4/3
Bydlíte.cz: Nejrychlejší realitní kancelář v ČR

Bydlíte.cz: Nejrychlejší realitní kancelář v ČR

4. března 2010 v 00.00, Realitní kanceláře

Sponzorované odkazy

Společnost Bydlíte.cz, s.r.o. patří k největším realitním kancelářím působících na českém trhu. Vznik ryze české společnosti Bydlíte.cz, s.r.o. započal již roku 1999, od roku 2001 funguje jako monopolní realitní kancelář s virtuální prohlídkou nabízených nemovitostí.

To, co společnost Bydlíte.cz, s.r.o. odlišuje od konkurence, je již zmiňovaná virtuální prohlídka nemovitostí a výkup všech druhů nemovitostí v rámci celé České republiky. K dalším přednostem Bydlíte.cz patří klientská non-stop linka zdarma, vlastní oddělení financování nákupu nemovitostí a přímé zastoupení hypotéčních bank a stavebních spořitelen. K dalším přednostem společnosti patří její silné zázemí, zdokonalované knoh-how a průběžné školení zaměstnanců.

Firemní manuál a aktivity Bydlíte.cz

Úspěch a marketingové aktivity společnosti tkví v pevných zásadách, které jsou pevně zakotveny ve firemním manuálu. K důležitým bodům patří používání zdravého rozumu, říkat, co si myslíme, a dělat to, co říkáme, učit se z vlastních i cizích chyb a dokázat ocenit konkurenci. Důležitou součástí firemního manuálu je dát přednost uspokojení skupiny před uspokojením jednotlivců. Na druhou stranu však musí tým specializovaných odborníků přistupovat ke každému klientovi individuálně a věnovat mu dostatečně široký osobní přístup.

Společnost Bydlíte.cz, s.r.o. je partnerem v oblasti realizace prodeje bytových projektů v různých úrovních připravenosti. Svoje aktivity rozvíjí v rámci pozemků vhodných k realizaci výstavby, projektů ve fázi územního či stavebního řízení, nebo v různých fázích realizace výstavby. K důležitým propagačním nástrojům Bydlíte.cz patří vlastní internetové stránky, na nichž denně aktualizuje nabídku a poptávku. Na webových stránkách http://www.bydlite.cz je možno shlédnout virtuální prohlídku nabízených nemovitostí.

zdroj: http://www.bydlite.cz

Sponzorované odkazy:

Reality Magazín

Reality Magazín

Reality Magazín je nově vzniklý projekt, který si klade za cíl mapovat český, slovenský a částečně také zahraniční trh s realitami. Sloganem našeho realitního magazínu je příznačné trojslovní spojení „domy, byty, reality“. Tyto tři slova přesně vystihují obsahovou náplň Reality Magazínu.

Chceme naše čtenáře informovat o nově vystavěných domech a bytech v celé ČR, o architektonic­kých zajímavostech současnosti i těch z dob již minulých. Zaměříme se také na profily českých realitních kanceláří a budeme pro naše čtenáře sledovat novinky v oblasti výstavby, revitalizací, zateplování a jiných.

Pevně věříme, že náš Reality Magazín vám pomůže se zorientovat na trhu s nemovitostmi, pomůže vám vybrat si tu správnou realitní kancelář a třeba vám dopomůže i k lepšímu bydlení.

Doporučujeme

Home nábytek nabízí kvalitní rohové sedací soupravy do každé domácnosti.

Hledáte nové bydlení či byt na investici? Prohlédněte si novostavby v celé ČR a vybírejte z široké nabídky bytů, domů a pozemků na prodej.

Barové židle za skvělou cenu najdete na e-shopu Hawaj.cz

Je libo 2+kk, 3+kk nebo i větší a nové byty Praha? Určitě si vyberete!

Ikdyž se již v poslední době reality Praha tolik nestaví, stále je bydlení v nich velmi výhodné.

domy, byty, reality