vystavěných domech a bytech v celé ČR, o architektonic­kých zajímavostech současnosti i těch z dob již minulých. Zaměříme se také na profily českých realitních kanceláří a budeme pro naše čtenáře sledovat novinky v oblasti výstavby, revitalizací, zateplování a jiných.

Pevně věříme, že náš Reality Magazín vám pomůže se zorientovat na trhu s nemovitostmi, pomůže vám vybrat si tu správnou realitní kancelář a třeba vám dopomůže i k lepšímu bydlení.

Doporučujeme

Home nábytek nabízí kvalitní rohové sedací soupravy do každé domácnosti.

Hledáte nové bydlení či byt na investici? Prohlédněte si novostavby v celé ČR a vybírejte z široké nabídky bytů, domů a pozemků na prodej.

Barové židle za skvělou cenu najdete na e-shopu Hawaj.cz

Bazény ke každému domu jedině od Mountfieldu.

Chcete prodat Vaši nemovitost za maximální možnou cenu? S Eurodražbami.cz prodávejte nemovitosti pomocí aukcí bez dodatečných nákladů a provizí. Rychlý a kvalitní způsob jak prodat Vaši nemovitost.

Je libo 2+kk, 3+kk nebo i větší a nové byty Praha? Určitě si vyberete!

Ikdyž se již v poslední době reality Praha tolik nestaví, stále je bydlení v nich velmi výhodné.

domy, byty, reality