13/12
Moderní vybavení do každé domácnosti

Moderní vybavení do každé domácnosti

13. prosince 2012 v 15.15, Nové byty, Nové domy

Vybavit a upravit si byt či rodinný dům podle vašeho přání, to je sen snad každého z nás. V následujících řádcích vám poradíme, jak si oživit např. obývací pokoj, zmodernizovat kuchyň, vyladit okna díky krásným exteriérovým a interiérovým roletám a jaké bytové doplňky jsou právě IN.

Rolety

Každý správný dům a byt musí mít vhodné rolety nebo jiná stínidla. Uvidíte, že když do obyčejného bytu pořídíte moderní interiérovou roletu s krásným designem, ihned se změní celý vzhled. Venkovní i vnitřní rolety můžete stahovat ručně nebo pomocí motoru. Existují také klasické pružinové rolety, které jsou opět v módě. Rolety je možné nastavit do jakékoliv polohy a navíc se dají pořídit do každé místnosti neboť je k dostání celá řada barev, vzorů a velikostí. Pružinová roleta se montuje přímo na okna a ovládat se může pomocí šňůrky nebo madla.

Sedací nábytek

Moderní, pohodlné a zdravotně nezávadné jsou sedací vaky a pytle. Vaky a pytle byly donedávna oblíbené zejména u dětí. V poslední době si je ovšem oblíbila i starší generace lidí. Výhodou sedacích vaků je bezesporu jejich flexibilita a univerzálnost.
Sedací vaky jsou vyplněny malinkými kuličkami, které se dokáží přizpůsobit vaší postavě. Vytvoříte si tak snadno pohodlné a moderní sezení. V sedacích pytlích můžete ležet, číst, koukat se na televizi, hrát hry nebo dokonce i pohodlně spát. Další výhodou sedacích vaků a pytlů je jejich váha. Dají se snadno vzít a uklidit třeba i někam do kouta nebo i na takové místo, kde v bytě budou sedací pytle tvořit originální a stylový doplněk.

Moka kávovar

Milovníci kávy a nejen ti, ocení nádherný kávovar. Většina lidí má kávu rádo a určitě mi dáte za pravdu, že takový moka kávovar by měl být součástí každé moderní a stylové kuchyně.
Když dobrá káva, tak italská! V Itálii je cca 90 % rodin, které vlastní alespoň jeden moka kávovar. Moderních moka kávovarů je hned několik druhů a liší se hlavně ve velikosti a způsobu ohřevu. Výhodou kávovaru je zejména ceny, jeho skladnost, dá se přenášet a je velice praktický a šikovný. Správný moka kávovar vám dokáže vykouzlit tu nejlepší kávu už za pár minut. Kávovar se skládá ze dvou nádob nad sebou, které jsou spolu sešroubovány. Do spodní nádoby se naleje voda., do sítka, které je mezi nádobami, se napěchuje káva, a když voda začne vřít, prochází pára kávou a sráží se v horní nádobě. Takto si můžete vyrobit chutné espresso přímo u vás doma a nemusíte hledat kvalitní kavárnu.

Bytové doplňky

A co dál by váš byt nebo dům měl zaručeně mít? Správný doplněk a ne jen jeden. Bytové doplňky jsou navíc bezvadným dárkem. Co třeba glóbusy, rádia, hodiny, šperkovnice, krabice na čaj, pouzdra na knihy, fotorámečky, sošky, figuríny, lampy, věšáky, paravany, vázy apod.

Reality Magazín

Reality Magazín

Reality Magazín je nově vzniklý projekt, který si klade za cíl mapovat český, slovenský a částečně také zahraniční trh s realitami. Sloganem našeho realitního magazínu je příznačné trojslovní spojení „domy, byty, reality“. Tyto tři slova přesně vystihují obsahovou náplň Reality Magazínu.

Chceme naše čtenáře informovat o nově vystavěných domech a bytech v celé ČR, o architektonic­kých zajímavostech současnosti i těch z dob již minulých. Zaměříme se také na profily českých realitních kanceláří a budeme pro naše čtenáře sledovat novinky v oblasti výstavby, revitalizací, zateplování a jiných.

Pevně věříme, že náš Reality Magazín vám pomůže se zorientovat na trhu s nemovitostmi, pomůže vám vybrat si tu správnou realitní kancelář a třeba vám dopomůže i k lepšímu bydlení.

Doporučujeme

Home nábytek nabízí kvalitní rohové sedací soupravy do každé domácnosti.

Hledáte nové bydlení či byt na investici? Prohlédněte si novostavby v celé ČR a vybírejte z široké nabídky bytů, domů a pozemků na prodej.

Barové židle za skvělou cenu najdete na e-shopu Hawaj.cz

Je libo 2+kk, 3+kk nebo i větší a nové byty Praha? Určitě si vyberete!

Ikdyž se již v poslední době reality Praha tolik nestaví, stále je bydlení v nich velmi výhodné.

domy, byty, reality