8/8
Nafoukněte se: Nejen doma a na zahradě!

Nafoukněte se: Nejen doma a na zahradě!

8. srpna 2016 v 00.00, Chaty a chalupy, Nové domy, Zahrada

Sponzorované odkazy

Letní dny lákají k pobytu venku více než jiná období roku. U vás doma si jej můžete zpříjemnit nejen klasickým zařízením pro zahradu a terasu, ale i méně obvyklými kousky. Udělají vám stejnou, ne li lepší a komfortnější službu.

O čem že to hovoříme? No přece sedacích vacích a křeslech, i nafukovacích lenoškách a pohovkách. Ty všechny vám doma, na terase, na zahradě i jinde dopomohou k parádnímu komfortnímu relaxu, odpočinku a budou dobrými společníky pro vás samotné, nebo pro návštěvy vašich přátel a rodiny.

Zcela novým rozměrem těchto setkání bude nafukovací pohovka Lamzac od značky Fatboy. Tahle revoluční pohovka je nafouknutá za pár chvilek, po použití se lehce a jednoduše skládá.

K mání je hned v šesti apartních barvičkách

  • olivově zelená
  • tyrkysově modrá
  • světle červená
  • sytě fialová
  • hráškově zelená
  • šedočerná

Pohovka je dílem holandského designéra a návrháře Marijn OOmen, který ji vytvořil pro značku Fatboy. Pohovku pojmenoval Lamzac a její prodej dnes trhá rekordy, což je dáno její všestranností a variabilitu využití. Poslouží k pohodlnému válení se na zahradě, posezení, řádění dětí i k relaxu. K mání je na DesignBuy.cz za cenu 2090 Kč s DPH.

Značka Fatboy funguje již od roku 1988, a založil ji Holanďan Alex Bergman. Tehdy přetvořil nudný sedací pytel, který kdysi navrhl Jukka Setälä, a dal vaku neotřelou a originální cedulku s nápisem Fatboy (v překladu tlouštík). Což vyvolávalo a stále vyvolává četné úsměvy. No a od té doby je to jeden z nejznámějších výrobců originálních (nejen) bytových doplňků (sedacích pytlů, vaků, nafukovacích křesel, pohovek, stylových tašek a dalších trendy doplňků pro život i interiéry).

Zdroj foto: DesignBuy.cz

Autor: Pavla Jelínková

Sponzorované odkazy:

Reality Magazín

Reality Magazín

Reality Magazín je nově vzniklý projekt, který si klade za cíl mapovat český, slovenský a částečně také zahraniční trh s realitami. Sloganem našeho realitního magazínu je příznačné trojslovní spojení „domy, byty, reality“. Tyto tři slova přesně vystihují obsahovou náplň Reality Magazínu.

Chceme naše čtenáře informovat o nově vystavěných domech a bytech v celé ČR, o architektonic­kých zajímavostech současnosti i těch z dob již minulých. Zaměříme se také na profily českých realitních kanceláří a budeme pro naše čtenáře sledovat novinky v oblasti výstavby, revitalizací, zateplování a jiných.

Pevně věříme, že náš Reality Magazín vám pomůže se zorientovat na trhu s nemovitostmi, pomůže vám vybrat si tu správnou realitní kancelář a třeba vám dopomůže i k lepšímu bydlení.

Doporučujeme

Home nábytek nabízí kvalitní rohové sedací soupravy do každé domácnosti.

Hledáte nové bydlení či byt na investici? Prohlédněte si novostavby v celé ČR a vybírejte z široké nabídky bytů, domů a pozemků na prodej.

Barové židle za skvělou cenu najdete na e-shopu Hawaj.cz

Je libo 2+kk, 3+kk nebo i větší a nové byty Praha? Určitě si vyberete!

Ikdyž se již v poslední době reality Praha tolik nestaví, stále je bydlení v nich velmi výhodné.

domy, byty, reality