10/11
Mapanemovitosti.cz vstupuje na trh s bydlením se službou Street View / Nové domy Praha

Mapanemovitosti.cz vstupuje na trh s bydlením se službou Street View / Nové domy Praha

10. listopadu 2009 v 00.00, Realitní kanceláře

Sponzorované odkazy

Na český trh vstupuje nový internetový portál s nemovitostmi Mapanemovitos­tí.cz, který jako jeden z prvních využívá unikátní službu společnosti Google nazvanou Street View. Uživatelé nového serveru zaměřeného na nové bydlení v Česku si tak mohou během chvíle strávené na internetu u nemovitostí v Praze prohlédnout v reálu okolí požadované nemovitosti. Služba Street View se postupně bude rozšiřovat do dalších měst, tyto informace budou poté automaticky dostupné i na tomto portálu. Zároveň je už nyní možné na novém realitním serveru Mapanemovitos­tí.cz zatím nejpřehledněji dohledat okolní sociální infrastrukturu požadoveného bydlení, celkové ceny zahrnující DPH a přesné výměry bytových jednotek ze 175 developerských projektů na území českého státu.

Mapanemovitos­tí.cz vám ukáže i infrastrukturu i okolí. Lokalita bydlení je po ceně jedním z nejdůležitějších faktorů při výběru nového bytu či domu. Mapanemovitos­tí.cz nabízí kromě virtuální procházky ulicemi pomocí systému Google Mapy také zobrazení infrastruktury v okolí developerských projektů. Uživatelé mohou ihned získat přehled o nejbližším lékařském zařízení, škole nebo poště. „Naším cílem bylo vybudovat přehledný portál s developerskými projekty, který ušetří čas. Informace, které lidé v praxi zjišťují při osobní obhlídce, mohou získat prostřednictvím několika prokliků na internetu,“ říká Nikola Šiková, zástupce projektu Mapanemovitos­tí.cz. Kromě zobrazení infrastukruty si můžete nechat v další vrstvě zobrazit i fotografie okolí ze serveru Panoramio.com, čímž si o místě uděláte dodatečný obrázek.

Mapanemovitosti.cz vstupuje na trh s bydlením se službou Street View / Nové domy Praha (http://www.realitymag.cz)

Nové domy nejen v Praze a včetně DPH

Na Mapenemovitos­ti.cz najdete ceny s DPH a přesné výměry obytných ploch. Další podstatnou součástí nového realitního portálu je uvedení plných cen bydlení, na internetu se totiž často nabízejí nemovitosti bez uvedení DPH, o jehož navýšení se lidé dozvídají až při započetí jednání o koupi nemovitosti. Mapanemovitos­tí.cz si klade za cíl prezentovat úplné informace o cenách a ušetřit tak čas svým uživatelům. Další nesrovnatelností bývají výpočty celkové plochy obytných jednotek, které často zahrnují rozměry lodžií nebo dokonce garáží. I v tomto ohledu nabízí tvůrci portálu Mapanemovitos­tí.cz přesně vypočítané čtvereční metry určené k bydlení. Revoluční novinkou Mapynemovitos­tí.cz je spuštění samostatného Mappletu, který poskytuje možnost prohlížet si developerské projekty přímo na stránkách Google Mapy. Samotný Mapplet si pak uživatelé mohou zařadit mezi své oblíbené stránky.

Mapanemovitos­tí.cz zahrnuje všechny dostupné informace o většině developerských projektech v Čechách. Jelikož aktualizace probíhá nepřetržitě, jedná se tak o jedinečný portál poskytující na jednom místě vyčerpávající přehled současné nabídky nového bydlení. Navštivte Mapanemovitos­ti.cz a dozvíte se o nemovitostech víc, než kdekoli jinde.

Mapanemovitosti.cz vstupuje na trh s bydlením se službou Street View / Nové domy Praha (http://www.realitymag.cz)Mapanemovitosti.cz vstupuje na trh s bydlením se službou Street View / Nové domy Praha (http://www.realitymag.cz)

zdroj: www.mapanemovitosti.cz

Sponzorované odkazy:

Reality Magazín

Reality Magazín

Reality Magazín je nově vzniklý projekt, který si klade za cíl mapovat český, slovenský a částečně také zahraniční trh s realitami. Sloganem našeho realitního magazínu je příznačné trojslovní spojení „domy, byty, reality“. Tyto tři slova přesně vystihují obsahovou náplň Reality Magazínu.

Chceme naše čtenáře informovat o nově vystavěných domech a bytech v celé ČR, o architektonic­kých zajímavostech současnosti i těch z dob již minulých. Zaměříme se také na profily českých realitních kanceláří a budeme pro naše čtenáře sledovat novinky v oblasti výstavby, revitalizací, zateplování a jiných.

Pevně věříme, že náš Reality Magazín vám pomůže se zorientovat na trhu s nemovitostmi, pomůže vám vybrat si tu správnou realitní kancelář a třeba vám dopomůže i k lepšímu bydlení.

Doporučujeme

Home nábytek nabízí kvalitní rohové sedací soupravy do každé domácnosti.

Hledáte nové bydlení či byt na investici? Prohlédněte si novostavby v celé ČR a vybírejte z široké nabídky bytů, domů a pozemků na prodej.

Barové židle za skvělou cenu najdete na e-shopu Hawaj.cz

Bazény ke každému domu jedině od Mountfieldu.

Chcete prodat Vaši nemovitost za maximální možnou cenu? S Eurodražbami.cz prodávejte nemovitosti pomocí aukcí bez dodatečných nákladů a provizí. Rychlý a kvalitní způsob jak prodat Vaši nemovitost.

Je libo 2+kk, 3+kk nebo i větší a nové byty Praha? Určitě si vyberete!

Ikdyž se již v poslední době reality Praha tolik nestaví, stále je bydlení v nich velmi výhodné.

domy, byty, reality